Home / Algemeen / Transfermarkt deel 16: klok tikt voor de laatste uren

Transfermarkt deel 16: klok tikt voor de laatste uren

De klok tikt. Over een paar uur (23:59 uur) sluit de overschrijvingstermijn. Tot die tijd heeft iedereen de kans om last-minute nog van club te wisselen. Zoals ieder jaar houdt Het Amsterdamsche Voetbal alle wijzigingen in de regio bij. De teller staat momenteel op 427 transfers.

Tips? info@hetamsterdamschevoetbal.nl

DATUM Speler Oude club Nieuwe club
15-06-18 Jasper Stracke Swift DVVA
15-06-18 Joeri Visser Graaf Willem VAC DVVA
15-06-18 Edzo Kloosterboer CVVO DVVA
15-06-18 Sjors Kieft Loosdrecht DVVA
15-06-18 Thomas van Veen Loosdrecht DVVA
15-06-18 Kostja Korvat Zeeburgia DVVA
15-06-18 Jan Douwe Glas Altius DVVA
15-06-18 Mohammed El Kourai OSV DVVA
15-06-18 Chavez Uitenwerf OFC Ajax
15-06-18 Ismael Ait Omar Kadoelen De Dijk (zat)
15-06-18 Yassir Azaouimi Kadoelen De Dijk (zat)
15-06-18 Jaouad Aarbi Kadoelen De Dijk (zat)
15-06-18 Bilal Dadi Achilles’29 De Dijk
15-06-18 Clayd Olf Rijnsburgse Boys 2 De Dijk
15-06-18 Clifton Gorisson Hollandia De Dijk
15-06-18 Jimmy Chapman Wherevogels De Dijk
15-06-18 Niero Chaweiro Lo Fo Heerenveen De Dijk
15-06-18 Ruben Florijn Blauw Geel De Dijk
15-06-18 Stany Dankerlui Wooter Academy De Dijk
15-06-18 Shaquille Djairin Ajax 2 De Dijk
15-06-18 Geronimo Comvalius Spakenburg De Dijk
15-06-18 Chris Owusu ZSGOWMS De Dijk
15-06-18 Gio Cyrus DEM De Dijk
15-06-18 Nigel Oliveira Jong Almere City De Dijk
15-06-18 Didier Raalte Argon De Dijk
15-06-18 Sammie Fidani Voorwaarts Zutphen De Dijk
15-06-18 Juhan Berefo RKAVV De Dijk
15-06-18 Blairy Schermer DHC De Dijk
15-06-18 Mounir Darazzi Zeeburgia De Dijk
15-06-18 Randill Verwey Zeeburgia De Dijk
15-06-18 Axel Weitz Zuidvogels De Dijk
15-06-18 Hjalmar Oomens AFC De Dijk
15-06-18 Chris Zaïde WV-HEDW De Dijk
15-06-18 Marc Baardman WV-HEDW De Dijk
15-06-18 Zakaria Bourik Magreb’90 De Dijk
15-06-18 Derrick Barima Magreb’90 De Dijk
15-06-18 Jahwar Ahannach Magreb’90 De Dijk
15-06-18 Lassane Nikiema Magreb’90 De Dijk
15-06-18 Geoffrey Verweij Legmeervogels Real Sranang
15-06-18 Rutger Storm Buitenveldert Geuzen/Middenmeer (zat)
15-06-18 Yahia Ched-Dadi Pancratius Buiksloot
15-06-18 Abdelhak Challaoui VVA/Spartaan Buiksloot
15-06-18 Koen Blommestijn Waterwijk FC Almere
15-06-18 Allard Dobbe DRL FC Almere
15-06-18 Yort Willems Marken OSV
15-06-18 Jimmy Baars DIOS RKDES
15-06-18 Denzel Breij DIOS RKDES
15-06-18 Jordi Vrolijk DIOS RKDES
15-06-18 Tommy Blokzijl SDZ RKDES
15-06-18 Issam El Bakkali DWS SDZ
15-06-18 Steff de Borst WSV’30 SDZ
15-06-18 Stephano Neida RKAVIC FC Abcoude
15-06-18 Stanley Ritfeld Overbos FC Abcoude
15-06-18 Ivo de Waal Waterwijk FC Abcoude
