Home / Algemeen / Uitslagen en programma oefenwedstrijden

Uitslagen en programma oefenwedstrijden

Donderdag is er een start gemaakt aan diverse minitoernooien. Zo werd gespeeld in Aalsmeer tijdens het Van Kouwen Toernooi en was de eerste speeldag van Oostzanerwerftoernooi bij OSV. Vanavond (vrijdag) starten er nog veel meer mini toernooien. Het Amsterdamsche Voetbal zet alle oefenwedstrijden en uitslagen voor u op een rij.

Staat uw wedstrijd er niet tussen of wilt u uw uitslagen doorgeven laat het ons dan weten via info@hetamsterdamschevoetbal.nl

15 aug

20:00

Kadoelen (vr) RCL (vr)

0-18

15 aug

Geinburgia BVV’31

2-0

15 aug

20:00

Zeeburgia Blauw Wit

2-1

15 aug

Ajax 3 TOG

1-4

15 aug

Van Kouwen Toernooi bij RKAV met RKDES, SCW en Aalsmeer

15 aug

RKAV RKDES

2-4

15 aug

Aalsmeer SCW

8-4

15 aug

Oostzanerwerftoernooi met OSV (zat), OSV (zon), TOB, Real Sranang, Tos Actief, Kadoelen Monnickendam en DRC

15 aug

19:00

OSV (zat) TOS Actief

7-3

15 aug

19:00

TOB Kadoelen

1-5

16 aug

20:00

Laan van Spartaan Toernooi met ZSGOWMS, Wherevogels, Buitenveldert en VVA/Spartaan

16 aug

20:00

VVA/Spartaan (zon) Wherevogels (zon)

16 aug

20:00

ZSGO/WMS (zon) Buitenveldert (zon)

16 aug

19:15

Grote Bicker Bokaal bij SDZ met Vlug en Vaardig, SDZ, Swift (zon), DWS, SDW en De Meer

16 aug

19:15

SDZ Vlug en Vaardig

16 aug

19:00

Oostzanerwerftoernooi met OSV (zat), OSV (zon), TOB, Real Sranang, Tos Actief, Kadoelen Monnickendam en DRC

16 aug

19:00

OSV (zon) Real Sranang

16 aug

19:00

DRC Monnickendam comb. 1-2

16 aug

19:00

Zilveren Meteoor Toernooi met Diemen, IVV en CTO’70 en De Meteoor

16 aug

19:00

CTO’70 IVV

16 aug

19:00

De Meteoor Diemen

16 aug

19:15

DWS SDW

16 aug

20:15

Swift (zon) SDZ

16 aug

20:15

SDW De Meer

16 aug

21:15

Vlug en Vaardig Swift (zon)

16 aug

21:15

De Meer DWS

16 aug

19:30

Mintoernooi bij de Kennemers met Pancratius, Hoofddorp, Odin’59 en De Kennemers

16 aug

19:30

De Kennemers Odin’59

16 aug

19:30

Pancratius Hoofddorp

17 aug

11:00

Kampioenschap van Amstelveen met AMVJ, NFC (zat en zon), RODA’23 (zat en zon) , Amstelveen, RKAVIC, Nautilus, Sporting Martinus (zat en zon) bij RODA’23

17 aug

14:30

OSV (zat) TOB

17 aug

14:30

Swift UVS

17 aug

De Bilt RKAVIC

17 aug

14:30

Oostzanerwerftoernooi met OSV (zat), OSV (zon), TOB, Real Sranang, Tos Actief, Kadoelen Monnickendam en DRC

17 aug

14:30

OSV (zat) TOB (zat)

17 aug

14:30

Kadoelen TOS Actief

17 aug

Van Kouwen Toernooi bij RKAV met RKDES, SCW en Aalsmeer

17 aug

RKDES Aalsmeer

17 aug

RKAV SCW

17 aug

14:00

Purmersteijn Heerenveen

17 aug

19:00

Always Forward Purmersteijn

17 aug

Ouderkerk (zat) TAC’90

17 aug

13:30

Unicum FC Almere

17 aug

Haarlem Kennemerl. Overbos

17 aug

14:30

GHC Beursbengels

17 aug

14:00

Finaledag Argon regiotoernooi met Legmeervogels, Abcoude, KDO en Argon

17 aug

14:30

Zuidoost United (zat) FC Amsterdam

17 aug

Spakenburg AFC

17 aug

14:00

JOS W’meer (zat) IJFC

17 aug

14:00

ZCFC HBOK

17 aug

JOS watergraafsmeer WV-HEDW

17 aug

14:30

Ajax AFC (zat)

17 aug

17:00

dvc Buiksloot (zat) De Dijk A1

18 aug

Mintoernooi bij de Kennemers met Pancratius, Hoofddorp, Odin’59 en De Kennemers

18 aug

14:00

Odin’59 Pancratius

18 aug

14:00

De Kennemers Hoofddorp

18 aug

13:00

Finaledag Zilveren Meteoor Toernooi met Diemen, IVV en CTO’70 en De Meteoor

18 aug

14:00

Oostzanerwerftoernooi met OSV (zat), OSV (zon), TOB, Real Sranang, Tos Actief, Kadoelen Monnickendam en DRC

18 aug

‘t Gooi Buitenboys (zon)

18 aug

14:00

OSV (zon) DRC

18 aug

14:00

Monnickendam comb. Real Sranang

18 aug

12:00

Laan van Spartaan Toernooi met ZSGOWMS, Wherevogels, Buitenveldert en VVA/Spartaan

18 aug

14:00

FC Purmerend Blauw Wit

18 aug

DWOW TOG

18 aug

14:00

’t Goy (vr) Kadoelen (vr)

18 aug

12:00

Finale dag Grote BickerBokaal bij SDZ

18 aug

DWS Chabab 2

18 aug

14:00

Pancratius RCH

18 aug

Ouderkerk (zon) TABA

18 aug

15:00

Weesp VVZ’49

18 aug

Geinburgia Victoria

18 aug

14:00

Nieuw West Forza Almere

18 aug

14:00

Hercules NVC

18 aug

United DAVO OFC

18 aug

De Dijk Zeeburgia