Home / Algemeen / Uitslagen beker dinsdag en programma vanavond

Uitslagen beker dinsdag en programma vanavond

Hoofdklassers JOS Watergraafsmeer en OFC zijn gisteravond verrassend uitgeschakeld in de poule fase van de beker van het district West 1. OFC verloor van eersteklasser De Foresters  terwijl zaterdag eersteklasser WVHEDW JOS uitschakelde. Vanavond volgen er nog veel wedstrijden in het bekertoernooi.

Foto Twitter RODA’23: Trainer Bragonje kon rustig wisselen nadat zijn ploeg (RODA’23) bij rust met 5-0 voor stond tegen RKAVIC

Het Amsterdamsche Voetbal zet alle wedstrijden voor u op een rij:

DATUM TIJD THUIS UIT UITSLAG
01/9 19:30 Foresters OFC (zon) 2-0
01/9 20:15 JOS Watergraafsmeer WV-HEDW 1-1
01/9 20:00 Velsen Hoofddorp 3-1
01/9 20:30 BSM Robinhood 2-2
01/9 19:00 Overamstel FC Aalsmeer (zon) 2-4
01/9 20:00 Sloterdijk Zuidoost United 7-1
01/9 20:00 RKAVIC RODA’23 (zon) 2-6
02/9 19:30 CSW De Dijk (zon) (0-1)
02/9 20:00 Fortuna Wormerveer Breukelen (0-1)
02/9 19:30 Purmerland Blauw Wit (W) (1-0)
02/9 19:30 Wijk aan Zee Overbos (1-0)
02/9 20:00 De Dijk (zat) Jisp (1-1)
02/9 20:00 Zaanlandia JOS Watregraafsmeer (zat)
02/9 20:00 Hercules Zaandam OSV (zat) (2-0)
02/9 19:30 Graftdijk Buiksloot (zat) (2-3)
02/9 19:30 TOB Saenden (0-2)
02/9 19:30 Volendam (zon) Geuzen Middenmeer (3-0)
02/9 19:30 TOG Hercules Zaandam (2-2)
02/9 19:15 Wherevogels Geinburgia
02/9 19:30 Purmerend SDOB (2-0)
02/9 19:30 Wartburgia De Meteoor (zat) (1-1)
02/9 19:30 Bloemendaal Zwanenburg (1-1)
02/9 19:30 DSOV De Meer (zon) (0-0)
02/9 19:30 DCG (zon) Olympia Haarlem (1-1)
02/9 19:30 VVA/Spartaan VVC (1-0)
02/9 19:30 ZSGOWMS United Davo (1-0)
02/9 19:30 Alliance’22 Sloterdijk (3-0)
02/9 19:30 Vlug en Vaardig AFC 2 (1-4)
02/9 19:30 OSV (zon) DVVA (1-1)
02/9 20:00 AFC (zat) CTO’70 (zat) (2-1)
02/9 19:30 Buiksloot VVA/Spartaan (0-0)
02/9 19:30 Blauw Wit Beursbengels Ajax 2 (2-0)
02/9 19:30 Overamstel Diemen (0-3)
02/9 19:00 Portugal A’dam TABA
02/9 19:30 NFC (zon) SDZ (0-4)
02/9 20:30 De Meer (zat) Nieuw West United (0-0)
02/9 19:30 Nieuw West United (zon) SDW (2-0)
02/9 19:30 SCW Pancratius (zon) (0-3)
02/9 19:30 AGB Aalsmeer (zat) (1-0)
02/9 19:30 Nieuw Sloten FC Amsterdam (1-2)
02/9 19:45 Buitenveldert KDO (2-1)
02/9 19:30 Sporting Martinus (zon) RODA’23 (zat) 7-0
02/9 19:30 Arsenal RKDES (0-1)
02/9 19:30 Pancratius (zat) Ouderkerk (2-4)
02/9 19:30 Ouderkerk Arsenal (1-1)
02/9 19:30 Forza Almere Odin (3-2)
Send this to a friend