15-06-18 Danique van Roey Ouderkerk (zat) FC Abcoude
15-06-18 Mohammed Stoard ASV’65 FC Abcoude
15-06-18 Ernesto Alspeer FC Boshuizen FC Abcoude
15-06-18 Graciano Mijland FC Abcoude Real Sranang
15-06-18 Diego Esajas FC Abcoude Real Sranang
15-06-18 Cequinio Esajas FC Abcoude Ajax 2
15-06-18 Jamal Hofwijks FC Abcoude Loosdrecht
15-06-18 Gio Cairo FC Abcoude Germaan/De Eland
15-06-18 Giovanni Kasanwirjo FC Abcoude Buitenboys
15-06-18 Alessio Kasanwirjo ZOB FC Purmerend
15-06-18 Saverio Kasanwirjo ZOB FC Purmerend
15-06-18 Rafael Da Silva Portugal Amsterdam FC Purmerend
15-06-18 Niall Raben HBOK FC Purmerend
15-06-18 Dave Goede FC Purmerend SDOB
15-06-18 Nick van Schaik TABA SDOB
14-06-18 Rinaigel Ogenio FC Weesp RODA’23
14-06-18 Jonathan Kooman Hellas Sport Kadoelen
14-06-18 Selcuk Keskin TOB Kadoelen
14-06-18 Delano Pengel De Meer (zat) Kadoelen
14-06-18 Earl Panka ZSGOWMS (zat) Kadoelen
14-06-18 Mitchell de Vries Diemen Kadoelen
14-06-18 Rinaldo Fabre Real Sranang TOS-Actief
14-06-18 Roy Heere TOB TOS-Actief
14-06-18 Nicky van der Matten United/DAVO Buiksloot
14-06-18 Chima Bosman Ajax Quick Boys
14-06-18 Tjerk Posthuma BFC AFC (zat)
14-06-18 Mike van den Steenhoven Telstar AFC (zat)
14-06-18 Jermain Cikic Roda’46 AFC (zat)
14-06-18 Oscar Cardoze Hooglanderveen AFC (zat)
14-06-18 Kyle Saffrie Jong Volendam AFC (zat)
14-06-18 Youri Nederlof FC Purmerend De Meteoor
14-06-18 Brandon Voorn SDZ De Meteoor
14-06-18 Seqoa Koning DRC De Meteoor
14-06-18 Joy Lilienthal ZSGOWMS De Meteoor
14-06-18 Jay Loots IVV De Meteoor
14-06-18 Stephan Ket IVV De Meteoor
14-06-18 Aylass de Vries IVV De Meteoor
14-06-18 Daan van Beek IVV De Meteoor
14-06-18 Lars Hessels IVV De Meteoor
14-06-18 Gio Rademaker IVV De Meteoor
14-06-18 Wesley Grit IVV De Meteoor
14-06-18 Jerry Buddingh IVV De Meteoor
14-06-18 Terzo Stemerdink De Meteoor IVV
14-06-18 Don Goos De Meteoor OFC (zat)
14-06-18 Massimo Kammeron De Meteoor ZSGOWMS
13-06-18 Damian Veldman FC Aalsmeer (zon) KDO
13-06-18 Elias El Hadji FC Aalsmeer (zon) RKDES
13-06-18 Joeri Meeuws FC Weesp Ouderkerk (zat)
13-06-18 Remco Boeree RODA’23 Ouderkerk (zat)
13-06-18 Tom van Mierlo Stormvogels Ouderkerk (zat)
13-06-18 Jeffrey van de Kamp Nieuw Sloten Ouderkerk (zat)
13-06-18 Milan Staats Nieuw Sloten Ouderkerk (zat)
13-06-18 Jasper Spanjerberg SDO FC Weesp
13-06-18 Malcolm Esajas AFC JOS/Watergraafsmeer
13-06-18 Thimo de Jager RODA’23 JOS/Watergraafsmeer
13-06-18 Orlando van Wort Legmeervogels 2 RODA’23
13-06-18 Bader El Otmani DCG 2 RODA’23
13-06-18 Shakar Jamal Zandvoort RODA’23
13-06-18 Lars Postmus Nautilus RODA’23
13-06-18 Nick Mulders Huizen FC Almere
13-06-18 Nino van Jaarsveld Huizen FC Almere
12-06-18 Chakib Tayeb De Dijk OFC
12-06-18 Daley Venghaus JOS/Watergraafsmeer OFC
