Home / Algemeen / UPDATE Uitslagen en programma nacompetitie zaterdag

UPDATE Uitslagen en programma nacompetitie zaterdag

De eerste wedstrijd in de eerste ronde van de nacompetitie zit er op. Het Amsterdamsche Voetbal volgt alle competities waar een ploeg uit onze regio bij betrokken is. In onderstaand overzicht wordt u op de hoogte gehouden van alle ontwikkelingen. Dit schema zal regelmatig worden aangepast. De beslissingen zullen pas vallen op zaterdag 7 juni.

Topklasse en Hoofdklasse (voor een plaats in de Topklasse)

DATUM Tijd # Thuis Uit Uitslag
17/5/14 14:30 A DVS’33 Quick Boys 0-1
20/5/14 20:00 Ajax DVS’33 5-2
24/5/14 14:30 Quick Boys Ajax 0-0

 

DATUM Tijd # Thuis Uit Uitslag
27/5/14 A Ajax Noordwijk 6-1
27/5/14 B Stedoco Staphorst 3-2
31/5/14 A Noordwijk Ajax 6-2
31/5/14 B Staphorst Stedoco 2-2
07/6/14  14:30 SteDoCo Ajax* (bij Sportlust’46) 2-5

Hoofdklasse A/B/C en Eerste klasse A t/m F (voor een plaats per poule in de Hoofdklasse)

DATUM Tijd # Thuis Uit Uitslag
17/5/14 14:30 A SHO Swift 1-1
24/5/14 14:30 Deltasport SHO* 2-4
31/5/14 14:30 Swift Deltasport 1-0

Eerste klasse A en Tweede klasse A/B (voor twee plaatsen in de eerste klasse)

DATUM Tijd # Thuis Uit Uitslag
17/5/14 14:30 A CSW Woudenberg 1-2
17/5/14 14:30 B Beursbengels Almkerk 1-4
17/5/14 14:30 C AMVJ JSV Nieuwegein 1-0
17/5/14 14:30 D UVV AFC 1-3
24/5/14 14:30 A Woudenberg CSW 0-0
24/5/14 14:30 B Almkerk Beursbengels 2-2
24/5/14 14:30 C JSV Nieuwegein AMVJ 2-1 JSV wns
24/5/14 14:30 D AFC UVV 7-1
31/5/14 14:30 E JSV Nieuwegein Woudenberg 1-1
31/5/14 14:30 F Almkerk AFC 1-1
7/6/14 14:30 E Woudenberg JSV Nieuwegein* 1-3 nv
7/6/14 12:15 F AFC Almkerk* 0-2

Eerste klasse B en Tweede klasse C/D (voor twee plaatsen in de eerste klasse)

DATUM Tijd # Thuis Uit Uitslag
17/5/14 14:30 A RCL Spirit 3-3
17/5/14 14:30 B TAVV WVHEDW 1-0
17/5/14 14:30 C Be Fair Bolnes 1-2
17/5/14 14:30 D Lombardijen HVC’10 1-1
24/5/14 14:30 A Spirit RCL 1-4
24/5/14 14:30 B WVHEDW TAVV 5-2
24/5/14 14:30 C Bolnes Be Fair 7-3
24/5/14 14:30 D HVC’10 Lombardijen 5-0
31/5/14 14:30 E RCL Bolnes 1-3
31/5/14 14:30 F WVHEDW HVC’10 0-2
7/6/14 14:30 E Bolnes* RCL 3-0
7/6/14 14:30 F HVC’10* WVHEDW 2-1

Tweede klasse A en Derde klasse A/B (voor twee plaatsen in de tweede klasse)

DATUM Tijd # Thuis Uit Uitslag
17/5/14 14:30 A Zandvoort Overbos 1-3
17/5/14 14:30 B Hellas Sport EDO 2-0
17/5/14 14:30 C Opperdoes JOS Watergraafsmeer 6-3
17/5/14 14:30 D VVC OSV 0-2
24/5/14 14:30 A Overbos Zandvoort 0-1
24/5/14 14:30 B EDO Hellas Sport 2-4
24/5/14 14:30 C JOS Watergraafsmeer Opperdoes 0-2
24/5/14 14:30 D OSV VVC 3-1
31/5/14 18:00 E Opperdoes Overbos 1-2
31/5/14 14:30 F Hellas Sport OSV 1-2
7/6/14 15:00 E Overbos* Opperdoes 6-2
7/6/14 14:30 F OSV Hellas Sport * 2-3 nv H wns

