Home / Algemeen / Trainerscarrousel: Alle trainers voor komend seizoen op een rij

Trainerscarrousel: Alle trainers voor komend seizoen op een rij

Nu het seizoen 2016/2017 er op zit komen we zoals beloofd terug met het overzicht van de laatste trainerscarrousel. De afgelopen dagen zijn er toch nog wat wijzigingen in het overzicht gekomen. Wie er komend seizoen bij Real Sranang en de vrouwen van Wartburgia voor de groep staat is ons nog niet bekend. Uiteraard houden wij u op de hoogte.

 

Club Klasse Trainer 2016/2017 trainer 2017/2018
AFC 2e DIV Bart Logchies voor het seizoen al vervangen door Ton du Chatinier Ton du Chatinier
OFC Zo 3e DIV Imdat Ilguy Yuri Rose
De Dijk Zo 3e DIV Jochem Twisker Jochem Twisker
Ajax Za HFD Jorg Smeets Jorg Smeets
Swift Za HFD Mark Evers Bart Logchies
JOS W’meer Zo HFD Roy van der Mije Roy van der Mije
AFC Za 1A Benno Nihom Benno Nihom
Aalsmeer Za 1A Cor van Garderen Cor van Garderen
Purmersteijn Zo 1A Martin van Ophuizen Martin van Ophuizen
Legmeervogels Zo 1A Jack Honsbeek Michel Nok
Zeeburgia Zo 1A Reda Achkari Reda Achkari
WV-HEDW Za 2A Kees Oostermeijer Kees Oostermeijer
OSV Za 2A Kai Meeuwsse Ron van der Velde
HBOK Za 2A Marc Onsia Marc Onsia
DVVA Za 2A Jeroen Smakman Jeroen Smakman
Buitenveldert Za 2A Wilfred den Breejen Wilfred den Breejen
Overbos Za 2A Stefan Teeken Maurice Kuijper
AMVJ Za 2B Hans Schakel Ricky Kumar
Amstelveen Za 2B Radjin de Haan Radjin de Haan
Almere Za 2B Maurice Ligeon Jimmy Simons
ZSGOWMS Zo 2B Murat Böke Murat Böke
DCG Zo 2B Danny van der Moot Danny van der Moot
Pancratius Zo 2B Bart Jansen Rob Rijnink
Abcoude Zo 2B Tonnie Bras Tonnie Bras
Hoofddorp Zo 2B Jimmy Simons Jerry Verschoor
AGB Zo 2B Senel Cebar Senel Cebar
Kadoelen Za 3A Jordi van Beek Erwin Römer
VVA/Spartaan Za 3A Petar Djenic Mo Obbiba
OFC Za 3A Wessel Colijn Wessel Colijn
ZSGOWMS Za 3A Murat Böke Murat Böke
VVC Za 3B Rini van Roon Rini van Roon
Arsenal Za 3B Harvey Esajas (vertrokken) Imro Wielkens Imro Wielkens
Blauw Wit/Beursbengels Za 3B Dave Samson (opgestapt oktober 2016) Ronald van de Meent/Jean-Paul van Zoghel Van de Meent / Van Zoghel
SCW Za 3B Edwin van Maas Edwin van Maas
UNO Za 3B Maarten Slagtveld Zoeken nieuwe trainer
Zeeburgia Za 3C Dave Huisman
Wartburgia Za 3C Hans Bergsma Hans Bergsma
Ouderkerk Za 3C Wesley Weeber Peter Grifhorst
JOS W’meer Za 3C Richard Pel Richard Pel
Waterwijk Za 3B Oost Co Jager (opgestapt op 8 september) Ed Otten Ed Otten
Buitenboys Za 3B Oost Larbi Essabar Larbi Essabar
Diemen Zo 3C Gerrie Breugem Gerrie Breugem
RODA’23 Zo 3C Cor ten Bosch Cor ten Bosch
Ouderkerk Zo 3C Lex van der Horst Lex van der Horst
Arsenal Zo 3C Imro Wielkens Imro Wielkens
VVA/Spartaan Zo 3C Petar Djenic Mo Obbiba
Fortius Zo 3C Michel Klijnzoon Zoeken nieuwe trainer
FC Weesp Zo 3C Mario Rijnsburger Mario Rijnsburger
DWS Zo 3C Guus Uhlenbeek Tarik Oulida / Dohan Karacaer
Sporting Martinus Zo 3C Ron Gerlof Ron Gerlof
KDO Zo 3A West 2 Raymond de Jong Raymond de Jong
FC Aalsmeer Zo 3A West 2 Marco Bragonje Marco Bragonje
Zwanenburg Zo 4D Mehmet Simsek Mehmet Simsek
NFC Zo 4D Ruud Visser Ruud Visser
SDZ Zo 4E Ron van der Velde Kai Meeuwsse
Purmerend Zo 4E Adri Looijen Adri Looijen
De Meteoor Zo 4E Don Guezen (weg per 7 maart, vervangen door Wesley Venema) Trevor Strobbe
IVV Zo 4E Charles Loots Charles Loots
Buiksloot Zo 4E Marcel Hillebrand Hilmi Mhici
DRC Zo 4E Ron Stoffels Jeroen Breedijk
Swift Zo 4E Johan van Wort Bart Woldberg
Buitenveldert Zo 4E Mark de Boer Mark de Boer
De Meer Zo 4F Donovan van Dam Donovan van Dam
Real Sranang Zo 4F Virgil Trustfull NNB
Ankaraspor Zo 4F Serkan Yapici Serkan Yapici
Nieuw West United Zo 4F Mohamed Hadra Mohamed Hadra
Germaan/De Eland Zo 4F Wim de Haart Dave Seegers
Geinburgia Zo 4F Peter van Buuren Peter van Buuren
Geuzen/Middenmeer Zo 4F Carlos Alarcon Vidal Carlos Alarcon Vidal
Sporting Almere Zo 4F Marc Steur Marc Steur
AS’80 Zo 4F Sandor Augustijn Sandor Augustijn
Waterwijk Zo 4F Ben Vis Ben Vis
TABA Zo 4F Hans Zwaal Hans Zwaal
TOG Zo 4F Martin van Egmond Martin van Egmond
RKDES Zo 4A West 2 Jesse Donker Jesse Donker
Ajax (vr) ERE Ed Engelkes Benno Nihom
Wartburgia (vr) TOP Suzanne Bakker NNB
Buitenveldert (vr) TOP Hans de Winter Hans de Winter
ASV Lebo (zaal) ERE Calvin Blankendal Calvin Blankendal
’t Knooppunt (zaal) ERE Carmelo Nieddu Hicham Benhammou
 