12-06-18 Omar Limon JOS/Watergraafsmeer OFC
12-06-18 Bjarne Dijkman FC Abcoude Wartburgia
12-06-18 Niek Remijn FC Abcoude Wartburgia
12-06-18 Dylon Tittel Sloterdijk Wartburgia
12-06-18 Daan Tuerlings VVLK Wartburgia
12-06-18 Jacco Fijnheer Winkel Wartburgia
12-06-18 Max Klink WV-HEDW 2 Wartburgia
12-06-18 Adriaan Berfelo WV-HEDW 2 Wartburgia
12-06-18 Pape Dieng VVA/Spartaan Buiksloot
12-06-18 Mohammed Toutouh VVA/Spartaan Buiksloot
12-06-18 Oguhzan Dönmez Buiksloot (zat) TOB
12-06-18 Khalil El Maghnaoui Buiksloot (zat) TOB
12-06-18 Hartleyson Dometilia Leonidas FC Aalsmeer
11-06-18 Khalid Ladaoui Blauw-Wit Beursbengels Buiksloot
11-06-18 Nordin Aarbi De Dijk (zat) Buiksloot
11-06-18 Amer Mobarak De Dijk (zat) Buiksloot
11-06-18 Rocky Nuamah KFC Buiksloot
11-06-18 Naoufal Mechaia VVA/Spartaan Buiksloot
11-06-18 Reda El-Kouaa VVA/Spartaan Buiksloot
11-06-18 Anass Dabachi Zeeburgia Buiksloot
11-06-18 Zohair El Markhous Nieuw West United Buiksloot
11-06-18 Mohammed El Otmani Nieuw West United Buiksloot
11-06-18 Sofyan Abarkan ZSGOWMS Buiksloot
11-06-18 Emre Akbiyik DWS Buiksloot
11-06-18 Anass El Markouchi DWS Buiksloot
11-06-18 Jamil Mensah KDO Buiksloot
09-06-18 Adnan Barakat OFC AGB
09-06-18 Tarek Karboutli AFC Teylingen
08-06-18 Stanley Akoy Ajax Jong Cambuur
08-06-18 Gino Piqué Zeeburgia Blauw-Wit Beursbengels
08-06-18 Nassim Zohair Zeeburgia Blauw-Wit Beursbengels
08-06-18 Myrisk Asiamah Blauw-Wit Beursbengels Pancratius
08-06-18 Pascal Brantenaar AFC 2 Pancratius
08-06-18 Abdel Errachid OSC Pancratius
08-06-18 Wessel Riensema Diemen Pancratius
08-06-18 Tom van Egmond Ter Leede Pancratius
08-06-18 Teddy Mijnals AMVJ Pancratius
08-06-18 Tobias Ravelli Legmeervogels 2 KDO
07-06-18 Daryl Haimé FC Aalsmeer (zon) Arsenal
07-06-18 Jean-Yves van der Korput Nederhorst Arsenal
07-06-18 Tyrell Perri DCG Arsenal
07-06-18 Romell Blankenzee AGB Arsenal
07-06-18 Browel Somé Pancratius Arsenal
07-06-18 Justin Sporkslede Argon Arsenal
07-06-18 Tiemen van Hezel HHC Hardenberg AFC
07-06-18 Dominic Grot Hellas Sport Kadoelen
07-06-18 Darnell Brunswijk ZSGOWMS Kadoelen
07-06-18 Chris Hubeek TOB Kadoelen
07-06-18 Imad Belkasmi TOB TOS Actief
07-06-18 Lava Dollart TOB TOS Actief
07-06-18 Virgil Williams TOB TOS Actief
07-06-18 Brandon Duin AS’80 TOS Actief
07-06-18 Gary Bouwmeester Waterwijk (zon) FC Almere
07-06-18 Mike Schokker HBOK SDOB
07-06-18 Said Bentohami De Dijk HBOK
07-06-18 Giovanni Sabajo De Dijk HBOK
07-06-18 Mustapha el Aamrani De Dijk HBOK
07-06-18 Achmed Ahahaoui De Dijk HBOK
07-06-18 Adil Jamal OSV HBOK
07-06-18 David Zwiebel Zilvermeeuwen HBOK
07-06-18 Chivano Taytelbaum Purmersteijn 2 HBOK
07-06-18 Raynick Damasco JOS/Watergraafsmeer HBOK
06-06-18 Roy Bussman JOS/Watergraafsmeer IVV