Tweede klasse B en Derde klasse C/D (voor twee plaatsen in de tweede klasse)

DATUM Tijd # Thuis Uit Uitslag
17/5/14 14:30 A ‘t Vliegdorp Jonathan 1-0
17/5/14 14:30 B FC Almere AH’78 4-1
17/5/14 14:30 C TOV Elinkwijk 2-5
17/5/14 14:30 D IJFC Loosdrecht 4-2
24/5/14 14:30 A Jonathan ‘t Vliegdorp 2-2
24/5/14 14:30 B AH’78 FC Almere 2-5
24/5/14 14:30 C Elinkwijk TOV 0-2
24/5/14 14:30 D Loosdrecht IJFC 2-1
31/5/14 14:30 E Elinkwijk ‘t Vliegdorp 4-1
31/5/14 14:30 F FC Almere IJFC 4-0
7/6/14 14:30 E ‘t Vliegdorp Elinkwijk* 2-1
7/6/14 14:30 F IJFC FC Almere* 1-2

Derde klasse A en Vierde klasse A/B (voor twee plaatsen in de derde klasse)

DATUM Tijd # Thuis Uit Uitslag
21/5/14 19:15 A Asonia De Blokkers 0-4
17/5/14 14:30 B PSZ Blauw Wit (W) 0-0
17/5/14 17:00 C DZS Zaanlandia 8-0
17/5/14 14:30 D Dvc Buiksloot AFC’34 0-3
24/5/14 18:00 A De Blokkers Asonia 3-2
24/5/14 14:30 B Blauw Wit (W) PSZ 3-2 nv
24/5/14 14:30 C Zaanlandia DZS 5-5
24/5/14 14:30 D AFC’34 Dvc Buiksloot 2-7
31/5/14 14:30 E DZS De Blokkers 6-4
31/5/14 14:30 F Blauw Wit (W) Dvc Buiksloot 1-1
7/6/14 14:30 E De Blokkers DZS* 2-2
7/6/14 16:30 F Dvc Buiksloot Blauw Wit (W)* 3-3 nv BW wns

Derde klasse B en Vierde klasse C/D (voor twee plaatsen in de derde klasse)

DATUM Tijd # Thuis Uit Uitslag
17/5/14 14:30 A Haarlem Kennemerland Vlug en Vaardig 2-1
17/5/14 14:30 B Olympia Haarlem Stormvogels 2-2
17/5/14 14:30 C VEW RODA’23 1-2
17/5/14 14:30 D Buitenveldert DSS 2-0
24/5/14 14:30 A Vlug en Vaardig Haarlem Kennemerland 1-2
24/5/14 14:30 B Stormvogels Olympia Haarlem 4-0
24/5/14 14:30 C RODA’23 VEW 1-3
24/5/14 14:30 D DSS Buitenveldert 3-3
31/5/14 14:30 E VEW Haarlem Kennemerland 2-2
31/5/14 14:30 F Stormvogels Buitenveldert 1-1
7/6/14 14:30 E Haarlem Kennemerland VEW* 3-3 nv V. wns
7/6/14 14:30 F Buitenveldert Stormvogels 3-1

Derde klasse C en Vierde klasse E/F (voor twee plaatsen in de derde klasse)

DATUM Tijd # Thuis Uit Uitslag
17/5/14 14:30 A Eemnes DOSC 4-1
17/5/14 14:30 B Fortius Weesp 0-1
17/5/14 14:30 C De Meer Hertha 2-1
17/5/14 14:30 D BVV’31 Wartburgia 2-1
24/5/14 14:30 A DOSC Eemnes 1-3
24/5/14 14:30 B Weesp Fortius 0-5
24/5/14 14:30 C Hertha De Meer 5-4
24/5/14 14:30 D Wartburgia BVV’31 0-6
31/5/14 14:30 E De Meer Eemnes 3-0
31/5/14 14:30 F Fortius BVV’31 1-5
7/6/14 14:30 E Eemnes De Meer* 3-3
7/6/14 14:30 F BVV’31* Fortius 2-2

 

 

Send this to a friend