Uitslagen beker West 1 zaterdag 30 augustus

De derde poulewedstrijd in het bekertoernooi zit er voor de meeste clubs op. Komende week zal duidelijk worden welke teams zich hebben geplaatst voor de eerste ronde en wie er voor mogen strijden om de opvolger van IJsselmeervogels te worden.

Voor de poules waar de hoofd- en eersteklassers (Poule tot en met 11) in uitkomen gaan de nummers en door naar de knockout fase. In de overige poules plaatst alleen de poulewinnaar zich voor de volgende ronde.

Foto Hans van Beek: ZSGOWMS won met ruime cijfers van Amstelveen Heemraad. De Amsterdammers kunnen zich dinsdag ten kosten van Aalsmeer plaatsen voor de volgende ronde

POULE DATUM/TIJD THUIS UIT UITSLAG
30/8 14:30 Volendam HBOK 4-4
31/8 14:00 Purmersteijn Hollandia
4 30/8 17:00 Swift Stormvogels 3-
4 30/8 17:00 Huizen OFC 5-
5 30/8 17:00 Chabab Valken’68 4-
6 30/8 17:00 Ter Leede De Dijk
7 30/8 17:00 JOS Watergraafsmeer Eemdijk
39 31/8 14:30 OFC (zat) WMC
42 30/8 17:00 DVVA IVV 3-3
42 30/8 17:00 Zilvermeeuwen Kadoelen 7-0
43 31/8 14:00 Fortius (zon) Graftdijk
43 31/8 14:00 Kwadijk De Germaan (zon)
44 30/8 17:00 RKAV Volendam (zon) OSC (zat) 9-
45 30/8 14:30 OSV (zat) JOS Watergraafs. (zat) 3-
46 30/8 17:00 SDOB Fortius (zat) 3-0
47 31/8 14:00 TOG OSV (zon)
48 30/8 15:30 TOB Voorland (zat) -8
48 31/8 14:00 Beemster Wherevogels
49 31/8 14:00 Purmerend Zeeburgia (zon)
50 30/8 14:30 EDO (zat) Overbos -4
51 30/8 17:00 VSV AFC (zat) 3-0
51 30/8 17:00 RKAVIC Kon. HFC (zon) -5
52 31/8 14:00 Wijk aan Zee Hoofddorp (zon)
53 30/8 17:00 VVC Terrasvogels 5-0
56 30/8 14:00 Bloemendaal AMVJ 0-4
56 30/8 17:00 Ajax United/Davo 6-0
58 30/8 17:00 Hoofddorp (zat) Alliance’22 3-3
63 30/8 17:00 Arsenal (zat) THB
63 30/8 17:00 DSK RODA’23 (zat) 3-
64 30/8 17:00 NFC (zat) DSOV 0-7
65 30/8 14:00 KDO (zat) Zuidoost United (zat)
65 31/8 14:30 HYS UNO
66 30/8 17:00 SCW Buiksloot (zon)
66 30/8 17:00 Zwanenburg WV-HEDW (zat)
67 31/8 14:30 DRC Geinburgia
67 31/8 14:30 Geuzen M’meer (zon) Kadoelen (zon)
68 30/8 14:00 Diemen (zat) Geuzen M’meer (zat) 4-
69 30/8 17:00 VVA/Spartaan (zat) JOS W’meer (zon) 0-3
69 27/8 19:30 De Meer (zon) Beursbengels
70 30/8 17:00 Buitenveldert (zat) AGB 4-
70 30/8 17:00 De Meteoor Real Sranang 5-
71 30/8 17:00 Voorland (zon) Wartburgia 4-3
71 30/8 17:00 CTO’70 (zon) Vlug en Vaardig
72 30/8 15:00 Zeeburgia (zat) Diemen (zon) -8
72 30/8 17:00 DWS Sloterdijk (zat) 10-
73 30/8 17:00 OSC (zon) ZSGOWMS (zat) -5
74 30/8 17:00 Ankaraspor TOG 4-
74 31/8 14:00 Allen Weerbaar Nieuw Sloten (zon)
75 30/8 17:00 DEVO’58 SC De Eland (zat) 3-
75 30/8 17:00 TABA (zon) CTO’70 (zat) -4
76 30/8 17:00 Tos Actief WV-HEDW (zon) 6-4
76 30/8 17:00 SC De Eland (zon) Chabab (zat) 3-0
77 30/8 17:00 Ouderkerk (zat) Blauw Wit A’dam
77 30/8 17:00 FC Aalsmeer (zon) RAP (zat) 8-
78 31/8 14:00 VVA/Spartaan (zon) Swift (zon)
78 31/8 15:00 SDZ Buitenvekdert (zon)
79 30/8 17:00 DCG FC Aalsmeer (zat)
79 30/8 17:00 ZSGOWMS (zon) Amstelveen H 5-0
80 31/8 14:00 Muiderberg NFC (zon)
80 31/8 14:00 Waterwijk (zon) FC Almere (zon)
81 30/8 17:00 Altius Legmeervogels (zon) 0-8
81 30/8 17:00 Argon AFC (zon) -4
82 30/8 15:30 BVV’31 KDO (zon)
82 30/8 14:30 CSW Abcoude 3-0
84 30/8 17:00 Waterwijk (zat) Weesp (zat) 6-
84 31/8 14:00 RODA’23 (zon Sp. Martinus (zon)
85 30/8 17:00 FC Almere (zat) Arsenal (zon) 0-
85 30/8 17:00 Pancratius (zon) Hilversum 6-
86 31/8 15:00 Zuidoost United (zon) Ouderkerk (zon)
86 31/8 14:30 RAP (zon) Buitenboys (zon)
87 31/8 14:30 FC Amsterdam (zon) Olympia’25
90 30/8 17:00 Sporting Almere DOB -3
91 30/8 17:00 TOV Forza Almere
91 30/8 17:00 AS’80 Eemnes
92 30/8 13:55 Weesp (zon) Odysseus’91 3-5