06-06-18 Philip Halfhide FC Weesp IVV
06-06-18 Mitchel Dijkstra Legmeervogels IVV
06-06-18 Ilias Zaimi AFC Achilles Veen
06-06-18 Roy Klop Beemster Purmersteijn (zat)
06-06-18 Lorenzo Rijmers Beemster Purmersteijn (zat)
06-06-18 Aron van Boeschoten Purmersteijn Purmersteijn (zat)
06-06-18 Yorick van Arkel ZOB Purmersteijn (zat)
06-06-18 Daan van Schaik ZOB Purmersteijn (zat)
06-06-18 Mischa Hus Buitenveldert Buiksloot
06-06-18 Luke Ekker Buitenveldert Buiksloot
06-06-18 Zakaria Madrane Buitenveldert Amstelveen
06-06-18 Richie Yeboah EDO (zat) Buitenveldert
06-06-18 Reda Atibi Blauw Geel Buitenveldert
06-06-18 Delano Groeneveld JOS/Watergraafsmeer Buitenveldert
06-06-18 Joshua Kaweï Zeeburgia Buitenveldert
06-06-18 Jeffrey Duijst Hoevelaken Buitenveldert
06-06-18 Gregory Fernand HBOK Buitenveldert
05-06-18 Kid Ronday HBOK Monnickendam
05-06-18 Kevin Westmaas De Dijk OFC
05-06-18 Thijs de Graaff AFC (zat) AMVJ
05-06-18 Sil Paddenburg AFC (zat) AMVJ
05-06-18 Milan de Wijs AFC (zat) AMVJ
04-06-18 Pepijn Veerman AFC (zat) Swift
01-06-18 Daan Sutorius AFC (zat) Swift
01-06-18 Brian van der Werff FC Lisse OFC
01-06-18 Sven van Beek Legmeervogels RODA’23
01-06-18 Jasper Burgers Legmeervogels 2 RODA’23
01-06-18 Zakaria el Biyar Ajax Huizen
31-05-18 Desmond Mensen Huizen Waterwijk
31-05-18 Abdel Hamid Argon Waterwijk
31-05-18 Gregory Thomas Roda’46 Waterwijk
31-05-18 Niels van der Zaal Zuidvogels Waterwijk
31-05-18 Nicky Baggelaar FC Almere Waterwijk
31-05-18 Maksim van Ingen AFC (zat) AMVJ
31-05-18 Giorgio Kuiper Buiksloot (zat) OFC (zat)
31-05-18 Ismael Jopek Buiksloot (zat) TOB
31-05-18 Wesley Venema TOB TOS Actief
31-05-18 Sanderino IJsselstein Joren TOB TOS Actief
31-05-18 Donny Bos TOB IVV
31-05-18 Tommy van Gellekom TOB De Meteoor
31-05-18 Mike van den Berg TOB De Meteoor
31-05-18 Musa Ozer TOB De Meteoor
30-05-18 Cihan Kambur AGB DCG
30-05-18 Yordi Teijsse Quick Boys AFC
30-05-18 Kenny Teijsse SC Cambuur AFC
29-05-18 Omar Boukhari Magreb’90 Arsenal
29-05-18 Robbert Rooth Hoofddorp 2 Arsenal
29-05-18 Rico Hoeboer Hoofddorp 2 Arsenal
29-05-18 Aziz Ercan Hoofddorp 2 Arsenal
28-05-18 Dave de Boer Hoofddorp 2 Overbos
28-05-18 Timo Blom Hoofddorp Overbos
28-05-18 Rosco Klein Obbink SCW Overbos
28-05-18 Siyar Ferdi SCW Overbos
28-05-18 Jasper de Bie VVC Overbos
28-05-18 Jordy Kreeberg Waterwijk Sparta Nijkerk
27-05-18 Moamar Heerenveen Buiksloot AMVJ
27-05-18 Duaine L’Blanc Buitenboys Ajax 2
27-05-18 Niels van der Steen Buitenboys Ajax 2
27-05-18 Gianni Rellum Buitenboys Ajax 2
26-05-18 Joey Salden ZSGOWMS Olympia Haarlem
25-05-18 Quincy Uljee Amstelveen Blauw-Wit Beursbengels
25-05-18 Tim Steij Amstelveen Argon
25-05-18 Anass Benhammouch AGB DWS
24-05-18 Dimailo Semmoh JOS/Watergraafsmeer Diemen
