Home / Algemeen / Uitslagen en programma nacompetitie zondag

Uitslagen en programma nacompetitie zondag

Nu de competitie erop zit, kunnen de nacompetities voor promotie en degradatie beginnen. Het Amsterdamsche Voetbal volgt alle competities waar een ploeg uit onze regio bij betrokken is. In onderstaand overzicht wordt u op de hoogte gehouden van alle ontwikkelingen. Dit schema zal regelmatig worden aangepast. De beslissingen zullen pas vallen op zondag 7 juni.

Voor één plek in de Topklasse

 

Datum # Tijd Thuis Uit Uitslag
17/05 14:30 Quick De Dijk  1-3
21/05  20:00 Vlissingen Quick  2-1
25/05  14:00 De Dijk Vlissingen *  0-2

 

Datum # Tijd Thuis Uit Uitslag
28/05 A 20:00 OSS ’20 Vlissingen  0-0
28/05 B 20:00 HBS MSC  3-0
31/05 A 14:00 Vlissingen OSS ’20  2-1
31/05 B 14:00 MSC HBS  1-3
07/06 14:00 Vlissingen HBS *  1-3

 

Voor twee plaatsen in de Hoofdklasse

 

Datum # Tijd Thuis Uit Uitslag
17/05 A 14:00 De Zouaven IFC  1-1
17/05 B 14:00 Poortugaal SDO  1-1
17/05 C 14:00 Purmersteijn Nieuwerkerk  1-1
17/05 D 14:00 Alphense Boys VOC  2-0
25/05 A 14:00 IFC * De Zouaven  3-2 nv
25/05 B 14:00 SDO * Poortugaal  3-0
25/05 C 14:00 Nieuwerkerk * Purmersteijn  3-0
25/05 D 14:00 VOC Alphense Boys *  2-1

 

Datum # Tijd Thuis Uit Uitslag
31/05 E 14:00 Nieuwerkerk IFC  1-0
31/05 F 14:00 Alphense Boys SDO  1-2
07/06 E 14:00 IFC Nieuwerkerk *  0-1
07/06 F 14:00 SDO * Alphense Boys  2-1

 

Voor twee plaatsen in de eerste klasse

 

Datum # Tijd Thuis Uit Uitslag
17/05 A 14:00 Nieuw Utrecht DCG  2-3
17/05 B 14:00 Fortuna Wormerveer Elinkwijk  2-0
17/05 C 14:00 FC Uitgeest Quick 1890  3-2
17/05 D 14:00 Houten LSVV  1-0
25/05 A 14:00 DCG * Nieuw Utrecht  2-0
25/05 B 14:00 Elinkwijk Fortuna Wormerveer *  0-3
25/05 C 14:00 Quick 1890 * FC Uitgeest 4-3 Q wns
25/05 D 14:00 LSVV Houten *  2-2

 

Datum # Tijd Thuis Uit Uitslag
31/05 E 14:00 Quick 1890 DCG  2-2
31/05 F 14:00 Fortuna Wormerveer Houten  1-0
07/06 E 14:00 DCG Quick 1890 *  0-1 nv
07/06 F 14:00 Houten Fortuna Wormerveer *  2-5

 

Voor twee plaatsen in de tweede klasse

 

Datum # Tijd Thuis Uit Uitslag
17/05 A 14:00 Wasmeer Brederodes  1-3
17/05 B 14:00 KDO Hoofddorp  0-2
17/05 C 14:00 VVA/Spartaan Vriendenschaar  1-2
17/05 D 14:00 VVZA AGB  3-5
25/05 A 14:00 Brederodes * Wasmeer  3-1
25/05 B 14:00 Hoofddorp * KDO  2-1
25/05 C 14:00 Vriendenschaar VVA/Spartaan *  1-3
25/05 D 14:00 AGB * VVZA  4-0

 

