Home / Algemeen / Transfermarkt deel 7: ruim over de grens van honderd transfers

Transfermarkt deel 7: ruim over de grens van honderd transfers

Over ruim een maand sluit de overschrijvingstermijn. Tot 15 juni (23:59) heeft iedereen de tijd om voor volgend seizoen van club te wisselen. Net als de voorgaande jaren houdt Het Amsterdamsche Voetbal alle transfers in de regio bij. In deel 7 staat de teller op 133 wijzigingen.

Tips? [email protected]

DATUM Speler Oude club Nieuwe club
10/05 Abdellah Attalj AC Amsterdam ZSGOWMS
10/05 Raily Lacroes Zeeburgia ZSGOWMS
09/05 Teddy Mijnals Pancratius AMVJ
09/05 Seranio Austin AMVJ De Volewijckers
08/05 Nicolas Parqui FC Abcoude AFC (zat)
08/05 Rob Rietveld AFC AFC (zat)
08/05 Max de Bruijne DePaul Blue Demons (VS) AFC (zat)
08/05 Mounir Darrazi De Dijk Ter Leede
08/05 Sohaib Echahbouni Zeeburgia Ter Leede
08/05 Kobina Plange Hoofddorp JOS/Watergraafsmeer
08/05 Tim de Jong Ajax JOS/Watergraafsmeer
07/05 Donovan Mijnals Blauw-Wit Beursbengels VVH/Velserbroek
07/05 Noa Benninga Delaware Fightin’ Blue Hens (VS) Swift
07/05 Daan Siegerist EDO Swift
07/05 Koen Fokkema FC Lisse Swift
07/05 Nicky Baggelaar Waterwijk FC Almere
07/05 Zakaria Lamhamdi NVC FC Almere
07/05 Rowin Mol Purmersteijn ZOB
07/05 Martijn van Oers Purmersteijn DWOW
07/05 Genairo Promes Hollandia Purmersteijn
07/05 Tom Kok Hoofddorp VVSB
06/05 Mick Christophersen De Dijk ADO’20
04/05 Judah Berefo De Dijk DOVO
02/05 Rachid el Yaakoubi OFC United/DAVO
02/05 Merano Linger Pancratius ZSGOWMS
01/05 Clayd Olf De Dijk ZSGOWMS
01/05 Oliver Rifai Zandvoort HBOK
30/04 Tristan Buis Jong Almere City Ajax
29/04 Stefan van Wonderen Purmersteijn ZOB
29/04 Tom van den Brink AFC AFC (zat)
28/04 Folke Maenhout VSV Legmeervogels
28/04 Regilio Kranenburg Elinkwijk Legmeervogels
28/04 Daley Venghaus OFC Legmeervogels
28/04 Elroy Tuur Ter Leede Legmeervogels
28/04 Nabil Haddouzi AGB Legmeervogels
28/04 Jasper Burgers RODA’23 Legmeervogels
28/04 Quint Piris RODA’23 Legmeervogels
28/04 Sven van Beek RODA’23 Legmeervogels
26/04 Bas Middelkoop AFC 2 Hoofddorp
26/04 Zakaria Bakrine Olympia Haarlem Hoofddorp
26/04 Dennis Darnley WVHEDW De Dijk
25/04 Bilal el Amrani ASWH OFC
24/04 Joey Potveer AFC HBOK
24/04 Donny Day NVC De Volewijckers
24/04 Halil Süzülmüs Legmeervogels Fortuna Wormerveer
23/04 Ismael Markelo Blauw-Wit Beursbengels DCG
22/04 Bryan Molenaar IVV De Meteoor
22/04 Massimo Kammeron ZSGOWMS De Meteoor
21/04 Dennis Bakker Legmeervogels Rijnvogels
21/04 Koen Blommestijn FC Almere Ajax 2
21/04 Axel Weitz De Dijk Ajax 2
21/04 Anouar Moussa De Dijk Ajax 2
21/04 Mariano van der Vloot CTO’70 Ajax 2
20/04 Kemal Gezer AMVJ Arsenal
20/04 Stefan Batista Pereira SCW Arsenal
19/04 Youssef el Abdallaoui Blauw-Wit Beursbengels Arsenal
19/04 Clé Vos de Mooij Legmeervogels Ter Leede
17/04 Virgil Deen Rijnsburgse Boys Swift
17/04 Hicham Lechkar Amstelveen DSOV
17/04 Cequinio Esajas Ajax 2 DWS
16/04 Yarimo Janzen Buitenveldert Ajax 2
