Home / Algemeen / Transfermarkt deel 6: rustig weekje met overschrijvingen

Transfermarkt deel 6: rustig weekje met overschrijvingen

Met nog anderhalve maand te gaan was het afgelopen week rustig op onze Transfermarkt. Nadat vorige week de honderd werd gehaald, vielen er de afgelopen dagen slechts zeven nieuwe overschrijvingen te noteren. Drie hiervan kwamen van ZSGOWMS (zondag), dat ondanks de dreigende degradatie druk bezig is om de selectie voor volgend seizoen alvast rond te hebben. Negen spelers zijn al vastgelegd.

Ontbreken er nog namen in ons overzicht of heeft u transfernieuws te melden? [email protected]

DATUM Speler Oude club Nieuwe club
28/04/17 Khalid Salim el Abed Ter Leede ZSGOWMS
28/04/17 Sven Wierda Overbos Hoofddorp
28/04/17 Joey van Lemmeren ZSGOWMS (zat) EDO (zat)
26/04/17 Soufiane Reclaoui Magreb’90 OFC
26/04/17 Joey Salden EDO (zon) ZSGOWMS
26/04/17 Tamba dos Santos AFC ZSGOWMS
26/04/17 Jeffrey Gits OSV (zat) HBOK
22/04/17 Rudy Compier DRC De Meteoor
22/04/17 Mo Amakran DRC De Meteoor
22/04/17 Geoffrey de Bruin DRC De Meteoor
22/04/17 Fabiaan Baan DRC De Meteoor
22/04/17 Saied Mostafa DRC De Meteoor
22/04/17 Rochito Groenhart SDZ De Meteoor
22/04/17 Souhail Zarchid SDZ De Meteoor
22/04/17 Greg Blank SDZ De Meteoor
21/04/17 Jon van der Donk Buitenveldert (zat) Xerxes/DZB
21/04/17 Jeffrey Sam Sin Koninklijke HFC OFC
21/04/17 Ed Nyarko DWS ZSGOWMS
20/04/17 Melvin Halsema United/DAVO ZSGOWMS
20/04/17 Floris Reurts WVHEDW SDZ
20/04/17 Thomas Wollersheim WVHEDW SDZ
19/04/17 Diosmell Heijgen Te Werve (zat) ZSGOWMS
19/04/17 Bilal el Yacoubi OFC ZSGOWMS
19/04/17 Ibrahim Akkabi Hoofddorp AGB
18/04/17 Fernon Haselhoef DCG JOS/Watergraafsmeer
18/04/17 Lionel Frederik Swift JOS/Watergraafsmeer
17/04/17 Max Sajet AFC (jeugd) HBOK
17/04/17 Jesse Borst AFC (jeugd) HBOK
14/04/17 Edip Biberoglu AFC OFC
14/04/17 Colby Harmon JOS/Watergraafsmeer FC Aalsmeer (zat)
14/04/17 Gregory Martin Zeeburgia DCG
14/04/17 Chelton Linger Zeeburgia DCG
13/04/17 Mahir Ünver Hoofddorp AGB
13/04/17 Jeffrey Ankumah DWS ZSGOWMS
13/04/17 Chad de Jong DWS ZSGOWMS
12/04/17 Glenn van Zoolingen AFC Ajax
11/04/17 Dwayne Nyon Zwaluwen’30 Purmersteijn (zat)
11/04/17 Joost Lieder Zwaluwen’30 Purmersteijn (zat)
11/04/17 Charles Kooij De Kennemers Purmersteijn (zat)
11/04/17 Achraf Nazi De Zouaven Purmersteijn (zat)
11/04/17 Dick Bos Fortuna Wormerveer Purmersteijn (zat)
11/04/17 Henry Opoku Quick Boys OFC
11/04/17 Tom Noordhoff Jong Almere City OFC
10/04/17 Gilbert Oord Zeeburgia Legmeervogels
07/04/17 Donovan Partosoebroto Legmeervogels Hoofddorp
07/04/17 Vincent Partosoebroto Overbos Hoofddorp
07/04/17 Olaf Schell VVSB Hoofddorp
07/04/17 Marvin Headley VVSB Hoofddorp
07/04/17 Rodney Weverling FC Breukelen Amstelveen Heemraad
07/04/17 Dirk Roelofsen AMVJ Amstelveen Heemraad
07/04/17 Joost Heij Ajax Amstelveen Heemraad
07/04/17 Nick Lammers Ajax 2 Amstelveen Heemraad
07/04/17 Perry Schoenaker Ajax 2 Amstelveen Heemraad
07/04/17 Gary Bouwmeester AGB DCG
