Home / Algemeen / Uistlagen beker 25 en 26 augustus

Uistlagen beker 25 en 26 augustus

Afgelopen weekend werden de eerste wedstrijden uit de poulefase van het beker toernooi afgewerkt. Gisteren en eergisteren stond de twee speelronde op het programma. Door het weer haalden veel wedstrijden in Noord-Holland het einde niet. Toch kwamen ook veel wedstrijden wel tot een eind.

Foto Martin van Zurk: Het duel tussen JOS en WVHEDW werd gestaakt wegens het noodweer. 

DATUM TIJD THUIS UIT UITSLAG
25/8 20:00 Abcoude AMVJ 2-3
25/8 19:30 Volendam Swift 0-2
25/8 20:00 Nautilus Weesp (zat) 3-2
25/8 20:00 DEVO’58 DWS 3-2
26/8 19:30 Huizen Purmersteijn 0-0
26/8 19:30 VIOD Waterwijk 1-6
26/8 19:30 Hertha Muiderberg 2-0
26/8 19:30 AH’78 Almere 1-2
26/8 19:30 CSW De Dijk gest.
26/8 19:30 Buiksloot VVA/Spartaan gest.
26/8 19:45 Buitenveldert KDO 2-1 gest.
26/8 19:30 VVA/Spartaan VVC 1-0 gest.
26/8 19:30 AFC (zat) CTO’70 2-1 gest.
26/8 19:30 Kadoelen HBOK 0-2 gest.
26/8 19:30 Sloterdijk DCG gest.
26/8 19:30 Swift (zon) RKAVIC 3-2 gest.
26/8 19:30 Arsenal RKDES 0-1 gest.
27/8 20:30 Almere (zon) Buitenboys
26/8 19:30 AS’80 Olympia’25 1-3
26/8 19:30 Waterwijk ASV’65 1-1
26/8 19:30 Forza Almere Odin gest.
26/8 19:30 Sporting Martinus RODA’23 (zat) 7-0 gest.
26/8 19:30 Robinhood Real Sranang gest.
26/8 19:30 RODA’23 (zon) Sporting Martinus 6-0
26/8 19:30 Diemen (zon) ZSGOWMS (zat) 2-3
26/8 19:30 Muiden Batavia’90 1-16
26/8 19:30 De Dijk (zat) Jisp gest.
26/8 19:30 Alliance’22 Sloterdijk gest.
26/8 19:30 DSOV De Meer 0-0 gest.
26/8 19:30 SCW Pancratius 0-3 gest.
26/8 19:30 Velsen Hoofddorp gest.
26/8 19:30 Meteoor Beemster 4-0
26/8 19:30 Ouderkerk Arsenal gest.
26/8 19:30 Hoofddorp (zat) Alliance’22 gest.
26/8 19:30 Graftdijk Buiksloot gest.
26/8 19:30 SVA IVV gest.
26/8 19:30 Volendam (zon) Geuzen Middenmeer gest.
26/8 19:30 OFC (zat) Fortius afg.
26/8 19:30 Purmerend SDOB gest.
26/8 19:30 Purmerland Blauw Wit W gest.
02/9 19:15 Wherevogels Geinburgia
26/8 19:30 Wijk aan Zee Overbos gest.
26/8 19:30 Foresters OFC (zon) gest.
26/8 19:30 Aalsmeer (zon) Eendracht’82 4-1 gest.
26/8 19:30 Weesp Amstelveen Heemraad 0-0
26/8 19:30 NFC SDZ 0-4
26/8 19:30 CTO’70 TABA 3-1
26/8 19:30 Sporting Almere Victoria 2-0
26/8 19:30 AGB Aalsmeer (zat) 1-0 gest.
26/8 19:30 DCG (zon) Olympia Haarlem gest.
26/8 19:30 OSC TOG afg.
26/8 19:30 Vlug en Vaardig AFC 2 gest.
26/8 19:30 ZSGOWMS United/DAVO gest.
26/8 19:30 Ajax Zeeburgia 4-1
26/8 19:30 Germaan/De Eland Portugal Adam nnb.
26/8 19:30 Nieuw West United SDW gest.
25/8 19:30 Geuzen Middenmeer Nieuw Sloten 3-6
26/8 20:00 Zuidoost United Buitenveldert gest.
26/8 20:15 JOS Watergraafsmeer WV-HEDW 0-0 gest.
27/8 19:30 FIT Germaan/De Eland
26/8 19:30 De Meer Nieuw West United gest.
26/8 19:30 Wartburgia Meteoor nnb.
26/8 19:30 TABA Tos Actief 4-2
26/8 19:30 Blauw Wit Beursbengels Ajax 2 gest.
26/8 19:30 Nieuw Sloten FC Amsterdam gest.
26/8 19:30 OSV DVVA 1-1 gest.
26/8 19:30 TOB Saenden gest.
26/8 19:30 Pancratius Ouderkerk gest.
26/8 19:30 RAP NFC afg.
26/8 19:30 Fortius Legmeervogels 1-5
26/8 19:30 Overamstel Diemen gest.
26/8 19:30 TOG Hercules Zaandam gest.
26/8 19:30 Real Sranang Ilpendam 0-4
26/8 19:30 Zeeburgia (zat) Ankaraspor 0-2
26/8 19:30 Hercules Zaandam OSV gest.
02/9 20:00 Zaanlandia JOS Watergraafsmeer (zat)

 

 

 

Send this to a friend