Home / Algemeen / Uitslagen nacompetitie zondag 3 juni

Uitslagen nacompetitie zondag 3 juni

DCG heeft degradatie uit de tweede klasse niet kunnen afwenden. De Amsterdammers verloren op eigen veld diep in blessuretijd van Schoten. JOS/Watergraafsmeer en RODA’23 zijn wel een ronde verder.

Derde Divisie / Hoofdklasse zondag                 

Datum Thuis Uit Uitslag
03/06 (A) Be Quick 1887 * Gemert 5-0
03/06 (B) Quick’20 * Hollandia 2-1
03/06 (C) Goes * Silvolde 1-1
03/06 (D) Achilles 1894 Halsteren * 0-1

 

Datum Thuis Uit Uitslag
07/06 (E) Goes Be Quick 1887
07/06 (F) Halsteren Quick’20

 

Datum Thuis Uit Uitslag
10/06 (E) Be Quick 1887 Goes
10/06 (F) Quick’20 Halsteren

 

Hoofdklasse zondag / eerste klasse 

Tweede ronde:

Datum Thuis Uit Uitslag
03/06 (A) Rood-Wit W * WVV 1-0
03/06 (B) Hoogland * Longa’30 1-0
03/06 (C) JOS/Watergraafsmeer * Chevremont 5-3
03/06 (D) HVCH * DHC 3-1
03/06 (E) VOC * BVC’12 4-3
03/06 (F) Juliana’31 DEM * 0-2
03/06 (G) SWZ Boso Sneek Rohda Raalte * 1-2
03/06 (H) Alcides * Geldrop 1-0

 

Derde ronde:

Datum Thuis Uit Uitslag
10/06 (I) Rood Wit W Hoogland
10/06 (J) JOS/Watergraafsmeer HVCH
10/06 (K) DEM VOC
10/06 (L) Alcides Rohda Raalte

 

Eerste klasse A / Tweede klasse A & B

Datum Thuis Uit Uitslag
03/06 (A) Assendelft * Hooglanderveen 2-1
03/06 (B) Hillegom HSV * 0-5
03/06 (C) Kampong De Zouaven * 1-3
03/06 (D) Spartanen * SO Soest 3-0

 

Datum Thuis Uit Uitslag
10/06 (E) HSV Spartanen
10/06 (F) Assendelft De Zouaven

 

Tweede klasse A / Derde klasse A & B  

Datum Thuis Uit Uitslag
03/06 (A) VSV Spirit’30 * 3-4
03/06 (B) Texel’94 * Vitesse’22 3-3 wns
03/06 (C) VVW * Meervogels’31 1-0
03/06 (D) ZAP * RKAV Volendam 3-2 nv

 

Datum Thuis Uit Uitslag
10/06 (E) Texel’94 ZAP
10/06 (F) Spirit’30 VVW

 

Tweede klasse B / Derde klasse C & D 

Datum Thuis Uit Uitslag
03/06 (A) PVCV * Zwaluwen Utrecht 3-3 wns
03/06 (B) DCG Schoten * 1-2
03/06 (C) APWC * ZSGOWMS 2-0
03/06 (D) RODA’23 * Saestum 3-2

 

Datum Thuis Uit Uitslag
10/06 (E) Schoten RODA’23
10/06 (F) PVCV APWC

 

Derde klasse B / Vierde klasse C & D 

Datum Thuis Uit Uitslag
03/06 (A) Dynamo * Knollendam 4-1
03/06 (B) Hauwert’65 * HSV Sport 1889 4-2
03/06 (C) WSV 1930 * Always Forward 3-2
03/06 (D) De Valken * Ilpendam 1-0

 

Datum Thuis Uit Uitslag
10/06 (E) Hauwert’65 De Valken
10/06 (F) Dynamo WSV 1930

 

Derde klasse C / Vierde klasse E & F 

Datum Thuis Uit Uitslag
03/06 (A) Wijk aan Zee IVV * 0-7
03/06 (B) United/DAVO (komt niet opdagen) NFC
03/06 (C) Swift DSS * 2-2 wns
03/06 (D) Zwanenburg * VVA/Spartaan 2-0

 

Datum Thuis Uit Uitslag
10/06 (E) NFC Zwanenburg
10/06 (F) IVV DSS

 

Derde klasse D / Vierde klasse G & H

Datum Thuis Uit Uitslag
03/06 (A) Vreeswijk UVV * 1-2
03/06 (B) Waterwijk * Allen Weerbaar 2-1 nv
03/06 (C) Zeist Geuzen/Middenmeer * 2-4 nv
03/06 (D) Ankaraspor ‘t Goy * 2-4

 

Datum Thuis Uit Uitslag
10/06 (E) Waterwijk ’t Goy
10/06 (F) UVV Geuzen/Middenmeer

 

Datum Thuis Uit Uitslag
17/06 (G) Winnaar E Winnaar F

 

Vierde/vijfde klasse

 

Eerste ronde:

Datum Thuis Uit Uitslag
03/06 (A) Graftdijk Heemstede * 1-3

 

Tweede ronde:

Datum Thuis Uit Uitslag
10/06 (1) Dirkshorn Sporting Andijk
10/06 (2) Duinrand S ZDH
10/06 (3) Alcmaria Victrix Heemstede
10/06 (4) Nieuwe Niedorp SDOB
10/06 (5) Sporting S ALC
10/06 (6) Zaandijk Laagste PK 5A
10/06 (7) BSM Middelste PK 5A
10/06 (8) TABA DIO
10/06 (9) Geinburgia Germaan/De Eland
10/06 (10) ‘s Graveland Berkhout
03/06 (11) ASV’65 Odijk
10/06 (12) Rivierwijkers Kismet

Archieffoto boven: Josta van Zoonen

Bestel de seizoensgids 2022/2023

Blijf op de hoogte en volg ons via Facebook, Instagram en Twitter!
▼Bezoek ook de clubpagina(s)
SDO