OVERIGE KLASSEN REGIO GROOT AMSTERDAM
De Meteoor Za 4B Wesley Vennema Wesley Vennema
Buiksloot Za 4B Remco van Twiller Remco van Twiller
TOB Za 4B Pieter van Netten Pieter van Netten
Vlug en Vaardig Za 4B Edwin van de Raad Edwin van de Raad
AC Amsterdam Za 4B Jamal Ahaddouch Jamal Ahhadouch
Sloterdijk Za 4B Rinus Loef Rinus Loef
CTO’70 Za 4C Latif Wooter Latif Wooter
Real Sranang Za 4 Abdelhak Moukatdibillah
Overamstel Za 4C Boyke Oedit Doube Boyke Oedit Doube
De Meer Za 4C Hans Verhoogt Hans Verhoogt
Fortius Za 4C Carlos Alarcon Vidal Carlos Alarcon Vidal
De Dijk Za 4C Jan de Haze Ron Stoffels
Geuzen Middenmeer Za 4C Ferry van der Meulen Ferry van der Meulen
Diemen Za 4C Robbie Huntelerslag Magdy Khayry / Raymond Aarts
Pancratius Za 4E Danny Hijzelendoorn Patrick van Leeuwen
RODA’23 Za 4E Peter Grifhorst Mo el Abdallaoui
FC Weesp Za 4E René van Vark René van Vark
Sporting Martinus Za 4E Jessy Lissauer Jessy Lissauer
Nautilus Zo 5C Hama Jamal (uit elkaar op 12 oktober 2016) Tom Herfst Tom Herfst
Sloterdijk Zo 5C Bert Reus Frans Bouman
Eendracht’82 Zo 5C Medet Kurtkaya Medet Kurtkaya
AC Amsterdam Zo 5C Mustafa Ahaddouch Virgil Trustfull
CTO’70 Zo 5D Dave Seegers Ferry van der Meulen

Send this to a friend