fbpx
Home / Algemeen / UPDATE Uitslagen districtsbeker 20 en 21 augustus

UPDATE Uitslagen districtsbeker 20 en 21 augustus

Dit weekend start de poulefase van de districtsbeker West 1. Dit jaar zonder clubs uit de hoofdklasse (zij stromen pas in de knock-out fase in). De KNVB heeft clubs die uitkomen in de eerste of tweede klasse bij elkaar ingedeeld. In die poules gaan de nummers een en twee door naar de knock-out fase. In de overige poules plaatst alleen de winnaar zich voor de knock-out fase. Het Amsterdamsche Voetbal zet alle wedstrijden voor u op een rij.

Uitslagen poule 1 t/m 22 (eerste en tweede klasse) 

DAG THUIS UIT UITSLAG
ZAT Jong Holland (zat) Hoofddorp (zon) 1-3
ZAT OSV (zat) DCG (zon) 30/8
ZAT Amstelveen (zat) Buitenveldert (zat) 1-2
ZAT Zeeburgia (zon) FC Almere (zat) 5-3
ZAT AMVJ (zat) ZSGOWMS (zon) 0-8
ZAT Zilvermeeuwen (zon) HBOK (zat) 6-6
ZAT DVVA (zat) AFC (zat) 2-3
ZAT NiTA (zat) Abcoude (zon) 1-4
ZAT WVHEDW (zat) Loosdrecht (zat) 4-1
ZAT Overbos (zat) Hillegom (zon) 0-1
ZAT Legmeervogels (zon) Aalsmeer (zat) 1-2
ZON Purmersteijn (zon) Blokkers (zon) 3-1
ZON Pancratius (zon) Kennemers (zon) 1-1
ZON AGB (zon) Assendelft (zon) 2-1

 

Uitslagen poule 23 t/m 108 (derde, vierde en vijfde klasse)

 

DAG THUIS UIT UITSLAG
DON De Vecht (zat) FC Weesp (zat) 5-2
ZAT RODA ’23 (zat) KDO (zon) 0-1
ZAT Buiksloot (zat) De Dijk (zat) 5-0
ZAT Wherevogels (zon) Monnickendam (zat) 0-5
ZAT Meteoor (zat) Kadoelen (zat) 2-7
ZAT Real Sranang (zat) Tos Actief (zat) 0-2
ZAT Zuidoost United (zat) Geinburgia (zon) 0-2
ZAT Buitenboys (zat) AH’78 (zat) BNO
ZAT BVV’31 (zat) Sporting Almere (zon) 2-2
ZAT Arsenal (zon) Blauw-Wit Beursbengels (zat) 5-3
ZAT Portugal Adam (zat) Nieuw Sloten (zon) 3-4
ZAT De Meer (zat) Wartburgia (zat) 2-3
ZAT UNO (zat) BSM (zon)
ZAT CTO’70 (zat) RAP (zon) 4-2
ZAT Robinhood (zat) Ouderkerk (zon) 4-8
ZAT Waterwijk (zat) Muiderberg (zat) 8-1
ZAT Aalsmeer (zon) SCW (zat) 23/08
ZAT TOB (zat) Meteoor (zon) 3-3
ZAT OFC (zat) OSV (zon) 1-2
ZAT Germaan/De Eland (zon) Parkstad (zat) 8-1
ZAT Diemen (zon) JOS Watergraafsmeer (zat) 4-3
ZAT Geuzen Middenmeer (zat) De Meer (zon) 1-6
ZAT ZSGOWMS (zat) Vlug en Vaardig (zat) 5-3
ZAT Ouderkerk (zat) Ajax 2 (zat) 1-2
ZAT FC Amsterdam (zat) CTO’70 (zon) 6-1
ZAT Buitenveldert (zon) Swift 2 (zat) 0-2
ZAT Sporting Martinus (zon) Arsenal (zat) 4-0
ZAT DZS (zat) Purmerend (zon) 4-5
ZAT VVA/Spartaan (zat) Sloterdijk 5-1
ZAT Eendracht’82 (zon) Germaan/De Eland (zat) 2-7
ZAT Nieuw West United (zon) AC Amsterdam (zat) 1-1
ZAT Overamstel (zat) Zeeburgia (zat) 1-2
ZAT NFC (zon) RKAVIC (zat) 7-0
ZAT Nautilus (zon) Sporting Martinus (zat) 0-4
ZON IVV (zon) Geuzen Middenmeer (zon) 3-1
ZON TOG (zon) WVHEDW (zon) 4-0
ZON TABA (zon) FIT (zon) 1-0
ZON Hoofddorp 2 (zon) DIOS (zon) 2-0
ZON AS’80 (zon) Forza Almere (zon) 8-2
ZON RKDES (zon) RODA ’23 (zon) 2-3
ZON AC Amsterdam (zon) Zwanenburg (zon) 1-5
ZON SDZ DWS 2-8
ZON DRC (zon) Waterwijk (zon) 0-3
ZON FC Weesp (zon) Diemen (zat) 7-2
ZON DEVO’58 (zon) VVA/Spartaan (zon) 31/08
ZON Fortius (zon) Real Sranang (zon) 2-5
Send this to a friend