Home / Algemeen / Uitslagen oefenwedstrijden dinsdag 22 augustus

Uitslagen oefenwedstrijden dinsdag 22 augustus

Gisteravond (dinsdag) zijn er weer de nodige oefenwedstrijden afgewerkt. De wedstrijden van Swift en Ajax kwamen te vervallen omdat ze vanavond (woensdag) in actie komen in de tweede kwalificatieronde van de KNVB beker. Het Amsterdamsche Voetbal zet de bij haar bekende uitslagen voor u op een rij.

Ontbreken er nog uitslagen of wedstrijden? Laat het ons dan weten via info@hetamsterdamschevoetbal.nl

DATUMWEDSTRIJDUITSLAG
22/08AFC’34 – ZSGOWMS (zon)1-2
22/08Magreb’90 – DWS2-4
22/08Ouderkerk (zon) – De Meer5-0
22/08WV-HEDW – AMVJ4-0
22/08HD Cup: Overbos – VSV2-3
22/08HD Cup: Stormvogels (zat) – Badhoevedorp6-2
22/08HD Cup: Pancratius (zat) – Spaarnwoude1-2
22/08HD Cup: Velsen – Hoofddorp (zon)0-0
22/08HD Cup: SVIJ – SCW6-1
23/08HD Cup: DSK – Hoofddorp (zat)
23/08Vaneman Toernooi: Aalsmeer (zon) – Aalsmeer (zat)
23/08Vaneman Toernooi: RKDES – KDO
23/08Toernooi FC Abcoude: Abcoude – Breukelen
23/08Toernooi FC Abcoude: FC Weesp – Ajax 2
24/08Kampioenschap van Amstelveen: RODA ’23 (zon) – AMVJ
24/08Kampioenschap van Amstelveen: Sporting Martinus (zon) – NFC
24/08Kampioenschap van Amstelveen: RODA’23 (zat) – Sporting Martinus (zat)
24/08Ouderkerk Toernooi: Ouderkerk (zat) – CTO’70 (zat)
24/08Ouderkerk Toernooi: Ouderkerk (zon) – Knollendam
24/08HBOK – Monnickendam
24/08OSV Toernooi: OSV (zat) – AGB
24/08OSV Toernooi: Kadoelen – De Meteoor
25/08SDZ toernooi met SDZ, Amstelveen, Pancratius (zat), ZSGOWMS
25/08Zilveren Pont Toernooi: Buiksloot (zat) – Zilvermeeuwen (zon)
25/08Zilveren Pont Toernooi: TOB – CTO’70 (zon)
26/08HD Cup: DSOV – Overbos
26/08HD Cup: SVIJ – Zwanenburg
26/08Buitenveldert (zat) – JOS Watergraafsmeer (zat)
26/08Swift – JOS/Watergraafsmeer
26/08WV-HEDW – Renswoude
26/08AS’80 (zat) – Zuidoost United
26/08Legmeervogels – Batavia’90
26/08Ajax – Leonidas
26/08HBOK – De Zouaven
26/08Toernooi FC Abcoude: Abcoude – Ajax 2
26/08Toernooi FC Abcoude: Breukelen – FC Weesp
26/08Vaneman Toernooi: Aalsmeer (zon) – RKDES
26/08Vaneman Toernooi: KDO – Aalsmeer (zat)
26/08Ouderkerk Toernooi: Ouderkerk (zat) – Knollendam
26/08Ouderkerk Toernooi: Ouderkerk (zon) – CTO’70 (zat)
26/08Kampioenschap van Amstelveen: AMVJ – Sporting Martinus (zon)
26/08Kampioenschap van Amstelveen: RODA’23 (zon) – Sporting Martinus (zat)
26/08Kampioenschap van Amstelveen: NFC – RODA’23 (zat)
26/08OSV Toernooi: OSV – Kadoelen
26/08OSV Toernooi: AGB – De Meteoor
27/08DWS – ZSGOWMS
27/08SDZ toernooi met SDZ, Amstelveen, Pancratius (zat), ZSGOWMS
27/08HD Cup: Badhoevedorp -HBC
27/08De Rijp – Sporting Martinus (zon)
27/08SDO – AFC (zat)
27/08Ouderkerk (zon) – Allen Weerbaar
27/08Zilveren Pont Toernooi met Buiksloot (zat), TOB, CTO’70 (zon)
29/08DSOV – AMVJ
29/08FC Aalsmeer – VVC
29/08WVHEDW – Roda’46
29/08Buiksloot (zat) – Real Sranang (zat)
29/08HD Cup: HYS – Badhoevedorp
29/08HD Cup: Pancratius (zon) – Hillegom
30/08HD Cup: Zwanenburg – Kon. HFC (zat)
30/08HD Cup: Hoofddorp (zat) – Pancratius (zat)
30/08Ouderkerk (zat) – Blauw-Wit Beursbengels
31/08SDZ – DWS
05/09WV-HEDW – SDZ
05/09Purmerend – HBOK
05/09AFC (zat) – Kadoelen
05/09HD Cup: Alliance’22 – Pancratius (zon)
05/09FC Aalsmeer – FC Abcoude
06/09HD Cup: Pancratius (zat) – DSK
12/09Ouderkerk (zon) – TOG
12/09HD Cup: Hoofddorp (zon) – Kennemers
12/09HD Cup: Zwanenburg – SCW
12/09JS Nieuwegein – RKDES
12/09SDZ – OSV
12/09NVC (zat) – AS’80 (zat)
12/09Kadoelen – ZSGOWMS
12/09Buiksloot (zat) – Sporting Krommenie
19/09WV-HEDW – Victoria
19/09Sporting Krommenie – Kadoelen
19/09Spaarnwoude – Hoofddorp (zat)
19/09De Meteoor (zon) – Buiksloot (zat)
26/09HD Cup: Hoofddorp (zon) – Schoten

 

Send this to a friend