fbpx
Home / Algemeen / Poule-indeling districtsbeker derde t/m vijfde klasse
Districtsbeker west 1

Poule-indeling districtsbeker derde t/m vijfde klasse

Nadat vorige week de eerste- en tweedeklassers aan de beurt waren, heeft de KNVB vandaag (vrijdag) ook de bekerindeling voor de derde tot en met vijfde klasse bekend gemaakt. De bekerwedstrijden worden gespeeld in het weekend van 20/21, doordeweeks op 23/24/25 en het weekend van 27/28 augustus. Een week later begint de competitie. Alleen de poulewinnaars gaan door naar de knock-outronde van de districtsbeker.

Poule 023 Poule 034 Poule 035
Badhoevedorp (zon) Hertha (zat) Buiksloot (zat)
DCG (zat) KDO (zon) De Dijk (zat)
DIO (zon) Kockengen (zat) Geuzen Middenmeer (zon)
Pancratius (zat) RODA ’23 (zat) IVV (zon)

 

Poule 038 Poule 039 Poule 042
Monnickendam (zat) Buiksloot (zon) DWS (zon)
SDOB (zon) Kadoelen (zat) SDZ (zon)
Volendam (zon) De Meteoor (zat) Sloterdijk (zat)
Wherevogels (zon) Sloterdijk (zon) VVA/Spartaan (zat)

 

Poule 045 Poule 046 Poule 059
Real Sranang (zat) Geinburgia (zon) AH’78 (zat)
TOG (zon) De Vecht (zat) Buitenboys (zat)
Tos Actief (zat) FC Weesp (zat) BVV’31 (zat)
WVHEDW (zon) Zuidoost United (zat) Sporting Almere (zon)

 

Poule 060 Poule 063 Poule 069
Arsenal (zon) FIT (zon) Hoofddorp 2 (zon)
Blauw Wit Beursbengels (zat) De Meer (zat) UNO (zat)
Nieuw Sloten (zon) TABA (zon) BSM (zon)
Portugal Amsterdam (zat) Wartburgia (zat) DIOS (zon)

 

Poule 070 Poule 071 Poule 079
CTO ’70 (zat) AS’80 (zon) FC Aalsmeer (zon)
Ouderkerk (zon) Forza Almere (zon) RKDES (zon)
RAP (zon) Muiderberg (zat) RODA ’23 (zon)
Robin Hood (zat) Waterwijk (zat) SCW (zat)

 

Poule 080 Poule 081 Poule 082
Vogelenzang (zon) De Meteoor (zon) AC Amsterdam (zon)
Koninklijke HFC (zat) OFC (zat) Germaan/De Eland (zon)
VVC (zat) OSV (zon) Parkstad (zat)
Alliance ’22 (zon) TOB (zat) Zwanenburg (zon)

 

Poule 087 Poule 090 Poule 092
Diemen (zon) AFC 2 (zon) DRC (zon)
Geuzen Middenmeer (zat) Ankaraspor (zon) Diemen (zat)
JOS/Watergraafsmeer (zat) Swift (zon) Waterwijk (zon)
De Meer (zon) TABA (zat) FC Weesp (zon)

 

Poule 096 Poule 097 Poule 098
DEVO’58 (zon) Ajax 2 (zat) Arsenal (zat)
Vlug & Vaardig (zat) CTO ’70 (zon) Buitenveldert (zon)
VVA/Spartaan (zon) FC Amsterdam (zat) Sporting Martinus (zon)
ZSGOWMS (zat) Ouderkerk (zat) Swift 2 (zat)

 

Poule 101 Poule 104 Poule 105
Beemster (zon) DZS (zat) AC Amsterdam (zat)
Ilpendam (zon) Jisp (zon) Eendracht ’82 (zon)
Purmerland (zon) FC Purmerend (zon) Germaan/De Eland (zat)
ZCFC (zat) WSV ’30 (zon) Nieuw West United (zon)

 

Poule 106 Poule 108
Fortius (zon) Nautilus (zon)
Overamstel (zat) NFC (zon)
Real Sranang (zon) RKAVIC (zat)
Zeeburgia (zat) Sporting Martinus (zat)
Send this to a friend