Home / Algemeen / Programma beker zaterdag 22 en zondag 23 augustus

Programma beker zaterdag 22 en zondag 23 augustus

Naast het Kampioenschap van Amsterdam staan er komend weekend heel wat beker wedstrijden op het programma. Het betreft de eerste serie wedstrijden uit de poulefase. De beste Amsterdamse clubs komen echter niet in actie in verband met het Kampioenschap van Amsterdam.

Het Amsterdamsche Voetbal zet alle wedstrijden voor u op een rij:

DATUM TIJD THUIS UIT UITSLAG
22/8 17:00 Odin Sporting Almere
22/8 17:00 Victoria Forza Almere
22/8 14:30 Buiksloot TOB
22/8 17:00 Sloterdijk DEVO’58
22/8 17:00 Arsenal (zat) Nautilus
22/8 17:00 SDZ De Meer (zat)
22/8 17:00 Waterwijk Hertha
22/8 17:00 Sporting Martinus (zat) Swift (zon)
22/8 17:00 RKAVIC RODA’23 (zon)
22/8 17:00 RODA’23 (zat) FC Almere (zon)
22/8 17:00 Diemen CTO’70
22/8 17:00 DRC De Dijk (zat)
22/8 17:00 RKDES Pancratius (zat)
22/8 17:00 DSS Hoofddorp (zat)
22/8 15:00 HBC Robinhood
22/8 17:00 United/Davo VVA/Spartaan (zat)
22/8 17:00 FC Amsterdam RAP
22/8 17:00 DWS Alliance’22
22/8 17:00 SDW OSC
22/8 17:00 Muiderberg VIOD
22/8 17:00 Buitenboys (zat) Sporting Martinus (zon)
22/8 17:00 De Meteoor Purmerend
22/8 17:00 Ouderkerk Arsenal
22/8 17:00 SDOB Wartburgia
22/8 17:00 Alkmaarsche Boys Kadoelen
22/8 17:00 FC Aalsmeer (zat) SCW
22/8 17:00 FC Weesp Ouderkerk
22/8 17:00 NFC Nieuw Sloten
22/8 17:00 ’t Gooi Buitenboys (zon)
22/8 17:00 Olympia’25 Waterwijk
22/8 14:30 Overbos Zandvoort
22/8 14:00 DCG (zat) Zuidoost United
22/8 17:00 ZSGOWMS (zat) Abcoude
22/8 17:00 Ajax 2 Buiksloot (zon)
22/8 14:00 Germaan/De Eland Zeeburgia (zat)
22/8 17:00 Nieuw West United NFC
22/8 17:00 Geuzen Middenmeer TOG
22/8 17:00 JOS Watergraafsmeer (zat) Hercules Zaandam
22/8 17:00 TABA Overamstel
22/8 17:00 Portugal Adam TABA
22/8 17:00 Nieuw Sloten Real Sranang
22/8 17:00 AMVJ Diemen
22/8 17:00 Fortius ZTS
22/8 17:00 Overamstel FC Aalsmeer (zon)
22/8 17:00 TOG Nieuw West United
22/8 17:00 Tos Actief Germaan/De Eland
22/8 17:00 VVC ZSGOWMS (zon)
23/8 14:30 Buitenveldert Sloterdijk
23/8 11:00 AFC 2 OSV (zon)
23/8 14:00 KDO FC Weesp
23/8 14:00 Zwanenburg Hillegom
23/8 14:00 Geinburgia Meteoor
23/8 14:00 Hoofddorp Koninklijk HFC 2
23/8 14:00 Ilpendam Geuzen Middenmeer
23/8 14:00 IVV Apollo’68
23/8 14:00 Purmersteijn SDO
23/8 14:30 Westzaan Purmerland
23/8 14:00 Beemster Wherevogels
23/8 14:30 Real Sranang BSM
23/8 14:30 Ankaraspor FIT

 

 

Send this to a friend