Home / Algemeen / Programma beker zaterdag 29 en zondag 30 augustus

Programma beker zaterdag 29 en zondag 30 augustus

Komend weekend staan de laatste wedstrijden uit de poulefase van de beker op het programma. Na dit weekend weten we dus welke clubs zich weten te plaatsten voor de eerste knock-out ronde. Enkele wedstrijden worden nog in een later stadium gespeeld.

Het Amsterdamsche Voetbal zet alle wedstrijden voor u op een rij:

DATUM TIJD THUIS UIT UITSLAG
29/8 17:00 Zuidvogels Purmersteijn
29/8 17:00 Breukelen De Dijk (zon)
29/8 17:00 Buiksloot Saenden
29/8 17:00 Buitenveldert Weesp
29/8 17:00 AFC 2 DVVA
29/8 17:00 Sloterdijk Zuidoost United
29/8 17:00 Swift (zat) Foresters
29/8 17:00 Arsenal Pancratius
29/8 17:00 SDZ Nieuw West United
29/8 17:00 Almere (zat) NVC
29/8 17:00 AS’80 Waterwijk
29/8 14:30 RKAVIC Sporting Martinus
29/8 14:30 RODA’23 Buitenboys
29/8 15:00 Diemen TABA
29/8 17:00 RKDES Ouderkerk (zat)
29/8 17:00 KDO Amstelveen Heemraad
29/8 15:00 De Dijk (zat) RCZ
29/8 17:00 Legmeervogels CTO’70
29/8 17:00 BSM Robinhood
29/8 17:00 HBC Real Sranang
29/8 17:00 SCW AGB
29/8 17:00 United/DAVO VVC
29/8 17:00 FC Amsterdam NFC
29/8 17:00 DWS Sloterdijk
29/8 17:00 Hoofddorp IJmuiden
29/8 17:00 ZTS OFC (zat)
29/8 17:00 De Rijp Fortius
29/8 17:00 SDOB Meteoor
29/8 17:00 Alkmaarsche Boys HBOK
29/8 17:00 Graftdijk TOB
29/8 17:00 Ilpendam Nieuw Sloten
29/8 17:00 OFC (zon) Volendam
29/8 17:00 Purmerend Wartburgia
29/8 14:00 Weesp (zat) Arsenal (zat)
29/8 17:00 NFC De Meer
29/8 17:00 Overbos Assendelft
29/8 17:00 ZSGOWMS (zon) VVA/Spartaan (zat)
29/8 17:00 Ajax 2 VVA/Spartaan (zon)
29/8 17:00 Eendracht’82 Overamstel
29/8 17:00 DCG Buitenveldert
29/8 17:00 DEVO’58 Alliance’22
29/8 17:00 Vlug en Vaardig OSV
29/8 17:00 ZSGOWMS (zon) VVA/Spartaan (zat)
29/8 17:00 Ajax 2 VVA/Spartaan (zon)
29/8 17:00 Eendracht’82 Overamstel
29/8 15:00 Geuzen Middenmeer Hercules Zaandam
29/8 17:00 JOS Watergraafsmeer Ajax
29/8 17:00 Blauw Wit Beursbengels Buiksloot (zon)
29/8 17:00 Nieuw Sloten RAP
29/8 14:30 OSV (zat) JOS Watergraafsmeer (zat)
29/8 17:00 Pancratius Aalsmeer
29/8 14:30 AMVJ ZSGOWMS (zat)
29/8 14:30 VEW Hoofddorp
29/8 17:00 Fortius (zon) AFC (zat)
29/8 14:30 TOG (zat) SDW (Zat)
29/8 15:00 Tos Actief Portugal Adam
29/8 17:00 Real Sranang Geuzen Middenmeer
29/8 17:00 WV-HEDW Zeeburgia
29/8 17:00 Zeeburgia (zat) FIT
29/8 17:00 Ankaraspor Germaan/De Eland
30/8 15:00 Swift (zon) RODA’23 (zon)
30/8 14:00 Abcoude Diemen
30/8 14:30 Forza Almere Sporting Almere
30/8 14:00 Sporting Martinus Almere
30/8 14:00 Muiden BFC
30/8 14:00 DSOV DCG
30/8 14:00 Muiderberg Waterwijk
30/8 14:30 Buitenboys Batavia’90
30/8 14:00 Meteoor Wherevogels
30/8 14:00 RCZ IVV
30/8 14:00 Volendam TOG
30/8 14:30 Purmerland Bergen
30/8 14:00 Beemster Geinburgia
30/8 14:30 OSC Nieuw West United
30/8 14:00 De Meer Olympia Haarlem
30/8 14:30 TABA Germaan/De Eland
30/8 14:30 Overamstel CTO’70
30/8 14:00 Nautilus Ouderkerk
Send this to a friend