06/04/17 Tatchary Langguth Swift DCG
06/04/17 Daan Sutorius AFC (zon) AFC (zat)
06/04/17 Danny Goedkoop AFC (zon) AFC (zat)
04/04/17 Wibout de Vetten Hoofddorp JOS/Watergraafsmeer
04/04/17 Elroy Tuur EDO JOS/Watergraafsmeer
04/04/17 Mitchel Dijkstra WV-HEDW Legmeervogels
03/04/17 Yorick van der Deijl RODA’23 Legmeervogels
03/04/17 Gairvyno Zeefuik AFC 2 JOS/Watergraafsmeer
03/04/17 Timothy van den Berg AFC 2 JOS/Watergraafsmeer
03/04/17 Renaldo Jongebloet TEC JOS/Watergraafsmeer
31/03/17 Mitchel Rood IJsselmeervogels FC Almere
31/03/17 Justin Rood IJsselmeervogels FC Almere
31/03/17 Nicky Baggelaar Eemdijk FC Almere
31/03/17 Guido Moelee AFC (zon) Swift (zat)
30/03/17 Dennie van der Giezen Swift Olympia Haarlem (zon)
30/03/17 Giliano Eijken Diemen SDZ
30/03/17 Mauro Franken Ajax Eemdijk
29/03/17 Yassine el Aboui VVA/Spartaan Pancratius
29/03/17 Christy Bonevacia OFC USV Hercules
29/03/17 Faouzi Ben Yerrou Breukelen Legmeervogels
28/03/17 Martijn Tjon-A-Njoek Rijnsburgse Boys OFC
28/03/17 Rience Schurman Zeeburgia Ajax
27/03/17 Rahim Gök Legmeervogels Hillegom
24/03/17 Geoffrey Verweij Real Sranang Legmeervogels
24/03/17 Mike van ’t Land SDO Ajax
22/03/17 Donny Kool Hoofddorp Overbos
21/03/17 Peter Post AFC (zat) Amstelveen Heemraad
20/03/17 Donny Verdam Rijnsburgse Boys OFC
17/03/17 Joel Silooy Ajax 2 Amstelveen Heemraad
16/03/17 Donny Kessing Ajax SDZ
16/03/17 Joshua Koene DCG SDZ
15/03/17 Maurice Renger JOS/Watergraafsmeer Ajax
15/03/17 Mallqui Cabezas AFC (zon) Swift (zat)
15/03/17 Tim Wulffraat AFC (zon) Swift (zat)
14/03/17 Jordy de Groot Legmeervogels Swift (zat)
12/03/17 Raymon Lagerburg Loosdrecht SDZ
11/03/17 Fabian Munsterman Swift (zat) SDZ
11/03/17 Lars Weistra Hollandia OFC
08/03/17 Ruben Rietdijk Alphense Boys FC Aalsmeer (zat)
08/03/17 Daan van Huffel Legmeervogels FC Aalsmeer (zat)
06/03/17 Jordy Wens CSW Swift (zat)
05/03/17 Stephan Veenboer De Dijk Katwijk
02/03/17 Bas Buimer Swift (zat) FC Lisse
01/03/17 Justin Sporkslede Eemdijk Argon
28/02/17 Ilias Zaimi JVC Cuijk AFC (zon)
27/02/17 Rowendy Schoop Ajax Nieuwerkerk
27/02/17 Donny van der Dussen Ajax Nieuwerkerk
24/07/17 Dave van Nielen DVVA Pancratius (zat)
24/07/17 Bas ter Haak OSV (zat) Pancratius (zat)
21/02/17 Patrick Lokken JOS/Watergraafsmeer Argon
17/02/17 Bogdan Constantin Ter Leede Swift (zat)
16/02/17 Derre Kwee HHC Hardenberg AFC (zon)
07/02/17 Jesse Stange Argon KDO
07/02/17 Zakaria el Biyar Huizen Ajax
06/02/17 Pieter Koopman AFC VVSB
04/02/17 Reda Kharchouch Ajax Quick Boys
03/02/17 Matthijs Coenradi RODA ’23 Argon
31/07/17 Kenneth Misa Danso Quick Boys Ajax
31/01/17 Milan Hoek Quick Boys AFC (zon)
21/01/17 Raymond Baten Quick De Dijk
27/01/17 Stefan Tichelaar Legmeervogels Argon
21/01/17 Berry Kramer CSW FC Aalsmeer
20/01/17 Lulinho Martins Legmeervogels FC Aalsmeer
14/01/17 Jerghinio Sahadewsing Quick Boys De Dijk
12/01/17 Rob Overvliet Amstelveen Noordwijk
22/12/16 Dani Braspenning AFC (jeugd) De Dijk
19/12/16 Eelke de Graaf Odin’59 AFC (zon)

 

Send this to a friend