Home / Algemeen / UPDATE Uitslagen en programma oefenwedstrijden

UPDATE Uitslagen en programma oefenwedstrijden

Zo goed als iedereen is nu gestart aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Door vele teams werd afgelopen weekend de eerste oefenwedstrijd afgewerkt, voor Tweede en Derde divisionisten was het de laatste testcase voordat volgende week het echte werk begint. Het Amsterdamsche Voetbal houdt tijdens de voorbereiding alle oefenwedstrijden bij van de clubs uit onze regio, met het afgelopen weekend 29 duels.

DATUM WEDSTRIJD UITSLAG
06/08 ADO’20 – Zeeburgia 8-1
06/08 De Dijk – Lierse SK (BEL) AFG.
06/08 Zuiderzee Toernooi : VVOG -Ajax 3-2
06/08 Sparta Nijkerk – AFC 1-3
06/08 VVSB – Swift 5-3
06/08 AFC (zat) – Foresters 8-1
06/08 Rijnsburgse Boys – OFC 3-0
06/08 HBOK Waterland Cup: De Meteoor – SDOB 4-1
06/08 HBOK Waterland Cup: HBOK – Monnickendam 4-1
06/08 Purmersteijn – Jong AZ 0-2
06/08 FC Breukelen – WVHEDW 2-1
06/08 Eemdijk – FC Almere 1-1
06/08 Kadoelen – Blauw Wit (W) 7-0
06/08 FC Aalsmeer – VVC 3-0
06/08 Germaan/De Eland – Sloterdijk 3-1
06/08 TOB – Fortius (zat) 4-3
06/08 RKAVIC – CTO’70 3-2
07/08 Kolping Boys – DCG
07/08 TOG – AS’80 1-8
07/08 Texel’94 – Pancratius 2-2
07/08 HBOK – Alkmaarsche Boys 1-3
07/08 Abcoude – Sporting Martinus (3x 45 minuten) 6-1
07/08 JOS Watergraafsmeer 2 – SDZ 3-4
07/08 JOS Watergraafsmeer – Alphense Boys 4-1
07/08 RODA ’23 (zon) – OSV (zat) 1-3
07/08 CTO ’70 – Ouderkerk (zon) 1-8
07/08 Geuzen Middenmeer (zon) – ZSGOWMS (zat) 0-3
07/08 DWS – FC Aalsmeer (zon) 5-1
07/08 United/DAVO – ZSGOWMS (zon) 2-1
07/08 VVA/Spartaan – Badhoevedorp 3-0
07/08 TOB – RKEDO (zon) 3-2
09/08 Jong AZ – De Dijk
09/08 Volendam (zat) – HBOK
09/08 FC Abcoude – RODA ‘23
09/08 WVHEDW – DVVA
09/08 Flevocup bij Lelystad met FC Almere
09/08 Odin’59 – AFC (zat)
09/08 Waterwijk – Kadoelen
09/08 OSV (zon) – NFC
10/08 SDZ – Pancratius
10/08 JOS Watergraafsmeer – Zeeburgia
10/08 Toernooi FC Aalsmeer : Ouderkerk (zon) – FC Aalsmeer (zon)
10/08 Toernooi FC Aalsmeer: FC Aalsmeer (zat) – KDO
11/08 Buiksloot (zat) – HBOK
11/08 Legmeervogels – Overbos
11/08 Oostzanerwerftoernooi met OSV en Kadoelen (zat)
12/08 Meteoor toernooi met o.a. HBOK, De Meteoor
12/08 Beemster – Sporting Martinus (zon)
12/08 Samenspel Toernooi met SDZ (zon) en ZSGOWMS (zat), Germaan/De Eland, Vlug en Vaardig en De Meer
13/08 Oostzanerwerftoernooi met OSV (zat) en Kadoelen
13/08 VVC (zat) – DCG (zat)
13/08 Flevocup bij Lelystad met FC Almere
13/08 Aalsmeer Toernooi: Aalsmeer (zon) – KDO
13/08 Aalsmeer Toernooi: Aalsmeer (zat) – Ouderkerk (zon)
13/08 AFC (zat) – Buitenveldert en Pelikaan S.
13/08 Kampioenschap van Amstelveen
13/08 EDO (zon) – Swift
13/08 Ajax – Pancratius
13/08 De Merino’s – WVHEDW
13/08 Ouderkerk (zat) – Germaan/De Eland (zat)
14/08 Meteoor toernooi met o.a. HBOK, De Meteoor
14/08 Purmersteijn – JOS Watergraafsmeer
14/08 De Rijp – Sporting Martinus (zon)
14/08 DCG (zon)– OSV (zon)
14/08 SO Soest – AS’80
14/08 TOG (zon) – Arsenal (zon)
14/08 Samenspel Toernooi   met SDZ (zon) en ZSGOWMS (zat), Germaan/De Eland, Vlug en Vaardig en De Meer
16/08 Spaarnwoude (zon) – Zwanenburg
16/08 RODA ’23 – ZSGOWMS
16/08 Diemen – Ajax 2
16/08 Buitenveldert (zat) – Volendam (zat)
16/08 Altius – Ouderkerk (zon)
16/08 De Zouaven – AFC (zat)
16/08 Eemdijk – FC Aalsmeer
17/08 Overbos (zat) –
17/08 Olympia Haarlem – ZSGOWMS (zon)
30/08 HBOK – Kadoelen
31/08 Hoofddorp (zat) – Geel Wit (zon)
07/09 Overbos (zat) – VVH/Velserbroek (zon)

Missen er nog oefenwedstrijden of uitslagen? Laat dit ons dan weten via info@hetamsterdamschevoetbal.nl

Foto boven: Paul Stoeltie (VVSB-Swift)

Send this to a friend