Datum # Tijd Thuis Uit Uitslag
31/05 E 14:00 VVA/Spartaan Brederodes  1-0
31/05 F 14:00 Hoofddorp AGB  1-0
07/06 E 14:00 Brederodes VVA/Spartaan *  2-3
07/06 F 14:00 AGB Hoofddorp *  0-1

 

Voor twee plaatsen in de derde klasse

Datum # Tijd Thuis Uit Uitslag
17/05 A 14:00 Beemster Alliance ‘22  1-0
17/05 B 14:00 Apollo ‘68 OSV  0-1
17/05 C 14:00 Zeevogels HBC  2-1
17/05 D 14:00 VVH/Velserbroek Egmondia  2-0
25/05 A 14:00 Alliance ‘22 Beemster *  1-3
25/05 B 14:00 OSV * Apollo ‘68  10-2
25/05 C 14:00 HBC Zeevogels *  1-2 Z wns
25/05 D 14:00 Egmondia VVH/Velserbroek *  2-2

 

Datum # Tijd Thuis Uit Uitslag
31/05 E 14:00 Zeevogels Beemster  2-0
31/05 F 14:00 OSV VVH/Velserbroek  1-2
07/06 E 14:00 Beemster * Zeevogels  7-0
07/06 F 14:00 VVH/Velserbroek * OSV  3-1

 

Voor twee plaatsen in de derde klasse

Datum # Tijd Thuis Uit Uitslag
17/05 A 15:30 Schoten Sporting Martinus  1-1
17/05 B 14:00 DWS DSS  2-0
17/05 C 14:00 RKAV Volendam Fortius  1-2
17/05 D 14:00 Ouderkerk Saenden  1-3
25/05 A 14:00 Sporting Martinus * Schoten  4-2
25/05 B 14:00 DSS * DWS  3-1 DSS wns
25/05 C 14:00 Fortius * RKAV Volendam  2-2
25/05 D 14:00 Saenden Ouderkerk *  2-6

 

Datum # Tijd Thuis Uit Uitslag
31/05 E 14:00 Fortius Sporting Martinus 1-1
31/05 F 14:00 DSS Ouderkerk  0-2
07/06 E 14:00 Sporting Martinus Fortius *  1-2
07/06 F 14:00 Ouderkerk *  DSS  2-1

 

Voor twee plaatsen in de derde klasse

 

Datum # Tijd Thuis Uit Uitslag
17/05 A 14:00 Zwaluwen Utrecht MSV ‘19  0-2
17/05 B 14:00 Waterwijk Forza Almere  2-4
17/05 C 14:00 Zeist PVC  2-1
17/05 D 14:00 PVCV Hooglanderveen  2-1
25/05 A 14:00 MSV ‘19 * Zwaluwen Utrecht  1-1
25/05 B 14:00 Forza Almere *  Waterwijk  3-3
25/05 C 14:00 PVC Zeist *  1-4
25/05 D 14:00 Hooglanderveen * PVCV  5-3

 

Datum # Tijd Thuis Uit Uitslag
31/05 E 14:00 Zeist MSV ’19  3-2
31/05 F 14:00 Forza Almere Hooglanderveen  0-1
07/06 E 14:00 MSV ’19 Zeist *  3-3
07/06 F 14:00 Hooglanderveen * Forza Almere 0-0

 

Winnaar van elke poule naar vierde klasse

 

Datum # Tijd Thuis Uit Uitslag
17/05 E 14:00 SDZ DIOS  0-1
25/05 E  17:00 Buitenboys SDZ  1-2
31/05 E  14:00 DIOS * Buitenboys  1-1

 

Datum # Tijd Thuis Uit Uitslag
17/05 F 14:00 TOG Sporting Almere 1-3
25/05. F  14:00 De Eland TOG  9-1
31/05 F  14:00 Sporting Almere * De Eland  2-2

 

Datum # Tijd Thuis Uit Uitslag
17/05 F 14:00 Nieuwe Niedorp Bergen  1-1
25/05 F  14:00 DRC Nieuwe Niedorp  0-0
31/05 F  14:00 Bergen * DRC  5-2
Send this to a friend