Home / Algemeen / Uitslagen districtsbeker West 1

Uitslagen districtsbeker West 1

Dit weekend stond de derde ronde van de poulefase van de districtsbeker op het programma. De komende week worden er nog enkele (uitgestelde) wedstrijden gespeeld en dan weten we precies wie er naar de knock-out fase gaan. Vandaag wisten onder andere ZSGOWMS, Hoofddorp, Diemen, Kadoelen en RODA ’23 zich daarvoor te plaatsen.

Morgen (maandag) komen we met een compleet overzicht met alle clubs uit onze regio die zich voor de knock-outfase hebben geplaatst.

Foto boven Hans van Beek: Amstelveen speelde gelijk tegen De Kennemers (1-1)

Uitslagen poule 1 t/m 22 (eerste en tweede klasse)

 

DAG THUIS UIT UITSLAG
ZAT FC Uitgeest (zon) OSV (zat) 3-1
ZAT Volendam (zat) Purmersteijn (zon) 1-1
ZAT Buitenveldert (zat) Pancratius (zon) 3-3
ZAT Kennemers (zon) Amstelveen (zat) 1-1
ZAT Almere (zat) Zaanlandia (zon) 3-4
ZAT Marken (zat) Zeeburgia (zon) 0-3
ZAT HBOK (zat) AMVJ (zat) 3-3
ZAT AFC (zat) NiTA (zat) 3-1
ZAT Abcoude (zon) DVVA (zat) 5-0
ZAT NVC (zon) WVHEDW (zat) 0-2
ZAT UVS (zat) Overbos (zat) 8-1
ZAT CSW (zat) Legmeervogels (zon) 1-2
ZAT Aalsmeer (zat) DOSR (zon) 2-0
ZON Hoofddorp (zon) VSV (zon) 3-1
ZON DCG (zon) EDO (zon) 3-5
ZON KFC (zon) AGB (zon) 3-3
ZON ZSGOWMS (zon) Zilvermeeuwen (zon) 3-1
DI OSV (zat) DCG (zon)
WOE Hellas Sport (zat) AGB (zon) (2-1)

 

 

Uitslagen poule 23 t/m 108 (derde, vierde en vijfde klasse)

 

DAG THUIS UIT UITSLAG
ZAT DWS (zon) VVA/Spartaan (zat) 6-0
ZAT Sloterdijk (zat) SDZ (zon) 2-6
ZAT DIO (zon) DCG (zat) 2-6
ZAT Pancratius (zat) Badhoevedorp (zon) 1-0
ZAT Kockengen (zat) RODA ‘ 23 (zat) 6-1
ZAT Geuzen Middenmeer (zon) Buiksloot (zat) 1-1
ZAT De Dijk (zat) IVV (zon) 0-8
ZAT Tos Actief (zat) TOG (zon) 1-7
ZAT FC Weesp (zat) Zuidoost United (zat) 5-3
ZAT Sporting Almere (zon) Buitenboys (zat) 2-4
ZAT Blauw-Wit Beursbengels (zat) Portugal Adam (zat) 3-1
ZAT Wartburgia (zat) TABA (zon) 2-0
ZAT FIT (zon) De Meer (zat) 1-6
ZAT RAP (zon) Robinhood (zat) 1-4
ZAT Ouderkerk (zon) CTO’70 (zat) 8-1
ZAT Muiderberg (zat) AS’80 (zon) 1-13
ZAT Forza Almere (zon) Waterwijk (zat) 1-2
ZAT SCW (zat) RKDES (zon) 1-4
ZAT Meteoor (zon) OFC (zat) 3-2
ZAT Parkstad (zat) AC Amsterdam (zon) 4-7
ZAT JOS Watergraafsmeer (zat) Geuzen Middenmeer (zat) 3-3
ZAT Diemen (zat) DRC (zon) BNO
ZAT VVA/Spartaan (zon) ZSGOWMS (zat) 3-4
ZAT Vlug en Vaardig (zat) DEVO’58 (zon) 7-5
ZAT Ajax 2 (zat) FC Amsterdam (zat) 7-1
ZAT CTO’70 (zon) Ouderkerk (zat) 3-4
ZAT Swift 2 (zat) Sporting Martinus (zon) 1-3
ZAT Arsenal (zat) Buitenveldert (zon) 5-2
ZAT Germaan/De Eland (zat) Nieuw West United (zon) 0-4
ZAT AC Amsterdam (zat) Eendracht’82 (zon) 7-2
ZAT OSV (zon) TOB (zat) 2-1
ZAT Zeeburgia (zat) Fortius (zon) 1-2
ZAT Real Sranang (zon) Overamstel (zat) 2-4
ZAT RKAVIC (zat) Nautilus (zon) 6-1
ZAT Sporting Martinus (zat) NFC (zon) 0-1
ZON SDOB (zon) Wherevogels (zon) 1-7
ZON Nieuw Sloten (zon) Arsenal (zon) 1-11
ZON RODA ‘ 23 (zon) Aalsmeer (zon) 6-1
ZON Zwanenburg (zon) Germaan/De Eland (zon) 3-4
ZON De Meer (zon) Diemen (zon) 2-3
ZON Waterwijk (zon) Weesp (zon) 1-1
ZON Purmerend (zon) Jisp (zon) 6-0
ZON Kadoelen (zat) Sloterdijk (zon) 7-0
ZON DIOS (zon) UNO (zat) 9-1
ZON BSM (zon) Hoofddorp 2 (zon) 2-5
MA DCG (zat) Pancratius (zat)
DIN Aalsmeer (zon) RKDES (zon)
WOE Badhoevedorp (zon) DIO
WOE KDO (zon) Hertha (zat)
6/9 Buiksloot (zat) IVV (zon) (1-0)

 

 

Send this to a friend