24-05-18 Montell Rosheuvel OSV Diemen
24-05-18 Joey van de Pol Sporting Almere Diemen
24-05-18 Arnold Heerooms Sporting Almere Diemen
24-05-18 Elwin Janssen Sporting Almere Diemen
24-05-18 Chris Kommers Sporting Almere Diemen
23-05-18 Zakaria Lamhamdi FC Weesp NVC
23-05-18 Oseanu Doorn FC Weesp NVC
23-05-18 Lennart van der Leest NFC RODA’23 (zat)
23-05-18 Maarten Woudenberg De Dijk RKAV Volendam
23-05-18 Boi Postma AFC’34 Hoofddorp
23-05-18 Tom Kok AFC A1 Hoofddorp
23-05-18 Delivio Linger ZSGOWMS Hoofddorp
23-05-18 Noah Marti EDO Hoofddorp
21-05-18 Tim Reuvekamp Legmeervogels 2 AMVJ
21-05-18 Vinycio Dompig Real Sranang (zon) AMVJ
20-05-18 Amine Aboutaleb Zilvermeeuwen OSV
19-05-18 Kenzo Davids DWS Rijnsburgse Boys
19-05-18 Roy Pistoor De Dijk FC Lisse
18-05-18 Jay Winter Almere City A1 Ajax
18-05-18 Jerghinio Sahadewsing Zuidvogels Blauw-Wit Beursbengels
17-05-18 Earvin Codfried Pancratius ADO’20
15-05-18 Kees Rikers NFC RODA’23 (zat)
15-05-18 Judael Obboye Buiksloot TOB
15-05-18 Sergay Gemin Buiksloot OSV
15-05-18 Ilker Yilmaz AFC’34 AGB
15-05-18 Arsenio Dihalu AFC’34 AGB
12-05-18 Nick Zeijlmans FC Volendam OFC
11-05-18 Martinio Boodoe TOG CTO’70 (zon)
11-05-18 Jerrold Boldewijn TOG CTO’70 (zon)
11-05-18 Avital Trustfull AFC 2 Amstelveen
11-05-18 Giorgio Sanches AFC 2 Amstelveen
11-05-18 Maxim Perels AFC 2 Amstelveen
11-05-18 Selattin Dagasan DWS AGB
10-05-18 Kemal Gezer FC Abcoude AMVJ
10-05-18 Hassan Makdan Sporting Martinus RODA’23 (zat)
08-05-18 Joey Noordenbos HBOK OSV
08-05-18 Tim Beelen HBOK OSV
08-05-18 Sefa Izmir Roda’46 AGB
08-05-18 Yigitcan Cayir EDO AGB
08-05-18 Ercument Satar Zilvermeeuwen AGB
08-05-18 Faysal Fakhor Zeeburgia AGB
08-05-18 Younes Makraou DCG AGB
08-05-18 Jimmy Spruit HBOK Legmeervogels
08-05-18 Martijn Tjon-A-Njoek OFC Legmeervogels
08-05-18 Dalian van Damme Ajax 2 Legmeervogels
03-05-18 Kevin Owusu Asare Jong RKC Waalwijk Ajax
03-05-18 Bart Spil Hollandia Ajax
02-05-18 Daan Stevens RODA’23 RODA’23 (zat)
02-05-18 Sebastiaan Ntim Purmersteijn AFC’34
02-05-18 Jordy Vierbergen Ter Leede Zwanenburg
02-05-18 Kevin Nlandu Magreb’90 Amstelveen
02-05-18 Ilias Houda Koninklijke HFC Amstelveen
02-05-18 Dante van Breenen DCG Sporting Martinus
02-05-18 Björn van Breenen DCG Sporting Martinus
02-05-18 Emre Peker AGB Warmunda
02-05-18 Nessie Imac AGB Warmunda
01-05-18 Mark Simons FC Breukelen JOS/Watergraafsmeer
01-05-18 Hanne Hagary FC Lisse JOS/Watergraafsmeer
01-05-18 Tony Tol De Dijk JOS/Watergraafsmeer
01-05-18 Manolito Joren Ajax 2 Elinkwijk
01-05-18 Regilio Kranenburg Ajax 2 Elinkwijk
01-05-18 Danny Streekstra Ajax 2 Elinkwijk
26-04-18 Marcel Ons VVA/Spartaan DCG
26-04-18 Junior Tiller RODA’23 FC Aalsmeer
26-04-18 Jordy de Groot Swift FC Aalsmeer
