Home / Algemeen / UPDATE Deel 7: Uitslagen en programma oefenwedstrijden (9 augustus)

UPDATE Deel 7: Uitslagen en programma oefenwedstrijden (9 augustus)

Het eerste grote oefenweekend zit er op. Zaterdag en zondag kwam veel clubs uit onze regio in actie. Komende week staan (dinsdag en woensdag) staan er weer veel oefenwedstrijden op het programma. Het Amsterdamsche Voetbal probeert zoveel mogelijk uitslagen voor u te verzamelen.

De voorbereiding wordt afgesloten met het Kampioenschap van Amsterdam op zaterdag 22 augustus op de velden van AFC met de zestien hoogst spelende clubs uit onze regio.

Oefenprogramma’s en uitslagen kunt u mailen naar info@hetamsterdamschevoetbal.nl Veel succes allemaal!

Foto Twitter RODA’23: Trainer Marco Bragonje verteld zijn spelers het strijdplan voor de tweede helft tegen Diemen.

08/08Toernooi OFC: OFC – Huizen2-2
08/08Toernooi bij vv Nagele met Sporting Almere:

Sporting Almere – Nagele

Sporting Almere –   Espel

Sporting Almere – vv Ens

 

1-0

1-2

3-0

08/08Toernooi OFC: Prestige Sports – Zeeburgia1-2
08/08FC Lisse – AFC (zon)1-2
08/08VVC – Aalsmeer0-2
08/08Vallei en Rijntoernooi: GVVV – De Dijk (16:30)0-1
08/08Arsenal (zat) – TOB5-3
08/08Almere – AFC (zat)3-2
08/08Zeeburgia – Waterwijk (zat)1-0
08/08Kadoelen – Buiksloot (zat)2-3
08/08OSV (zat) – ZSGO/WMS (zat)4-0
08/08Castricum – Ouderkerk (zat)3-1
08/08Ajax – DCG6-4
08/08JOS/Watergraafsmeer (zon) – Zilvermeeuwen (zon)2-3
08/08JOS/Watergraafsmeer (zat) – DVVA0-4
08/08Wartburgia – DVVA 22-2
08/08Hercules Zaandam – De Dijk (zat)4-5
08/08WV-HEDW – Legmeervogels3-2
08/08CTO’70 – FC Amsterdam

