Home / Algemeen / Uistlagen beker 25 en 26 augustus

Uistlagen beker 25 en 26 augustus

Afgelopen weekend werden de eerste wedstrijden uit de poulefase van het beker toernooi afgewerkt. Gisteren en eergisteren stond de twee speelronde op het programma. Door het weer haalden veel wedstrijden in Noord-Holland het einde niet. Toch kwamen ook veel wedstrijden wel tot een eind.

Foto Martin van Zurk: Het duel tussen JOS en WVHEDW werd gestaakt wegens het noodweer. 

DATUMTIJDTHUISUITUITSLAG
25/820:00AbcoudeAMVJ2-3
25/819:30VolendamSwift0-2
25/820:00NautilusWeesp (zat)3-2
25/820:00DEVO’58DWS3-2
26/819:30HuizenPurmersteijn0-0
26/819:30VIODWaterwijk1-6
26/819:30HerthaMuiderberg2-0
26/819:30AH’78Almere1-2
26/819:30CSWDe Dijkgest.
26/819:30BuikslootVVA/Spartaangest.
26/819:45BuitenveldertKDO2-1 gest.
26/819:30VVA/SpartaanVVC1-0 gest.
26/819:30AFC (zat)CTO’702-1 gest.
26/819:30KadoelenHBOK0-2 gest.
26/819:30SloterdijkDCGgest.
26/819:30Swift (zon)RKAVIC3-2 gest.
26/819:30ArsenalRKDES0-1 gest.
27/820:30Almere (zon)Buitenboys
26/819:30AS’80Olympia’251-3
26/819:30WaterwijkASV’651-1
26/819:30Forza AlmereOdingest.
26/819:30Sporting MartinusRODA’23 (zat)7-0 gest.
26/819:30RobinhoodReal Srananggest.
26/819:30RODA’23 (zon)Sporting Martinus6-0
26/819:30Diemen (zon)ZSGOWMS (zat)2-3
26/819:30MuidenBatavia’901-16
26/819:30De Dijk (zat)Jispgest.
26/819:30Alliance’22Sloterdijkgest.
26/819:30DSOVDe Meer0-0 gest.
26/819:30SCWPancratius0-3 gest.
26/819:30VelsenHoofddorpgest.
26/819:30MeteoorBeemster4-0
26/819:30OuderkerkArsenalgest.
26/819:30Hoofddorp (zat)Alliance’22gest.
26/819:30GraftdijkBuikslootgest.
26/819:30SVAIVVgest.
26/819:30Volendam (zon)Geuzen Middenmeergest.
26/819:30OFC (zat)Fortiusafg.
26/819:30PurmerendSDOBgest.
26/819:30PurmerlandBlauw Wit Wgest.
02/919:15WherevogelsGeinburgia
26/819:30Wijk aan ZeeOverbosgest.
26/819:30ForestersOFC (zon)gest.
26/819:30Aalsmeer (zon)Eendracht’824-1 gest.
26/819:30WeespAmstelveen Heemraad0-0
26/819:30NFCSDZ0-4
26/819:30CTO’70TABA3-1
26/819:30Sporting AlmereVictoria2-0
26/819:30AGBAalsmeer (zat)1-0 gest.
26/819:30DCG (zon)Olympia Haarlemgest.
26/819:30OSCTOGafg.
26/819:30Vlug en VaardigAFC 2gest.
26/819:30ZSGOWMSUnited/DAVOgest.
26/819:30AjaxZeeburgia4-1
26/819:30Germaan/De ElandPortugal Adamnnb.
26/819:30Nieuw West UnitedSDWgest.
25/819:30Geuzen MiddenmeerNieuw Sloten3-6
26/820:00Zuidoost UnitedBuitenveldertgest.
26/820:15JOS WatergraafsmeerWV-HEDW0-0 gest.
27/819:30FITGermaan/De Eland
26/819:30De MeerNieuw West Unitedgest.
26/819:30WartburgiaMeteoornnb.
26/819:30TABATos Actief4-2
26/819:30Blauw Wit BeursbengelsAjax 2gest.
26/819:30Nieuw SlotenFC Amsterdamgest.
26/819:30OSVDVVA1-1 gest.
26/819:30TOBSaendengest.
26/819:30PancratiusOuderkerkgest.
26/819:30RAPNFCafg.
26/819:30FortiusLegmeervogels1-5
26/819:30OveramstelDiemengest.
26/819:30TOGHercules Zaandamgest.
26/819:30Real SranangIlpendam0-4
26/819:30Zeeburgia (zat)Ankaraspor0-2
26/819:30Hercules ZaandamOSVgest.
02/920:00ZaanlandiaJOS Watergraafsmeer (zat)

 

 

 

Send this to a friend