Home / Algemeen / Programma beker zaterdag 29 en zondag 30 augustus

Programma beker zaterdag 29 en zondag 30 augustus

Komend weekend staan de laatste wedstrijden uit de poulefase van de beker op het programma. Na dit weekend weten we dus welke clubs zich weten te plaatsten voor de eerste knock-out ronde. Enkele wedstrijden worden nog in een later stadium gespeeld.

Het Amsterdamsche Voetbal zet alle wedstrijden voor u op een rij:

DATUMTIJDTHUISUITUITSLAG
29/817:00ZuidvogelsPurmersteijn
29/817:00BreukelenDe Dijk (zon)
29/817:00BuikslootSaenden
29/817:00BuitenveldertWeesp
29/817:00AFC 2DVVA
29/817:00SloterdijkZuidoost United
29/817:00Swift (zat)Foresters
29/817:00ArsenalPancratius
29/817:00SDZNieuw West United
29/817:00Almere (zat)NVC
29/817:00AS’80Waterwijk
29/814:30RKAVICSporting Martinus
29/814:30RODA’23Buitenboys
29/815:00DiemenTABA
29/817:00RKDESOuderkerk (zat)
29/817:00KDOAmstelveen Heemraad
29/815:00De Dijk (zat)RCZ
29/817:00LegmeervogelsCTO’70
29/817:00BSMRobinhood
29/817:00HBCReal Sranang
29/817:00SCWAGB
29/817:00United/DAVOVVC
29/817:00FC AmsterdamNFC
29/817:00DWSSloterdijk
29/817:00HoofddorpIJmuiden
29/817:00ZTSOFC (zat)
29/817:00De RijpFortius
29/817:00SDOBMeteoor
29/817:00Alkmaarsche BoysHBOK
29/817:00GraftdijkTOB
29/817:00IlpendamNieuw Sloten
29/817:00OFC (zon)Volendam
29/817:00PurmerendWartburgia
29/814:00Weesp (zat)Arsenal (zat)
29/817:00NFCDe Meer
29/817:00OverbosAssendelft
29/817:00ZSGOWMS (zon)VVA/Spartaan (zat)
29/817:00Ajax 2VVA/Spartaan (zon)
29/817:00Eendracht’82Overamstel
29/817:00DCGBuitenveldert
29/817:00DEVO’58Alliance’22
29/817:00Vlug en VaardigOSV
29/817:00ZSGOWMS (zon)VVA/Spartaan (zat)
29/817:00Ajax 2VVA/Spartaan (zon)
29/817:00Eendracht’82Overamstel
29/815:00Geuzen MiddenmeerHercules Zaandam
29/817:00JOS WatergraafsmeerAjax
29/817:00Blauw Wit BeursbengelsBuiksloot (zon)
29/817:00Nieuw SlotenRAP
29/814:30OSV (zat)JOS Watergraafsmeer (zat)
29/817:00PancratiusAalsmeer
29/814:30AMVJZSGOWMS (zat)
29/814:30VEWHoofddorp
29/817:00Fortius (zon)AFC (zat)
29/814:30TOG (zat)SDW (Zat)
29/815:00Tos ActiefPortugal Adam
29/817:00Real SranangGeuzen Middenmeer
29/817:00WV-HEDWZeeburgia
29/817:00Zeeburgia (zat)FIT
29/817:00AnkarasporGermaan/De Eland
30/815:00Swift (zon)RODA’23 (zon)
30/814:00AbcoudeDiemen
30/814:30Forza AlmereSporting Almere
30/814:00Sporting MartinusAlmere
30/814:00MuidenBFC
30/814:00DSOVDCG
30/814:00MuiderbergWaterwijk
30/814:30BuitenboysBatavia’90
30/814:00MeteoorWherevogels
30/814:00RCZIVV
30/814:00VolendamTOG
30/814:30PurmerlandBergen
30/814:00BeemsterGeinburgia
30/814:30OSCNieuw West United
30/814:00De MeerOlympia Haarlem
30/814:30TABAGermaan/De Eland
30/814:30OveramstelCTO’70
30/814:00NautilusOuderkerk
Send this to a friend