Home / Algemeen / Programma overige bekerpoules zondag

Programma overige bekerpoules zondag

Alle clubs uit de zondag derde, vierde en vijfde klasse weten sinds vanochtend (vrijdag) hoe de start van hun bekercampagne eruit ziet. Anderhalve week na de poule-indeling heeft de KNVB nu het speelschema bekend gemaakt. De wedstrijden staan gepland voor de eerste drie weekenden van september. Van alle onderstaande poules, met daarin clubs uit onze regio, gaat alleen de groepswinnaar door naar de knock-outfase.

 

DATUMPOULE 2
03/09SDZ – Meteoor
03/09Hercules Zaandam – Rood Wit Zaanstad
10/09Rood Wit Zaanstad – SDZ
10/09Meteoor – Hercules Zaandam
17/09SDZ – Hercules Zaandam
17/09Rood Wit Zaanstad – Meteoor

 

DATUMPOULE 3
03/09AS’80 – TOG
10/09TOG – TABA
17/09TABA – AS’80

 

DATUMPOULE 5
03/09Ouderkerk – ASV’65
03/09Nederhorst – VSC
10/09ASV’65 – Nederhorst
10/09VSC – Ouderkerk
17/09VSC – ASV’65
17/09Ouderkerk – Nederhorst

 

DATUMPOULE 6
03/09Diemen – Forza Almere
03/09Waterwijk – Domstad Majella
10/09Domstad Majella – Diemen
10/09Forza Almere – Waterwijk
17/09Diemen – Waterwijk
17/09Domstad Majella – Forza Almere

 

DATUMPOULE 8
03/09Zaandijk – Spaarnwoude
03/09SDW – DSS
10/09DSS – Zaandijk
10/09Spaarnwoude – SDW
17/09Spaarnwoude – DSS
17/09SDW – Zaandijk

 

DATUMPOULE 9
03/09Buitenveldert – DWSV
03/09Zwaluwen Utrecht’11 – Sporting Martinus
10/09DWSV – Zwaluwen Utrecht’11
10/09Sporting Martinus – Buitenveldert
17/09Sporting Martinus – DWSV
17/09Buitenveldert – Zwaluwen Utrecht’11

 

DATUMPOULE 11
03/09VVH/Velserbroek – AC Amsterdam
03/09Badhoevedorp – ADO’20 2
10/09ADO’20 2 – VVH/Velserbroek
10/09AC Amsterdam – Badhoevedorp
17/09ADO’20 2 – AC Amsterdam
17/09VVH/Velserbroek – Badhoevedorp

 

DATUMPOULE 12
03/09ZSGOWMS – Nieuw Sloten
03/09DEVO’58 – OSC
10/09Nieuw Sloten – DEVO’58
10/09OSC – ZSGOWMS
17/09Nieuw Sloten – OSC
17/09DEVO’58 – ZSGOWMS

 

DATUMPOULE 14
03/09Fortius – Wasmeer
03/09De Dreef – CTO’70
10/09Wasmeer – De Dreef
10/09CTO’70 – Fortius
17/09Fortius – De Dreef
17/09CTO’70 – Wasmeer

 

DATUMPOULE 20
03/09Onze Gezellen – Germaan/De Eland
03/09Westzaan – Schoten
10/09Schoten – Onze Gezellen
10/09Germaan/De Eland – Westzaan
17/09Germaan/De Eland – Schoten
17/09Westzaan – Onze Gezellen

 

DATUMPOULE 22
03/09SDOB – De Meer
03/09Real Sranang – WVHEDW
10/09De Meer – Real Sranang
10/09WVHEDW – SDOB
17/09SDOB – Real Sranang
17/09WVHEDW – De Meer

 

DATUMPOULE 28
03/09HBC – MSV’19
03/09FC Aalsmeer – UVV
10/09MSV’19 – FC Aalsmeer
10/09UVV – HBC
17/09HBC – FC Aalsmeer
17/09UVV – MSV’19

 

DATUMPOULE 29
03/09Nautilus – RODA’23
03/09RKDES – NFC
10/09RODA’23 – RKDES
10/09NFC – Nautilus
17/09RODA’23 – NFC
17/09RKDES – Nautilus

 

DATUMPOULE 30
03/09IVV – Volendam
03/09Oosthuizen – Ilpendam
10/09Ilpendam – IVV
10/09Volendam – Oosthuizen
17/09Volendam – Ilpendam
17/09Oosthuizen – IVV

 

DATUMPOULE 31
03/09Zwanenburg – Sloterdijk
03/09VVA/Spartaan – RCZ
10/09RCZ – Zwanenburg
10/09Sloterdijk – VVA/Spartaan
17/09Zwanenburg – VVA/Spartaan
17/09RCZ – Sloterdijk

 

DATUMPOULE 36
03/09’T Goy – SDO 2
03/09Sporting Almere – VVZA
10/09SDO 2 – Sporting Almere
10/09VVZA – ’T Goy
17/09’T Goy – Sporting Almere
17/09VVZA – SDO 2

 

DATUMPOULE 37
03/09Vreeswijk – Swift
03/09Ankaraspor – Schalkwijk
10/09Schalkwijk – Vreeswijk
10/09Swift – Ankaraspor
17/09Vreeswijk – Ankaraspor
17/09Schalkwijk – Swift

 

DATUMPOULE 38
03/09Geuzen Middenmeer – Odijk
03/09Arsenal – APWC
10/09Odijk – Arsenal
10/09APWC – Geuzen Middenmeer
17/09APWC – Odijk
17/09Geuzen Middenmeer – Arsenal

 

DATUMPOULE 41
03/09Jisp – Purmerend
03/09Purmerland – HSV Sport 1889
10/09HSV Sport 1889 – Jisp
10/09Purmerend – Purmerland
17/09Jisp – Purmerland
17/09HSV Sport 1889 – Purmerend

 

DATUMPOULE 44
03/09Geel Wit – RCH
03/09Eendracht’82 – Alliance’22
10/09RCH – Eendracht’82
10/09Alliance’22 – Geel Wit
17/09RCH – Alliance’22
17/09Eendracht’82 – Geel Wit

 

DATUMPOULE 45
03/09DSK – HYS
03/09Nieuw West United – Bloemendaal
10/09Bloemendaal – DSK
10/09HYS – Nieuw West United
17/09Bloemendaal – HYS
17/09DSK – Nieuw West United

 

DATUMPOULE 46
03/09DIO – Heemstede
10/09Heemstede – Legmeervogels 2
17/09Legmeervogels 2 – DIO
Send this to a friend