De nacompetitie zit er op. Het Amsterdamsche Voetbal volgt alle competities waar een ploeg uit onze regio bij betrokken is. In onderstaand overzicht wordt u op de hoogte gehouden van alle ontwikkelingen.. Alle beslissingen zijn gevallen. Op naar een nieuw seizoen.
Hoofdklasse A en Eerste klasse A/B (voor twee plaatsen in de Hoofdklasse)
DATUM | Tijd | # | Thuis | Uit | Uitslag |
18/5/14 | 14:30 | A | RKAVV | SJC | 2-1 |
18/5/14 | 14:30 | B | De Meern | Goes | 1-1 |
18/5/14 | 14:30 | C | OFC | Nieuwerkerk | 7-1 |
18/5/14 | 14:30 | D | UVS | AFC’34 | 1-2 |
22/5/14 | 19:30 | A | SJC | RKAVV | 0-3 |
22/5/14 | 19:30 | B | Goes | De Meern | 2-3 |
22/5/14 | 19:30 | C | Nieuwerkerk | OFC | 1-2 |
22/5/14 | 19:30 | D | AFC’34 | UVS | 2-1 |
25/5/14 | 14:00 | E | OFC | RKAVV | 3-1 |
25/5/14 | 14:30 | F | De Meern | AFC’34 | 0-3 |
29/5/14 | 14:30 | E | RKAVV | OFC* | 1-5 |
29/5/14 | 14:30 | F | AFC’34* | De Meern | 3-2 |
Eerste klasse A en Tweede klasse A/B (voor twee plaatsen in de eerste klasse)
DATUM | Tijd | # | Thuis | Uit | Uitslag |
18/5/14 | 14:00 | A | Uitgeest | Hoofddorp | 0-1 |
18/5/14 | 14:00 | B | SVW’27 | NVC | 3-0 |
18/5/14 | 14:00 | C | VSV | VVIJ | 1-2 |
18/5/14 | 14:00 | D | Nieuw Utrecht | Vitesse’22 | 3-1 |
25/5/14 | 14:00 | A | Hoofddorp | Uitgeest | 1-1 |
25/5/14 | 14:00 | B | NVC | SVW’27 | 5-0 nv |
25/5/14 | 14:00 | C | VVIJ | VSV | 1-0 |
25/5/14 | 14:00 | D | Vitesse’22 | Nieuw Utrecht | 1-2 |
01/6/14 | 14:00 | E | VVIJ | Hoofddorp | 1-1 |
01/6/14 | 14:00 | F | NVC | Nieuw Utrecht | 2-3 |
09/6/14 | 14:00 | E | Hoofddorp | VVIJ* | 2-2 nv V wns |
09/6/14 | 14:00 | F | Nieuw Utrecht* | NVC | 2-3 nv NU wns |
Tweede klasse B en Derde klasse C/D (voor twee plaatsen in de tweede klasse)
DATUM | Tijd | # | Thuis | Uit | Uitslag |
18/5/14 | 14:00 | A | Hillegom | SCH’44 | 8-1 |
18/5/14 | 14:00 | B | Zwanenburg | RODA’23 | 1-1 |
18/5/14 | 14:00 | C | AGB | Houten | 2-2 |
18/5/14 | 14:00 | D | Wasmeer | DSOV | 3-2 |
25/5/14 | 14:00 | A | SCH’44 | Hillegom | 1-2 |
25/5/14 | 15:30 | B | RODA’23 | Zwanenburg | 4-3 nv |
25/5/14 | 14:00 | C | Houten | AGB | 2-0 |
25/5/14 | 14:00 | D | DSOV | Wasmeer | 1-3 |
01/6/14 | 14:00 | E | Houten | Hillegom | 4-1 |
01/6/14 | 14:00 | F | RODA’23 | Wasmeer | 4-1 |
09/6/14 | 14:00 | E | Hillegom | Houten | 0-1 |
09/6/14 | 14:00 | F | Wasmeer | RODA’23 | 5-2 nv W wns |
Derde klasse C en Vierde klasse E/F (voor twee plaatsen in de derde klasse)
DATUM | Tijd | # | Thuis | Uit | Uitslag |
18/5/14 | 14:00 | A | RCH | Zuidoost United | 2-3 |
18/5/14 | 14:00 | B | Saenden | Diemen | 0-2 |
18/5/14 | 14:00 | C | Zaandijk | De Meer | 4-1 |
18/5/14 | 14:00 | D | NFC | OSV | 3-3 |
25/5/14 | 14:00 | A | Zuidoost United | RCH | 3-3 |
25/5/14 | 14:00 | B | Diemen | Saenden | 2-6 |
25/5/14 | 14:00 | C | De Meer | Zaandijk | 5-2 nv M. wns |
25/5/14 | 14:00 | D | OSV | NFC | 3-1 |
01/6/14 | 14:00 | E | De Meer | Zuidoost United | 1-0 |
01/6/14 | 14:00 | F | Saenden | OSV | 2-0 |
09/6/14 | 14:00 | E | Zuidoost United | De Meer* | 1-3 |
09/6/14 | 14:00 | F | OSV* | Saenden | 4-1 |
Derde klasse D en Vierde klasse G/H (voor twee plaatsen in de derde klasse)
DATUM | Tijd | # | Thuis | Uit | Uitslag |
18/5/14 | 14:00 | A | HDS | DWSV | 2-1 |
18/5/14 | 14:00 | B | Hooglanderveen | Aurora | 1-0 |
18/5/14 | 14:00 | C | AS’80 | Odijk | 2-1 |
18/5/14 | 14:00 | D | MSV’19 | Saestum | 1-2 |
25/5/14 | 14:00 | A | DWSV | HDS | 1-4 |
25/5/14 | 14:00 | B | Aurora | Hooglanderveen | 4-0 |
25/5/14 | 14:00 | C | Odijk | AS’80 | 1-3 |
25/5/14 | 14:00 | D | Saestum | MSV’19 | 3-1 |
01/6/14 | 14:00 | E | AS’80 | HDS | 1-2 |
01/6/14 | 14:00 | F | Aurora | Saestum | 0-2 |
09/6/14 | 14:00 | E | HDS* | AS’80 | 3-2 |
09/6/14 | 14:00 | F | Saestum* | Aurora | 3-2 |
Vierde klasse A t/m H en Vijfde klasse A t/m D (voor twee plaatsen per poule in de vierde klasse)
POULE E
DATUM | Tijd | # | Thuis | Uit | Uitslag |
18/5/14 | 14:00 | A | De Germaan | Hoograven | 0-3 |
25/5/14 | 14:00 | Nautilus | De Germaan | 5-1 | |
01/6/14 | 14:00 | Hoograven* | Nautilus* | 5-3 |
POULE F
DATUM | Tijd | # | Thuis | Uit | Uitslag |
18/5/14 | 14:00 | A | Nederhorst | SC De Eland | 3-1 |
25/5/14 | 14:00 | SC De Eland | Batavia’90 | 3-2 | |
01/6/14 | 14:00 | Batavia’90* | Nederhorst* | 4-3 |
Zesde klasse B (voor een plaats in de vijfde klasse)
DATUM | Tijd | # | Thuis | Uit | Uitslag |
18/5/14 | 14:00 | A | RAP | DEVO’58 | 2-6 |
25/5/14 | 14:00 | APWC | RAP | 11-2 | |
01/6/14 | 14:00 | DEVO’58 * | APWC * | 3-1 |