26-04-18 Sam Doeve VVOG Swift
25-04-18 Ferdi Yalcin Zilvermeeuwen AGB
25-04-18 Rasim Yalcin Zilvermeeuwen AGB
25-04-18 Sonny Pronk Hollandia Ajax
24-04-18 Boyd Mak Hollandia Purmersteijn
24-04-18 Bilal el Amrani Ajax ASWH
24-04-18 Koen Polfliet NFC RODA’23 (zat)
21-04-18 Tari Sassen Buiksloot (zat) TOB
21-04-18 Jose Bebeto Ngeze Buiksloot (zat) TOB
21-04-18 Nick Koch Buiksloot (zat) TOB
21-04-18 Mosawer Hashemi Buiksloot (zat) TOB
21-04-18 David Faverus Buiksloot (zat) TOB
21-04-18 Kay van de Burg Buiksloot (zat) TOB
21-04-18 Jelle Braaksma Buiksloot (zat) TOB
21-04-18 Mucahit Bayar Buiksloot (zat) TOB
21-04-18 Rovie Persaud Buiksloot (zat) TOB
20-04-18 Kevin Coenraad AGB DCG
19-04-18 Tim Plemper RODA’23 Ajax
18-04-18 Lennart Rust RODA’23 RODA’23 (zat)
18-04-18 Melvin Joling RODA’23 RODA’23 (zat)
18-04-18 Sjoerd Heijnen RODA’23 RODA’23 (zat)
18-04-18 Dennis Spitteler Amstelveen RODA’23 (zat)
18-04-18 Robin Visser NFC RODA’23 (zat)
18-04-18 Tim Elmers Purmersteijn Zwaluwen’30
18-04-18 Shaquille Doorson Swift Purmersteijn
17-04-18 Tatchery Langguth DCG Pancratius
17-04-18 Desmond van der Moot DCG Pancratius
17-04-18 Lionel Frederik JOS/Watergraafsmeer ARC
17-04-18 Nik Gabel Swift WV-HEDW
17-04-18 Stef Leliveld Swift WV-HEDW
13-04-18 Donovan Partosoebroto Hoofddorp Hillegom
13-04-18 Hakim Boudchourt Zeeburgia DCG
12-04-18 Thom Leenen EDO (zon) Pancratius
12-04-18 Kasper Dinkgreve EDO (zon) Pancratius
12-04-18 Reda Kharchouch Quick Boys OFC
11-04-18 Colby Harmon FC Aalsmeer JOS/Watergraafsmeer
10-04-18 Jan Ziere Ajax Hoofddorp
10-04-18 Timo Blom Hoofddorp Overbos
10-04-18 Vincent Partosoebroto Hoofddorp Overbos
10-04-18 Nick Borgman De Dijk Hercules
09-04-18 Bas Middelkoop Swift AFC (zon)
07-04-18 Lulinho Martins FC Aalsmeer VVSB
06-04-18 Jay Jay Beemsterboer Buitenveldert Always Forward
05-04-18 Jordy Oudejans FC Horst SDZ
05-04-18 Ismael Markelo FC Abcoude Blauw-Wit Beursbengels
04-04-18 Jordi Wigman ADO’20 Purmersteijn
04-04-18 Jamal Lachkar Roda’46 (zat) SDZ
03-04-18 Lennart Bril WV-HEDW SDZ
03-04-18 Sven van Doorn De Meern (zon) Swift
03-04-18 Sean den Hoed FC Lisse Swift
31-03-18 Donny Verdam OFC United/DAVO (zat)
30-03-18 Jeffrey Sam Sin OFC Koninklijke HFC
30-03-18 Ruben Adney Purmersteijn Ajax
30-03-18 Tim Groenewoud Velsen SDZ
30-03-18 Fouad Belarbi Hercules AFC
29-03-18 Guido de Graaf VVOG Swift
29-03-18 Damien de Vegt Legmeervogels WV-HEDW
29-03-18 Rodney Smorenberg Jong FC Volendam Legmeervogels
28-03-18 Halil Süzülmüs JOS/Watergraafsmeer Legmeervogels
27-03-18 Syrano Morrison Swift Eemdijk
27-03-18 Sergae Kogeldans Buitenveldert FC Aalsmeer
27-03-18 Martin Campbell Buitenveldert FC Aalsmeer
24-03-18 Donny van de Pol Buitenveldert Swift
23-03-18 Tim Correia Legmeervogels WV-HEDW
