Programma eerste ronde KNVB beker West 1

Vanavond wordt de eerste wedstrijd gespeeld in de eerste knock-out ronde van de KNVB beker vn het district West 1. Komend weekend staan de meeste wedstrijden op het programma. De laatste wedstrijd worden gespeeld op dinsdag 25 oktober.  Alle uitslagen zijn komend weekend uiteraard te vinden  op onze site

Uitslagen 1e ronde REGIO NOORD:

 

# DATUM THUIS UIT UITSLAG
1 Do 20:00 SRC (zon) ADO’20 (zon)
2 Za 17:00 ZOB (zat) Ilpendam (zon)
3 Zo 14:00 LSVV (zon) Kleine Sluis (zon)
4 Zo 14:00 Bergen (zon) DEM (zon)
5 Zo 14:00 JVC (zon) Standvogels (zon)
6 Di 20:00 Dynamo (zon) Wijk aan Zee (zon) *
7 Di 20:00 Spartanen (zon) Alcmaria Victrix (zon) *
8 Zo 14:00 Zaanlandia (zon) Vrone (zon)
9 Do 20:00 Alkmaarsche Boys (zon) Succes (zon)
10 Do 20:15 St. George (zon) Purmersteijn (zon) *
11 Zo 14:00 FC Purmerend (zon) Volendam (zon)
12 Do 20:15 AFC’34 (zon) Saenden (zon)
13 Za 17:00 De Zouaven (zat) De Zouaven (zon)
14 Za 17:00 Hollandia (zon) ODIN’59 2 (zat)
15 Zo 14:00 Meervogels’31 (zon) Hollandia T. (zon)
16 Za 17:00 Volendam 2 (zat) Kolping Boys (zon)
17 Za 15:00 IVV (zon) Volendam (zat)
18 Za 17:00 Hellas Sport (zat) HSV (zon)
19 Zo 14:00 ZAP (zon) Hercules Zaandam (zon)
20 Zo 14:00 HSV Sport 1889 (zon) De Valken (zon)
21 Za 17:00 Sporting Andijk (zat) De Grashoppers (zon)
22 Zo 14:30 Zaandijk (zon) De Kennemers (zon)
23 Za 14:30 FC Castricum VVW (zon)

 

* wedstrijden worden gespeeld bij de uitspelende club in verband met verlichting.

 

Uitslagen 1e ronde REGIO MIDDEN:

 

# DATUM THUIS UIT UITSLAG
1 Za 15:00 Kadoelen (zat) KDO (zon)
2 Za 17:00 ZSGOWMS (zat) AS’80 (zon)
3 Za 14:30 VVC (zat) SDO (zon)
4 Zo 14:30 AGB (zon) Fortius (zon)
5 Za 17:00 NFC (zon) HBOK (zat)
6 Zo 14:00 Hillegom (zon) Abcoude (zon)
7 Za 17:00 Arsenal (zon) EDO (zat)
8 Za 17:00 DWS (zon) Wartburgia (zat)
9 Zo 13:00 JOS/W (zon) Germaan/De Eland (zon)
10 Zo 14:00 United/Davo (zon) Hoofddorp (zon)
11 Za 17:00 Diemen (zon) Stormvogels (zat)
12 Zo 14:00 ZSGOWMS (zon) RODA’23 (zon)
13 Zo 14:00 FC Weesp (zon) OSV (zon)
14 Di 20:00 Swift (zat) Ouderkerk (zon)
15 Za 14:30 Zandvoort (zat) AC Amsterdam (zat)
16 Za 17:00 Sporting Martinus (zon) Ajax 2 (zat)
17 Za 17:00 Spaarnwoude (zon) Ajax (zat)
18 Za 17:00 DCG (zon) Pancratius (zat)
19 Zo 14:00 TOG (zon) EDO (zon)
20 Zo 14:00 Pancratius (zon) Kon. HFC 2 (zon)
21 Za 17:00 Buitenboys (zat) Hoofddorp 2 (zon)
22 Za 14:30 FC Aalsmeer (zat) AFC 2 (zon)
23 Za 14:45 AFC (zat) VEW (zat)
24 Zo 14:00 Schoten (zon) Zeeburgia (zon)
WV-HEDW VRIJGELOOT

 

Uitslagen 1e ronde REGIO ZUID:

 

# DATUM THUIS UIT UITSLAG
1 Za 14:30 DEV Doorn (zat) Lopik (zat)
2 Za 15:15 Odysseus’91 (zat) Woudenberg (zat)
3 Za 17:00 Benschop (zat) Rivierwijkers (zon)
4 Za 17:00 Wasmeer (zon) DOVO (zat)
5 Za 17:00 Hercules 2 (zon) SVM (zat)
6 Za 15:00 Delta Sports’95 (zat) CSW (zat)
7 Za 14:30 DVSU (zat) Veenendaal (zat)
8 Za 17:00 Patria (zat) Zwaluwen Utrecht’11 (zat)
9 Za 14:30 FC Breukelen (zat) Geinoord (zat)
10 Za 15:00 VVA Achterberg (zat) Renswoude (zat)
11 Do 20:00 TOV (zat) De Merino’s
12 Za 17:00 Altius (zat) APWC (zon)
13 Zo 14:00 Hoogland (zon) Laren’99 (zon)
14 Za 14:00 FC Driebergen (zat) Valleivogels (zat)
15 Za 14:30 SV Nieuw Utrecht (zon) IJFC (zat)
16 Za 14:30 De Bilt (zat) VRC (zat)
17 Zo 14:00 SO Soest (zon) De Meern (zon)
18 Za 17:00 JSV Nieuwegein (zat) Zeist (zon)
19 Za 14:30 Eemdijk (zat) VVZ’49 (zat)
20 Za 14:30 Roda’46 (zat) Argon (zat)
21 Za 14:30 De Vecht (zat) VVZA (zon)
22 Za 14:00 DHSC (zat) Zuidvogels (zat)
23 Zo 14:00 ASV’65 (zon) Vriendenschaar (zon)
24 Za 14:30 Montfoort (zat) PVCV (zon)