16/04 Bryce Touw Buitenveldert Ajax 2
16/04 Kaj de Jong Ouderkerk Ajax 2
16/04 Vincenzo Schep FC Purmerend Ajax 2
14/04 Giorgio Kuiper OFC (zat) TOB
14/04 Rovie Persaud Zuidoost United TOB
13/04 Jamal Lachkar SDZ Roda’46
12/04 Niels Eijkenaar Purmersteijn (zon) Purmersteijn (zat)
12/04 Robbert Jan Orij Purmersteijn (zon) Purmersteijn (zat)
12/04 Mylan Polman Purmersteijn (zon) Purmersteijn (zat)
11/04 Mick Zwolle WVHEDW (lager) SDZ
11/04 Nick Borgman De Dijk SDZ
09/04 René de Jong Ouderkerk JOS/Watergraafsmeer
06/04 Shaquille Djairin De Dijk 2 DWS
06/04 Jasper Blonk AFC (zat) AMVJ
05/04 Nick Maijenburg Wherevogels Purmersteijn (zat)
04/04 Mitchel Dijkstra AFC (zat) IVV
03/04 Sonny Pronk Ajax Hollandia
03/04 Bart Spil Ajax Hollandia
03/04 Damien Simson Nieuw West United De Volewijckers
03/04 Jimmy Chapman De Dijk 2 De Volewijckers
03/04 Geronimo Comvalius De Dijk 2 De Volewijckers
02/04 Manolito Joren Elinkwijk HBOK
02/04 Franklin de Jong Waterwijk (zon) FC Almere
02/04 Sebastiaan Visser Buitenboys (jeugd) FC Almere
02/04 Shiegeru Hiwat Spakenburg 2 FC Almere
02/04 Jamil Moestalam Zeeburgia FC Almere
02/04 Aramez Poepon Purmersteijn FC Almere
02/04 Sergio Comvalius Hoofddorp IVV
27/03 Erwin Smajic Blauw-Wit Beursbengels Hoofddorp
27/03 Guus Zuidema IVV Hoofddorp
27/03 Renaldo Jongebloet JOS/Watergraafsmeer IVV
27/03 Moiz da Silva AFC Ajax
26/03 Puck Postma Legmeervogels SJC
26/03 Danny Lorent De Meteoor (zat) Kadoelen
26/03 Dave Dekker Kadoelen TOB
26/03 Sergay Gemin OSV TOB
22/03 Donny van de Pol Swift FC Aalsmeer
21/03 Mike Dam Ter Leede FC Aalsmeer
20/03 Noud Schartman Legmeervogels WVHEDW
20/03 Denzel Sno ZSGOWMS DWS
20/03 Charlton Graaven ZSGOWMS DWS
20/03 Joel Gunning DSOV DWS
15/03 Stefan Smal Hoofddorp AFC’34
13/03 Bud Water Zandvoort HBOK
13/03 Matthijs Coenradi Argon WVHEDW
13/03 Jeffrey Ankumah DWS De Volewijckers
12/03 Issam el Bakkali SDZ De Volewijckers
08/03 Jaap Smeeing Swift SDZ
07/03 Lars van Rijn Hoofddorp DSOV
06/03 Dean Huisman AFC SDZ
05/03 Magdy Ibrahim FC Abcoude Diemen
05/03 Martijn Tjon-A-Njoek Legmeervogels Hoofddorp
05/03 Soeremly Te Vrede DSOV Hoofddorp
05/03 Gairvyno Zeefuik JOS/Watergraafsmeer Hoofddorp
05/03 Tim Elmers Zwaluwen’30 Purmersteijn (zat)
02/03 Romano de Jonge OFC Ajax
01/03 Sonny ten Hoope VVSB OFC
01/03 Joost Meendering Swift ODIN’59
01/03 Tim van Gelder ODIN’59 SDZ
28/02 Sven Wierda Hoofddorp HBC
28/02 Tiago dos Santos JOS/Watergraafsmeer 2 Sporting Martinus
26/02 Allon Koene JOS/Watergraafsmeer SDZ
25/02 Dalian van Damme Legmeervogels Hillegom
26/02 Omar el Aamrani DCG HBOK
21/02 Rinaldo O’Niel Huizen HBOK
13/02 Mitchel Bormann ODIN’59 Ajax
06/02 Gévero Markiet IJsselmeervogels AFC
01/02 Nick Kramer OFC (zat) ADO’20
09/01 Tom Noordhoff OFC FC Lisse
21/12 Nick Zeijlmans OFC Rijnsburgse Boys
19/12 Mike Ruijter Swift Pancratius

 

Blijf op de hoogte en volg ons via Facebook, Instagram en Twitter!
▼Bezoek ook de clubpagina(s)

Send this to a friend