CTO’70 – Real Sranang

1-2

3-1

08/08RKAVIC – HCSC4-1
08/08Purmersteijn – Kolping Boys (18:00)2-2
08/08HD Cup: Overbos – Zwanenburg2-3
08/08VVIJ – Swift0-1
08/08HD Cup: VVH/Velserbroek – Hoofddorp (zat)3-1
09/08Arsenal – Zeeburgia1-3
09/08Real Sranang (zon) – Eendracht’82 
09/08Finale Zilveren zwaan Toernooi HBOK- IVV5-0
09/08Zilveren zwaan Toernooi : De Meteoor – OFC (zat)5-3
09/08Buiksloot (zon) – AGB3-1
09/08CTO’70 – SDZ0-11
09/08DWS – De Meer3-0
09/08Diemen – RODA ‘231-4
09/08Sporting Almere – Forza Almere0-3
09/08KDO – SDO 21-0
09/08Alphense Boys – VVA/Spartaan (zon)5-0
09/08Buitenveldert (vrouwen) – Ajax (vrouwen)0-1
09/08TOG – Nautilus3-1
09/08’s Graveland – Sporting Martinus (zon)0-2
09/08Geuzen Middenmeer (zon) – DCG (zat)2-5
11/08Legmeervogels – VVC 
11/08Swift – De Dijk 
11/08Ajax – ZSGO/WMS (zon) 
11/08Ajax 2 – AS ’80 (zon) 
11/08SDZ – Buiksloot (zat) 
11/08Kadoelen – Tos Actief 
11/08FC Breukelen – WV-HEDW 
11/08Flevo Cup: KHC Kampen – Almere 
11/08JOS Watergraafsmeer (zat) – RKAVIC 
11/08Sporting Almere – BZC’13 
11/08HD Cup: Zwanenburg – VSV 
11/08HD Cup: EDO (zon) – Hoofddorp 
11/08HD Cup: Bloemendaal (zon) – Pancratius 
12/08VVA/Spartaan (zon) – Zeeburgia 
12/08Van Kouwen Toernooi: KDO – RKDES 
12/08Van Kouwen Toernooi: Aalsmeer (zat) – Aalsmeer (zon) 
12/08VVA/Spartaan toernooi met o.a. Blauw Wit Beursbengels en VVA/Spartaan 
12/08AFC (zon) – JOS/Watergraafsmeer (zon) 
12/08HD Cup: Hillegom – Overbos 
13/08FC Weesp – ZSGO/WMS (zat) 
13/08Oostzanerwerf Toernooi: OSV (zat) – Waterwijk 
13/08Oostzanerwerf Toernooi: TOB – Kadoelen 
13/08ING Toernooi: Ouderkerk (zat) – AMVJ 
13/08ING Toernooi: CTO ’70 (zon) – NFC (zon) 
13/08ING Toernooi: Ouderkerk (zon) – Buitenveldert (zon) 
13/08IVV – De Dijk 
14/08Purmerend Iterson Sport Toernooi: FC Purmerend – Ilpendam 
14/08Purmerend Iterson Sport Toernooi: Wherevogels – Builsoot 
14/08SDZ Samenspel Toernooi met SDZ, Swift (zon), Geuzen Middenmeer, De Meer, V&V, ZSGOWMS (zat), Fortius, De Germaan 
15/08VVA/Spartaan toernooi met o.a. Blauw Wit Beursbengels en VVA/Spartaan 
15/08TOG – Arsenal 
15/08Van Kouwen Toernooi: FC Aalsmeer (zat) – KDO 
15/08Van Kouwen Toernooi: FC Aalsmeer (zon) – RKDES 
15/08Rijnsburgse Boys – AFC (zon) 
15/08Finale Flevo cup met o.a. Almere 
15/08Van Kouwen toernooi met o.a. Aalsmeer en KDO 
15/08Rijnvogels – Swift 
15/08Oostzanerwerf Toernooi finaledag met OSV, Waterwijk, TOB en Kadoelen 
15/08DCG 2 (zon) – DCG (zat) 
15/08Drieluik: AFC (zat), Abcoude, Sv Spartanen (wedstrijden van een uur) 
15/08JOS/Watergraafsmeer (zat) – ’t Gooi (zat) 
15/08De Merino’s – WV-HEDW 
15/08Wartburgia – WV-HEDW 2 
15/08Buitenveldert (vrouwen) – Telstar (vrouwen) 
15/08ING Toernooi: Ouderkerk (zon) – AMVJ 
15/08ING Toernooi: Ouderkerk 2 (zon) – CTO ’70 (zat) 
15/08ING Toernooi: Ouderkerk (zat) – CTO ’70 (zon) 
15/08ING Toernooi: NFC (zon) – Buitenveldert (zon) 
15/08Kampioenschap van Amstelveen met NFC (zon en zat), Roda’23 (zat), Amstelveen, Sporting Martinus (zat en zon), AMVJ, RKAVIC en Nautilus 
15/08Toernooi OSV met Kadoelen en TOB 
15/08Overbos – Roda ’23 (bij De Treffers, Groesbeek) 
16/08SJC – Legmeervogels 
16/08Purmersteijn – OFC (opening kunstrgrasveld) 
16/08Nieuw Utrecht – Zeeburgia 
16/08SDZ Samenspel Toernooi met SDZ, Swift (zon), Geuzen Middenmeer, De Meer, V&V, ZSGOWMS (zat), Fortius, De Germaan 
16/08Finale dag Purmerend Iterson Sport Toernooi:

Winnaar Purmerend/Ilpendam – Wherevogels/Buiksloot

 
16/08Finale dag Purmerend Iterson Sport Toernooi:

Verliezer Purmerend/Ilpendam – Wherevogels/Buiksloot

 
16/08Purmersteijn – OFC 
16/08Zeeburgia – OSV (zat) 
16/08VVA/Spartaan (zon) – Fortius 
16/08EDO (zon) – ZSGO/WMS (zon) 
16/08HD Cup: Hillegom – Zwanenburg 
16/08HD Cup: Schoten – Hoofddorp 
16/08HD Cup: Van Nispen (zon) – Pancratius 
18/08TOB – ZCFC 
18/08Hilversum – Aalsmeer 
18/08Ouderkerk (zat) – Maarssen 
18/08Kadoelen – Ouderkerk (zon) 
18/08Weesp – TOG 
18/08AS’80 – Sporting Almere 
18/08Kadoelen – Pancratius (zat) 
19/08HD Cup: Overbos – VSV 
19/08United DAVO – DCG (zat) 
22/08Ajax – Jong Volendam 
22/08Buitenveldert (vrouwen) – Anderlecht (vrouwen) 
22/08KAMPIOENSCHAP VAN AMSTERDAM

Kijk voor meer informatie op de speciale pagina van het Kampioenschap van Amsterdam

 
Send this to a friend