22-03-18 Othman Lechkar Koninklijke HFC 2 Legmeervogels
22-03-18 Jeffrey Riemslag Legmeervogels Sporting Martinus
22-03-18 Aldin Mehanovic JOS/Watergraafsmeer Sporting Martinus
22-03-18 Romello Austin RODA’23 SDZ
21-03-18 Mitchel Vincken AGB SDZ
21-03-18 Giliano Eijken SDZ FC Aalsmeer
21-03-18 Davey de Haze JOS/Watergraafsmeer IVV
21-03-18 Mike de Lange De Foresters WV-HEDW -per direct-
20-03-18 Joost Meendering Jong FC Utrecht Swift
17-03-18 Lars Raaijen De Dijk Hercules
15-03-18 Kobina Plange AFC’34 Hoofddorp
15-03-18 Stefan Smal AFC’34 Hoofddorp
15-03-18 Sergio Comvalius AGB Hoofddorp
15-03-18 Puck Postma Koninklijke HFC Legmeervogels
15-03-18 Lilinho Martins FC Aalsmeer Alphense Boys
15-03-18 Jeremiah Veldman FC Aalsmeer (zon) FC Aalsmeer (zat)
14-03-18 Marijn Sterk OFC Ajax
14-03-18 Eelke de Graaf AFC ODIN’59
13-03-18 Jordan Gast ZSGOWMS Olympia Haarlem
13-03-18 Janyro Purperhart Legmeervogels Olympia Haarlem
13-03-18 Dave Dekker JOS/Watergraafsmeer Kadoelen
09-03-18 Quincy Molly AGB IVV
09-03-18 Kick van Aelst SDO WV-HEDW
08-03-18 Nick Lammers Amstelveen WV-HEDW
08-03-18 Joost Heij Amstelveen WV-HEDW
08-03-18 Omar Mensah FC Abcoude FC Aalsmeer
08-03-18 Jeffrey Nauta Legmeervogels FC Aalsmeer
08-03-18 Tim Ruder De Dijk OFC
07-03-18 Alje Wiltenburg De Dijk OFC
07-03-18 Frank Schilder De Dijk OFC
07-03-18 Richie Owusu-Ansah ADO’20 Legmeervogels
07-03-18 Mike van ’t Land Ajax DHSC
07-03-18 Berry van ’t Land Ajax DHSC
06-03-18 Omar el Aamrani AGB DCG
05-03-18 Lars Weistra OFC Koninklijke HFC
02-03-18 Anouar Ibnou Laksir RAP FC Aalsmeer
02-03-18 Chelton Linger DCG FC Aalsmeer
01-03-18 Ralph Jurka Sporting Martinus Ajax 2
27-02-18 Epi Kraemer FC Aalsmeer Argon
27-02-18 Jordan de Jong AFC’34 Legmeervogels
27-02-18 Anwar Akrouh Magreb’90 Legmeervogels
23-02-18 Niels Vahlkamp RODA’23 Pancratius
22-02-18 Raymond Baten De Dijk Quick Boys
22-02-18 Harry Zwarthoed De Dijk RKAV Volendam
21-02-18 Wouter Winters FC Aalsmeer Argon
21-02-18 Carlos Groen OFC Swift
20-02-18 Jesse Dingjan Ter Leede Swift
16-02-18 Robert van Boxel FC Lisse Zwanenburg
13-02-18 Jasper Werkhoven FC Aalsmeer Argon
09-02-18 Lionel Grootfaam AMVJ Pancratius
07-02-18 Tony Schreurs Geen club Pancratius
02-02-18 Bobby Bosma Ajax Pancratius
01-02-18 Jesse Braspenning HBOK Monnickendam
31-01-18 Damien Menzo OFC De Dijk – per direct-
26-01-18 Olaf Lindenbergh De Dijk OFC -per direct-
17-01-18 Touvarno Pinas Geen club OFC (zon)
05-01-18 Abderrahim Loukili De Dijk Lienden -per direct-
05-12-17 Raily Ignacio Kozakken Boys AFC (zon) -per direct-
29-11-17 Lars Middelwijk Ajax DOVO

 

Bestel de seizoensgids 2022/2023

Blijf op de hoogte en volg ons via Facebook, Instagram en Twitter!
▼Bezoek ook de clubpagina(s)
SDO