fbpx
Home / Algemeen / Uitslagen nacompetitie zaterdag 8 juni

Uitslagen nacompetitie zaterdag 8 juni

Voor FC Aalsmeer, Blauw-Wit Beursbengels, Overbos en CTO’70 is het doek gevallen. Zij zijn er in de tweede ronde van de nacompetitie niet in geslaagd om op koers te blijven voor handhaving in de respectievelijk eerste, tweede en derde klasse.

Tweede / Derde Divisie

Datum Thuis Uit Uitslag
08/06 (E) Quick Boys VVSB
08/06 (F) FC Lienden ASWH * 0-2

 

Derde Divisie / Hoofdklasse                             

Datum Thuis Uit Uitslag
08/06 (E) Eemdijk Sparta Nijkerk * 1-2
08/06 (F) Staphorst * Feyenoord 4-0
10/06 (G) JVC Cuijk Hoogland * J uitgestapt
08/06 (H) Gemert * SDO 4-0
08/06 (I) Volendam * SJC 5-2
10/06 (J) Hoogeveen OJC Rosmalen

 

Hoofdklasse zaterdag / eerste klasse

Datum Thuis Uit Uitslag
08/06 (A) Nootdorp DTS Ede * 0-4
11/06 (B) Sliedrecht Roda’46  
08/06 (C) Kloetinge DETO * 1-3
08/06 (D) Spijkenisse * Noordscheschut 3-0
08/06 (E) ARC * SHO 4-1
08/06 (F) Bennekom Go Ahead Kampen * 0-3

 

Eerste klasse A / Tweede klasse A & B

Datum Thuis Uit Uitslag
08/06 (E) ZOB * FC Aalsmeer 4-1
08/06 (F) Delta Sports’95 * CSW 2-1

 

Tweede klasse A / Derde klasse A & B

Datum Thuis Uit Uitslag
08/06 (E) Purmersteijn * IJmuiden 3-2
08/06 (F) Pancratius * Blauw-Wit Beursbengels 2-1

 

Tweede klasse B / Derde klasse C & D

Datum Thuis Uit Uitslag
08/06 (E) NiTA * TOV 2-1
08/06 (F) VVZ’49 * Jonathan 1-0

 

Derde klasse A / Vierde klasse A & B

Datum Thuis Uit Uitslag
08/06 (E) Opperdoes Kadoelen * 1-5
08/06 (F) Beverwijk * Sporting Krommenie 6-3

 

Derde klasse B / Vierde klasse C & D

Datum Thuis Uit Uitslag
08/06 (E) Overbos Vlug & Vaardig * 1-3
08/06 (F) De Meer * VEW 4-2

 

Derde klasse C / Vierde klasse E & F

Datum Thuis Uit Uitslag
08/06 (E) Kockengen * Cobu Boys 5-3
08/06 (F) Baarn * CTO’70 5-1

 

Kijk hier voor alle uitslagen en het programma van de nacompetitie.

Archieffoto: HAV

Blijf op de hoogte en volg ons via Facebook, Instagram en Twitter!
▼Bezoek ook de clubpagina(s)

Send this to a friend