Home / Algemeen / Programma overige bekerpoules zaterdag

Programma overige bekerpoules zaterdag

Alle clubs uit de zaterdag derde en vierde klasse weten sinds vanochtend (vrijdag) hoe de start van hun bekercampagne eruit ziet. Anderhalve week na de poule-indeling heeft de KNVB nu het speelschema bekend gemaakt. De wedstrijden staan gepland voor de eerste drie weekenden van september. Van alle onderstaande poules, met daarin clubs uit onze regio, gaat alleen de groepswinnaar door naar de knock-outfase.

 

DATUMPOULE 2
02/09Diemen – Kadoelen
02/09CTO’70 – De Meer
09/09Kadoelen – CTO’70
09/09De Meer – Diemen
16/09De Meer – Kadoelen
16/09Diemen – CTO’70

 

DATUMPOULE 3
02/09AC Amsterdam – HYS
02/09Pancratius – Portugal A’dam
09/09Portugal A’dam – AC Amsterdam
09/09HYS – Pancratius
16/09HYS – Portugal A’dam
16/09Pancratius – AC Amsterdam

 

DATUMPOULE 4
02/09Overbos – DWS
02/09Vlug & Vaardig – Alliance’22
09/09DWS – Vlug & Vaardig
09/09Alliance’22 – Overbos
16/09Overbos – Vlug & Vaardig
16/09Alliance’22 – DWS

 

DATUMPOULE 7
02/09JOS/Watergraafsmeer – Overamstel
02/09TABA – Buiksloot
09/09Overamstel – TABA
09/09Buiksloot – JOS/Watergraafsmeer
16/09Overamstel – Buiksloot
16/09TABA – JOS/Watergraafsmeer

 

DATUMPOULE 10
02/09FC Weesp – Zuidoost United
02/09Robinhood – Waterwijk
09/09Waterwijk – FC Weesp
09/09Zuidoost United – Robinhood
16/09FC Weesp – Robinhood
16/09Waterwijk – Zuidoost United

 

DATUMPOULE 15
02/09VEW – DSK
09/09DSK – Sloterdijk
16/09Sloterdijk – VEW

 

DATUMPOULE 16
02/09Sporting Martinus – Kwadijk
02/09EVC – TOB
09/09TOB – Sporting Martinus
09/09Kwadijk – EVC
16/09Sporting Martinus – EVC
16/09TOB – Kwadijk

 

DATUMPOULE 19
02/09TOG – FC Amsterdam
02/09De Dijk – Wartburgia
09/09Wartburgia – TOG
09/09FC Amsterdam – De Dijk
16/09De Dijk – TOG
16/09FC Amsterdam – Wartburgia

 

DATUMPOULE 21
02/09Zaanlandia – ZSGOWMS
02/09Hollandia – DZS
09/09ZSGOWMS – Hollandia
09/09DZS – Zaanlandia
16/09DZS – ZSGOWMS
16/09Zaanlandia – Hollandia

 

DATUMPOULE 23
02/09Ouderkerk – DESTO
02/09Kismet – Zeeburgia
09/09Zeeburgia – Ouderkerk
09/09DESTO – Kismet
16/09Zeeburgia – DESTO
16/09Ouderkerk – Kismet

 

DATUMPOULE 26
02/09Ajax 2 – RKAVIC
02/09Hoofddorp – VVC
09/09RKAVIC – Hoofddorp
09/09VVC – Ajax 2
12/09Ajax 2 – Hoofddorp
16/09VVC – RKAVIC

 

DATUMPOULE 31
02/09SCW – UNO
02/09RODA’23 – Geuzen Middenmeer
09/09UNO – RODA’23
09/09Geuzen Middenmeer – SCW
16/09UNO – Geuzen Middenmeer
16/09RODA’23 – SCW

 

DATUMPOULE 32
02/09AS’80 – Dindua
02/09Sporting Andijk – Buitenboys
09/09Dindua – Sporting Andijk
09/09Buitenboys – AS’80
16/09Dindua – Buitenboys
16/09Sporting Andijk – AS’80

 

DATUMPOULE 34
02/09OFC – De Meteoor
09/09De Meteoor – Purmersteijn
16/09Purmersteijn – OFC

 

DATUMPOULE 35
02/09DCG – Hercules Zaandam
02/09Saenden – PSZ
09/09PSZ – DCG
09/09Hercules Zaandam – Saenden
16/09DCG – Saenden
16/09PSZ – Hercules Zaandam

 

DATUMPOULE 38
02/09Fortius – Swift 2
02/09VVA/Spartaan – OSO
09/09Swift 2 – VVA/Spartaan
09/09OSO – Fortius
16/09OSO – Swift 2
16/09Fortius – VVA/Spartaan
Send this to a friend