Home / Algemeen / Uitslagen oefenwedstrijden zondag 27 augustus

Uitslagen oefenwedstrijden zondag 27 augustus

Met nog een week te gaan tot de start van de districtsbeker stond er bij diverse toernooien de finaledag op het programma. SDZ won het eigen Samenspeltoernooi door in de finale Amstelveen te kloppen en Diemen (zondag) was de sterkste op het Zilveren Meteoor Toernooi.

Foto boven Hans van Beek | SDZ won de finale van Amstelveen Heemraad

DATUM WEDSTRIJD UITSLAG
27/08 DWS – ZSGOWMS 1-2
27/08 Het Wapen van Munster Toernooi: De Rijp – Sporting Martinus 2-4
27/08 Samenspel toernooi SDZ:

½: Amstelveen – Pancratius (zat)

½: SDZ – ZSGOWMS (zat)

¾: Pancratius (zat) – ZSGOWMS (zat)

finale: SDZ – Amstelveen

 

4-0

3-1

2-1

3-2

27/08 HD Cup : Badhoevedorp _ HBC 1-5
27/08 Evert Folkerts Toernooi: Hoofddorp (zon) – DEM 2-3
27/08 Zilveren Meteoor Toernooi:

Waterwijk (zon) -Cople Stonians

Meteoor (zon) – OFC (zat)

Diemen (zon) – Ilpendam

Meteoor – Diemen

Ilpendam – Cople Stonians

Waterwijk – OFC

Meteoor – Waterwijk

Diemen – Cople Stonians

Diemen wint toernooi

 

3-0

3-0

1-0

0-1

1-0

1-1

3-3

3-0

 

27/08 Schoten – Zwanenburg 8-2
27/08 SDO – AFC (zat) 3-0
27/08 Ouderkerk (zon) – Allen Weerbaar 1-4
27/08 Zilveren Pont Toernooi Finale: TOB – Zilvermeeuwen 1-9
27/08 Zilveren Pont Toernooi ¾   plaats Buiksloot (zat) – CTO’70 (zon) 3-2
Diemen wint het Zilveren Meteoor Toernooi door vijf wedstrijden te winnen
DATUM WEDSTRIJD UITSLAG
28/08 HD Cup: DSOV – Overbos
29/08 DSOV – AMVJ
29/08 FC Aalsmeer – VVC
29/08 WVHEDW – Roda’46
29/08 Meteoor – Kadoelen
29/08 Buiksloot (zat) – Real Sranang (zat)
29/08 HD Cup: HYS – Badhoevedorp
29/08 HD Cup: Pancratius (zon) – Hillegom
30/08 HD Cup: Zwanenburg – Kon. HFC (zat)
30/08 HD Cup: Hoofddorp (zat) – Pancratius (zat)
30/08 Ouderkerk (zat) – Blauw-Wit Beursbengels
31/08 SDZ – DWS
05/09 Meteoor – OSV
05/09 WV-HEDW – SDZ
05/09 Purmerend – HBOK
05/09 AFC (zat) – Kadoelen
05/09 HD Cup: Alliance’22 – Pancratius (zon)
05/09 FC Aalsmeer – FC Abcoude
06/09 HD Cup: Pancratius (zat) – DSK
12/09 Ouderkerk (zon) – TOG
12/09 HD Cup: Hoofddorp (zon) – Kennemers
12/09 Meteoor – TOB
12/09 HD Cup: Zwanenburg – SCW
12/09 JSV Nieuwegein – RKDES
12/09 SDZ – OSV
12/09 NVC (zat) – AS’80 (zat)
12/09 Kadoelen – ZSGOWMS
12/09 Buiksloot (zat) – Sporting Krommenie
19/09 WV-HEDW – Victoria
19/09 HD Cup: Spaarnwoude – Hoofddorp (zat)
19/09 Sporting Krommenie – Kadoelen
19/09 Spaarnwoude – Hoofddorp (zat)
19/09 De Meteoor (zon) – Buiksloot (zat)
26/09 HD Cup: Hoofddorp (zon) – Schoten

 

 

Send this to a friend