Home / Algemeen / UPDATE: Nieuwe speeldata KNVB districtsbeker

UPDATE: Nieuwe speeldata KNVB districtsbeker

In verband met de vele afgelaste wedstrijden van afgelopen weekend zijn de bekerwedstrijden die voor komend weekend op het programma stonden verschoven naar 22, 23, 24 of 29 oktober.

Toch zullen er komend weekend nog een aantal bekerwedstrijden worden gespeeld zoals Ajax-HBOK (14:30 uur), DVVA-Chabab en De Dijk –Swift. Deze wedstrijden zijn om 17:00 uur. De winnaar plaatsen zich voor de tweede knock-out ronde die normaliter gespeeld zal worden op 23 en 24 november.

Wanneer er wedstrijden gelijk eindigen worden er direct strafschoppen genomen!

Het complete programma ziet er u als volgt uit: (vet gedrukte clubs komen uit onze regio)

DATUM THUIS UIT UITSLAG
29/10 20:00 EVC (zat) WSV’30 (zon)

24/10 20:00 ADO’20 (zon) OFC (zon)

24/10 20:00 De Zouaven (zon) KGB (zon)

22/10 20:15 Hollandia 2 (zon) LSVV (zon)

24/10 20:00 SRC (zon) Alcmaria Victrix (zon)

24/10 20:00 Zwaagdijk (zon) Zaandijk (zon)

24/10 20:15 Hollandia (zon) Nieuwe Niedorp (zon)

24/10 20:00 Zeevogels (zon) Always Forward (zon)

24/10 20:00 KSV (zon) Assendelft (zon)

24/10 20:00 Egmondia (zon) SEW (zon)

19/10 17:00 ODIN’59 (zat) West-Frisia (zon)

24/10 20:00 AFC’34 (zon) Dirkshorn (zon)

19/10 14:30 Jong Hercules (zat) Monnickendam (zat)

24/10 20:00 KFC (zon) Sporting Krommenie (zon)

20/10 14:00 Texel’94 HSV (zon)

24/10 20:00 Apollo’68 (zon) SDOB (zon)

20/10 14:00 De Rijp (zon) Spirot’30 (zon)

22/10 20:00 Medemblik (zon) Wieringermeer (zat)

20/10 14:00 DWB (zon) Fortuna Wormerveer (zon)

24/10 20:00 Spartanen (zon) JVC (zon)

29/10 20:00 Marken (zat) Graftdijk (zon)

20/10 14:00 Bloemendaal (zon) VSV (zon)

24/10 19:45 Zuidoost United (zon) AFC 2 (zon)

20/10 14:00 Fortius (zon) Blauw Wit (zon)

20/10 14:00 NFC (zon) UNO (zon)

24/10 20:00 OSV (zon) Koninklijke HFC (zon)

24/10 20:00 AFC (zon) EDO

19/10 17:00 De Dijk (zon) Swift (zat)

24/10 20:00 Zwanenburg (zon) JOS Watergraafsmeer (zon)

19/10 17:00 DVVA (zat) Chabab (zon)

19/10 17:00 SDZ (zon) DCG (zat)

24/10 20:00 Spaarnwoude (zon) Velsenoord (zon)

22/10 20:00 DCG (zon) Buitenveldert (zat)

20/10 14:30 Swift (zon) Diemen (zon)

20/10 14:30 Buitenveldert (zon) Waterloo (zon)

19/10 17:00 Velsen (zon) SDW (zat)

19/10 14:30 Ajax (zat) HBOK (zat)

22/10 20:00 IVV (zon) De Meer (zat)

19/10 17:00 Diemen (zat) Sloterdijk (zon)

24/10 20:00 Schoten (zon) RODA’23 (zon)

24/10 20:00 Alliance’22 (zon) De Meer (zon)

24/10 20:00 ZSGOWMS (zon) DSOV (zon)

19/10 16:00 VVIJ (zon) DVSU (zat)

24/10 20:00 KDO (zon) Magreb’90 (zon)

19/10 15:00 Spakenburg (zat) FZO (zat)

24/10 20:00 Wasmeer (zon) Nederhorst (zon)

24/10 20:00 VVZA (zon) Forza Almere (zon)

19/10 17:00 GVVV (zat) Odijk (zon)

19/10 14:30 GVVV 2 (zat) Renswoude (zat)

19/10 14:30 Kockengen (zat) IJsselmeervogels (zat)

19/10 15:00 VVA’71 (zat) UVV (zat)

19/10 17:00 Faja Lobi (zon) Scherpenzeel (zat)

22/10 20:00 Focus’07 (zat) Hercules (zon)

19/10 14:30 Zuidvogels (zat) Almere (zat)

19/10 14:30 Geinoord (zat) Montfoort (zat)

19/10 12:15 Spakenburg 2 (zat) FC Driebergen (zat)

19/10 14:30 DOVO (zat) Jonathan (zat)

19/10 15:00 Argon (zat) Loosdrecht (zat)

24/10 20:00 Laren’99 (zon) FC Weesp (zon)

19/10 14:30 Altius (zat) Lopik (zat)

19/10 14:00 De Bilt (zat) DHSC (zat)

29/10 20:00 Focus’07 (zon) OSM’75 (zat)

19/10 17:00 Achterveld (zon) Brederodes (zat)

24/10 20:00 Hoogland (zon) NVC (zon)

29/10 20:00 APWC (zon) Huizen (zat)

22/10 20:00 TOV (zat) Hercules (zat)