Home / Algemeen / Uitslagen districtsbeker West 1

Uitslagen districtsbeker West 1

Dit weekend stond de derde ronde van de poulefase van de districtsbeker op het programma. De komende week worden er nog enkele (uitgestelde) wedstrijden gespeeld en dan weten we precies wie er naar de knock-out fase gaan. Vandaag wisten onder andere ZSGOWMS, Hoofddorp, Diemen, Kadoelen en RODA ’23 zich daarvoor te plaatsen.

Morgen (maandag) komen we met een compleet overzicht met alle clubs uit onze regio die zich voor de knock-outfase hebben geplaatst.

Foto boven Hans van Beek: Amstelveen speelde gelijk tegen De Kennemers (1-1)

Uitslagen poule 1 t/m 22 (eerste en tweede klasse)

 

DAGTHUISUITUITSLAG
ZATFC Uitgeest (zon)OSV (zat)3-1
ZATVolendam (zat)Purmersteijn (zon)1-1
ZATBuitenveldert (zat)Pancratius (zon)3-3
ZATKennemers (zon)Amstelveen (zat)1-1
ZATAlmere (zat)Zaanlandia (zon)3-4
ZATMarken (zat)Zeeburgia (zon)0-3
ZATHBOK (zat)AMVJ (zat)3-3
ZATAFC (zat)NiTA (zat)3-1
ZATAbcoude (zon)DVVA (zat)5-0
ZATNVC (zon)WVHEDW (zat)0-2
ZATUVS (zat)Overbos (zat)8-1
ZATCSW (zat)Legmeervogels (zon)1-2
ZATAalsmeer (zat)DOSR (zon)2-0
ZONHoofddorp (zon)VSV (zon)3-1
ZONDCG (zon)EDO (zon)3-5
ZONKFC (zon)AGB (zon)3-3
ZONZSGOWMS (zon)Zilvermeeuwen (zon)3-1
DIOSV (zat)DCG (zon)
WOEHellas Sport (zat)AGB (zon)(2-1)

 

 

Uitslagen poule 23 t/m 108 (derde, vierde en vijfde klasse)

 

DAGTHUISUITUITSLAG
ZATDWS (zon)VVA/Spartaan (zat)6-0
ZATSloterdijk (zat)SDZ (zon)2-6
ZATDIO (zon)DCG (zat)2-6
ZATPancratius (zat)Badhoevedorp (zon)1-0
ZATKockengen (zat)RODA ‘ 23 (zat)6-1
ZATGeuzen Middenmeer (zon)Buiksloot (zat)1-1
ZATDe Dijk (zat)IVV (zon)0-8
ZATTos Actief (zat)TOG (zon)1-7
ZATFC Weesp (zat)Zuidoost United (zat)5-3
ZATSporting Almere (zon)Buitenboys (zat)2-4
ZATBlauw-Wit Beursbengels (zat)Portugal Adam (zat)3-1
ZATWartburgia (zat)TABA (zon)2-0
ZATFIT (zon)De Meer (zat)1-6
ZATRAP (zon)Robinhood (zat)1-4
ZATOuderkerk (zon)CTO’70 (zat)8-1
ZATMuiderberg (zat)AS’80 (zon)1-13
ZATForza Almere (zon)Waterwijk (zat)1-2
ZATSCW (zat)RKDES (zon)1-4
ZATMeteoor (zon)OFC (zat)3-2
ZATParkstad (zat)AC Amsterdam (zon)4-7
ZATJOS Watergraafsmeer (zat)Geuzen Middenmeer (zat)3-3
ZATDiemen (zat)DRC (zon)BNO
ZATVVA/Spartaan (zon)ZSGOWMS (zat)3-4
ZATVlug en Vaardig (zat)DEVO’58 (zon)7-5
ZATAjax 2 (zat)FC Amsterdam (zat)7-1
ZATCTO’70 (zon)Ouderkerk (zat)3-4
ZATSwift 2 (zat)Sporting Martinus (zon)1-3
ZATArsenal (zat)Buitenveldert (zon)5-2
ZATGermaan/De Eland (zat)Nieuw West United (zon)0-4
ZATAC Amsterdam (zat)Eendracht’82 (zon)7-2
ZATOSV (zon)TOB (zat)2-1
ZATZeeburgia (zat)Fortius (zon)1-2
ZATReal Sranang (zon)Overamstel (zat)2-4
ZATRKAVIC (zat)Nautilus (zon)6-1
ZATSporting Martinus (zat)NFC (zon)0-1
ZONSDOB (zon)Wherevogels (zon)1-7
ZONNieuw Sloten (zon)Arsenal (zon)1-11
ZONRODA ‘ 23 (zon)Aalsmeer (zon)6-1
ZONZwanenburg (zon)Germaan/De Eland (zon)3-4
ZONDe Meer (zon)Diemen (zon)2-3
ZONWaterwijk (zon)Weesp (zon)1-1
ZONPurmerend (zon)Jisp (zon)6-0
ZONKadoelen (zat)Sloterdijk (zon)7-0
ZONDIOS (zon)UNO (zat)9-1
ZONBSM (zon)Hoofddorp 2 (zon)2-5
MADCG (zat)Pancratius (zat)
DINAalsmeer (zon)RKDES (zon)
WOEBadhoevedorp (zon)DIO
WOEKDO (zon)Hertha (zat)
6/9Buiksloot (zat)IVV (zon)(1-0)

 

 

Send this to a friend