Home / Algemeen / UPDATE: Nog meer overschrijvingen stromen binnen

UPDATE: Nog meer overschrijvingen stromen binnen

Maandagnacht sloot de overschrijvingstermijn voor amateurvoetballers. Ondanks onze vele publicaties blijven de overschrijvingen bij ons binnen stromen. Zo lang wij nog veel nieuwe overschrijvingen binnen krijgen zullen we updates blijven publiceren. Zo ook vandaag, met nieuwe namen voor Amstelveen, ZSGO/WMS, Buitenboys en beide elftallen van Buiksloot.

Nagekomen overschrijvingen:

DATUM Speler Oude club Nieuwe club
17/06 Adil Oumlil SV Meppen (Dui) Buiksloot (zon)
17/06 Alex Garin Chabab Buiksloot (zon)
17/06 Armir Tay Blauw Wit Amsterdam Buiksloot (zon)
17/06 Giovanni Andro Blauw Wit Amsterdam Buiksloot (zon)
17/06 Giovanni Stoard Blauw Wit Amsterdam Buiksloot (zon)
17/06 Ayrton Walker FC Weesp Buiksloot (zon)
17/06 Daley Venghaus Roda ‘46 Buiksloot (zon)
17/06 Elias Clement TABA Buiksloot (zon)
17/06 Fernando Fleur Buitenveldert Buiksloot (zon)
17/06 Gavin Baker Buitenveldert Buiksloot (zon)
17/06 Guillermo Darson Buitenveldert Buiksloot (zon)
17/06 Hicham Lakbila De Dijk Buiksloot (zon)
17/06 Zülfik Yildiz De Dijk Buiksloot (zon)
17/06 Kadir Kucuksarac OSV Buiksloot (zon)
17/06 Ludo Forster DSS Buiksloot (zon)
17/06 Mitchell Wong JOS/Watergraafsmeer Buiksloot (zon)
17/06 Toni Mierghani Schellinkhout Buiksloot (zon)
17/06 Bilal Ouatouite Kadoelen Buiksloot
17/06 Diego Bos De Meteoor Buiksloot
17/06 Mitch Bos De Meteoor Buiksloot (zat)
17/06 Mertcan Aka AGB Buiksloot (zat)
17/06 Mehmet Uzmay Ankaraspor Buiksloot (zat)
17/06 Semih Ozdogan Ankaraspor Buiksloot (zat)
17/06 Joshua Kersten Buitenboys Waterwijk (zon)
17/06 Jeroen Roof Buitenboys Waterwijk (zon)
17/06 Raphael Kooman Buitenboys Waterwijk (zon)
17/06 Ronald Stevens Buitenboys Waterwijk (zon)
17/06 Danny Sprang Buitenboys Waterwijk (zon)
17/06 Elwin Jansen Forza Almere Waterwijk (zon)
16/06 Mo Ben Ali Chabab ZSGO/WMS
16/06 Ramon Lujano Benavides Chabab ZSGO/WMS
16/06 Brahim Attalj Chabab ZSGO/WMS
16/06 Zohair Chiddi OFC ZSGO/WMS
16/06 Adbellilah Taki OFC ZSGO/WMS
16/06 Khalid Oarhis Nieuw Utrecht ZSGO/WMS
16/06 Younnes Makraou Nieuw Utrecht ZSGO/WMS
16/06 Youssef Makraou Voorland ZSGO/WMS
16/06 Evandro Laurens Legmeervogels ZSGO/WMS
16/06 Andy Ommen Purmersteijn ZSGO/WMS
16/06 Fatih Gungor AGB ZSGO/WMS
16/06 Pappis Dieng Blauw-Wit Amsterdam ZSGO/WMS
16/06 Joel Gemin Aalsmeer ZSGO/WMS
16/06 Joel Mangoedikromo Flamingo’s 64 ZSGO/WMS
16/06 Alex Sacca Ajax Amstelveen
16/06 Patrick Duarte VVC Amstelveen
16/06 Gilles Lamotte NFC (zat) Amstelveen
16/06 Yacob Sason NFC (zon) Amstelveen
16/06 Patrick Spitteler NFC (zon) Amstelveen
16/06 Bas Pastoor Alcmaria Victrix (zon) Amstelveen
16/06 Miquel Piqué Hellas Sport (zon) Amstelveen
16/06 Rodney Sno DHC Amstelveen
16/06 Joey Carolina OFC DSOV
16/06 Tarkan Sahin IVV Ankaraspor
16/06 Ferry Noordhuis De Meteoor Purmerend
16/06 Aramez Poepon EDO Purmersteijn
16/06 René Keijzer OSV (zat) Purmersteijn
16/06 Marley Haisselbaink ZSGOWMS (zon) Assendelft
16/06 Kevin Kroese Diemen (zon) Assendelft
16/06 Melicitio Goodett De Meteoor Zaanlandia
16/06 Mitchell Vincken OFC (zon) Hercules Zaandam (zon)
16/06 Miles Tigchelaar HBOK Hercules Zaandam (zon)
16/06 Revelino Denswil OFC (zon) Hercules Zaandam (zon)
16/06 Hassan Ilguy OFC (zon) Hercules Zaandam (zon)
16/06 Laquel Lieveld ZSGOWMS (zon) Saenden
16/06 Ruben Fernandez Zeeburgia (zon) Saenden
16/06 Sergio Ommel Saenden Blauw Wit/Beursbengels
16/06 Michel Neuteboom Purmerend Sporting Krommenie
16/06 Wouter Stork DRC Knollendam
16/06 Sherif Abdelghany DRC ZCFC
16/06 Bjorn Lens Ouderkerk (zat) Diemen
16/06 Imad el Boutaibi Ouderkerk (zat) Ouderkerk (zon)
16/06 Paul Hibbink Swift Ouderkerk (zat)
16/06 John Verhage SVMM Ouderkerk (zat)
16/06 Rogier de Bruijn Joure Ouderkerk (zat)
16/06 Joery Schuurman Abcoude Ouderkerk (zat)
16/06 Friso Kaashoek Unicum Ouderkerk (zat)
16/06 Maurice Noten Ons VIOS Tilburg Ouderkerk (zat)
16/06 Allon Worms AFC (zon) NVC
16/06 Ricardo Riebel Waterwijk NVC
16/06 Kelvin van Langen JOS Watergraafsmeer NVC
16/06 Robin de Weij DCG NVC
16/06 Mick Stefels JOS Watergraafsmeer NVC
16/06 Maxim Stefels JOS Watergraafsmeer NVC
16/06 Roberto de Randamie NVC DCG
Send this to a friend