Home / Algemeen / Programma eerste ronde districtsbeker

Programma eerste ronde districtsbeker

Deze week gaat de districtsbeker verder met de eerste knock-outronde. 32 clubs uit onze regio zijn nog in de race om titelverdediger SDO op te volgen. Er staan zeven derby’s op het programma, waaronder HBOK – Sporting Martinus en CTO’70 – DCG op woensdagavond. Eén wedstrijd is vorige week al gespeeld: JOS/Watergraafsmeer 2 versloeg VVA/Spartaan (zaterdag) met 7-1.

Regio Noord:

DATUM WEDSTRIJD UITSLAG
23/10 BOL – Vrone
23/10 Purmersteijn (zat) – Reiger Boys
23/10 Hollandia – LSVV
23/10 De Blokkers – Volendam (zat)
24/10 Beemster – Marken
24/10 Vitesse ’22 – Fortuna Wormerveer (zat)
24/10 DEM – De Zouaven
24/10 DWOW – Volendam (zat) 2
24/10 Volendam (zon) – ODIN’59 2
24/10 Purmersteijn (zon) – Monnickendam
24/10 KSV – Zwaluwen’30
25/10 SVA – Kleine Sluis
25/10 IVV – Strandvogels
25/10 Hercules Zaandam – Kolping Boys
25/10 Koedijk – KFC
25/10 Hollandia T – Hugo Boys
25/10 De Kennemers – Always Forward
25/10 Limmen – ZAP
25/10 Meervogels ’31 – Winkel
25/10 FC Uitgeest – Fortuna Wormerveer
25/10 WSV ’30 – Assendelft
25/10 KGB – Grasshoppers
25/10 Bergen – Woudia

Regio Midden:

DATUM WEDSTRIJD UITSLAG
23/10 Koninklijke HFC 2 – Swift
23/10 AC Amsterdam – Zandvoort
23/10 IJmuiden – OSV
23/10 Fortius – Stormvogels
23/10 VSV – Buiksloot
23/10 Buitenboys – United/DAVO
23/10 SDZ – HBC
23/10 ZCFC – Waterwijk
24/10 Velsen – RODA’23 (zat)
24/10 DSOV – Pancratius (zat)
24/10 VVC – Hoofddorp
24/10 VEW – AFC (zat)
24/10 Wartburgia – Nieuw West United
24/10 FC Almere – DWS
24/10 Pancratius (zon) – WVHEDW 2
24/10 Koninklijke HFC (zat) – JOS/Watergraafsmeer
24/10 HBOK – Sporting Martinus
24/10 CTO’70 – DCG
25/10 TOG – ZSGOWMS
25/10 Alliance’22 – FC Abcoude

Regio Zuid:

DATUM WEDSTRIJD UITSLAG
23/10 VVZA – De Merino’s
23/10 BFC – APWC
23/10 Loosdrecht – CDW
23/10 CJVV – DHSC
23/10 SVL – EDO (U)
23/10 DEV Doorn – De Bilt
23/10 Bunnik ’73 – Hoogland
23/10 Laren ’99 – Altius
23/10 HMS – FZO
23/10 Focus ’07 – Zuidvogels
23/10 JSV Nieuwegein – Scherpenzeel
23/10 Jonathan – AH’78
23/10 Maarssen – VVZ’49
23/10 SDO – De Meern
24/10 FC Hilversum – Hooglanderveen
24/10 De Meern – Veenendaal
24/10 Nederhorst – Huizen
24/10 DWSV – Argon 2
24/10 HDS – Roda’46
24/10 Argon – PVCV
24/10 SCH’44 – Montfoort
25/10 KDO – MSV ‘19
25/10 Elinkwijk – Zeist
25/10 SVA Papendorp – Zwaluwen Utrecht ‘11
25/10 Kampong – Vreeswijk

 

SALE! Ontvang 2x de seizoensgids 2022/2023 voor de prijs van 1

Blijf op de hoogte en volg ons via Facebook, Instagram en Twitter!
▼Bezoek ook de clubpagina(s)