Home / Algemeen / UPDATE: Uitslagen en programma nacompetitie zondag

UPDATE: Uitslagen en programma nacompetitie zondag

De nacompetitie zit er op. Het Amsterdamsche Voetbal volgt alle competities waar een ploeg uit onze regio bij betrokken is. In onderstaand overzicht wordt u op de hoogte gehouden van alle ontwikkelingen.. Alle beslissingen zijn gevallen. Op naar een nieuw seizoen.

Hoofdklasse A en Eerste klasse A/B (voor twee plaatsen in de Hoofdklasse)

DATUMTijd#ThuisUitUitslag
18/5/1414:30ARKAVVSJC2-1
18/5/1414:30BDe MeernGoes1-1
18/5/1414:30COFCNieuwerkerk7-1
18/5/1414:30DUVSAFC’341-2
22/5/1419:30ASJCRKAVV0-3
22/5/1419:30BGoesDe Meern2-3
22/5/1419:30CNieuwerkerkOFC1-2
22/5/1419:30DAFC’34UVS2-1
25/5/1414:00EOFCRKAVV3-1
25/5/1414:30FDe MeernAFC’340-3
29/5/1414:30ERKAVVOFC*1-5
29/5/1414:30FAFC’34*De Meern3-2

Eerste klasse A en Tweede klasse A/B (voor twee plaatsen in de eerste klasse)

DATUMTijd#ThuisUitUitslag
18/5/1414:00AUitgeestHoofddorp0-1
18/5/1414:00BSVW’27NVC3-0
18/5/1414:00CVSVVVIJ1-2
18/5/1414:00DNieuw UtrechtVitesse’223-1
25/5/1414:00AHoofddorpUitgeest1-1
25/5/1414:00BNVCSVW’275-0 nv
25/5/1414:00CVVIJVSV1-0
25/5/1414:00DVitesse’22Nieuw Utrecht1-2
01/6/1414:00EVVIJHoofddorp1-1
01/6/1414:00FNVCNieuw Utrecht2-3
09/6/1414:00EHoofddorpVVIJ*2-2 nv V wns
09/6/1414:00FNieuw Utrecht*NVC2-3 nv NU wns

Tweede klasse B en Derde klasse C/D (voor twee plaatsen in de tweede klasse)

DATUMTijd#ThuisUitUitslag
18/5/1414:00AHillegomSCH’448-1
18/5/1414:00BZwanenburgRODA’231-1
18/5/1414:00CAGBHouten2-2
18/5/1414:00DWasmeerDSOV3-2
25/5/1414:00ASCH’44Hillegom1-2
25/5/1415:30BRODA’23Zwanenburg4-3 nv
25/5/1414:00CHoutenAGB2-0
25/5/1414:00DDSOVWasmeer1-3
01/6/1414:00EHoutenHillegom4-1
01/6/1414:00FRODA’23Wasmeer4-1
09/6/1414:00EHillegomHouten0-1
09/6/1414:00FWasmeerRODA’235-2 nv W wns

Derde klasse C en Vierde klasse E/F (voor twee plaatsen in de derde klasse)

DATUMTijd#ThuisUitUitslag
18/5/1414:00ARCHZuidoost United2-3
18/5/1414:00BSaendenDiemen0-2
18/5/1414:00CZaandijkDe Meer4-1
18/5/1414:00DNFCOSV3-3
25/5/1414:00AZuidoost UnitedRCH3-3
25/5/1414:00BDiemenSaenden2-6
25/5/1414:00CDe MeerZaandijk5-2 nv M. wns
25/5/1414:00DOSVNFC3-1
01/6/1414:00EDe MeerZuidoost United1-0
01/6/1414:00FSaendenOSV2-0
09/6/1414:00EZuidoost UnitedDe Meer*1-3
09/6/1414:00FOSV*Saenden4-1

Derde klasse D en Vierde klasse G/H (voor twee plaatsen in de derde klasse)

DATUMTijd#ThuisUitUitslag
18/5/1414:00AHDSDWSV2-1
18/5/1414:00BHooglanderveenAurora1-0
18/5/1414:00CAS’80Odijk2-1
18/5/1414:00DMSV’19Saestum1-2
25/5/1414:00ADWSVHDS1-4
25/5/1414:00BAuroraHooglanderveen4-0
25/5/1414:00COdijkAS’801-3
25/5/1414:00DSaestumMSV’193-1
01/6/1414:00EAS’80HDS1-2
01/6/1414:00FAuroraSaestum0-2
09/6/1414:00EHDS*AS’803-2
09/6/1414:00FSaestum*Aurora3-2

Vierde klasse A t/m H en Vijfde klasse A t/m D (voor twee plaatsen per poule in de vierde klasse)

POULE E

DATUMTijd#ThuisUitUitslag
18/5/1414:00ADe GermaanHoograven0-3
25/5/1414:00NautilusDe Germaan5-1
01/6/1414:00Hoograven*Nautilus*5-3

POULE F

DATUMTijd#ThuisUitUitslag
18/5/1414:00ANederhorstSC De Eland3-1
25/5/1414:00SC De ElandBatavia’903-2
01/6/1414:00Batavia’90*Nederhorst*4-3

Zesde klasse B (voor een plaats in de vijfde klasse)

DATUMTijd#ThuisUitUitslag
18/5/1414:00ARAPDEVO’582-6
25/5/1414:00APWCRAP11-2
01/6/1414:00DEVO’58 *APWC *3-1

 

 

 

 

Send this to a friend