Home / Algemeen / UPDATE: Veel aanvullingen in transfermarkt

UPDATE: Veel aanvullingen in transfermarkt

Vannacht om 00:00 sloot de overschrijvingstermijn voor amateurvoetballers. Het Amsterdamsche Voetbal zette wekelijks de overschrijvingen op een rij. Nu de markt gesloten is kunnen we de balans opmaken.

Vanaf maandag 22 juni (aanstaande maandag) zullen we dagelijks de complete selecties op de site plaatsen. Wilt u ook de selectie van uw club op de site mail hem dan naar info@hetamsterdamschevoetbal.nl o.v.v. selectie. Vermeld hierbij de naam van de speler, in welke linie hij speelt en bij welke club hij vorig actief was.

 

DATUMSpelerOude clubNieuwe club
15/06Colin van der HoornForza AlmereBuitenboys (zat)
15/06Erik SmitsForza AlmereBuitenboys (zat)
15/06Michael ButhForza AlmereBuitenboys (zat)
15/06Hakim MoktariForza AlmereBuitenboys (zat)
15/06Sherwan MustafaForza AlmereNederhorst (zon)
15/06Elwin JansenForza AlmereWaterwijk (zon)
15/06Sharinda JagroepForza AlmereVVA/Spartaan (zon)
15/06Mohamed HadouForza AlmereAS’80 (zon)
15/06Frank VlietstraFC Almere (zon)Forza Almere (zon)
15/06Joey ZoetFC Almere (zon)Forza Almere
15/06Marouane ZoubaaFC Almere (zon)Forza Almere
15/06Giresse NijhoveZSGOWMS (zon)Forza Almere
15/06Nick KoolFC Almere (zon)Geuzen Middenmeer (zon)
15/06Romano KappenFC Almere (zon)FC Almere (zat)
15/06Michel AdriaansFC Almere (zon)FC Almere (zat)
15/06Caetano Brazia TiagoBuitenveldertBuiksloot (zat)
15/06Bebeto NgezeMonnickendamBuiksloot (zat)
15/06Oguzhan DonmezBuiksloot (zon)Buiksloot (zat)
15/06Omar LimonHuizenDCG
15/06Mounir MohajidForza AlmereSporting Almere (zon)
15/06Radsney RijsselBeursbengelsBoshuizen
15/06Gino SchefferRoda ‘23De Eland/Germaan (zon)
15/06Sergio ComvaliusDe MeteoorAGB
15/06Toby CorreiaAmstelveenSporting Martinus (zon)
15/06Ramon EssedAmstelveenNFC (zat)
15/06Vernon EssedAmstelveenNFC (zat)
15/06Zakaria MadraneAmstelveenSCW
15/06Jorn OerlemansAmstelveenDe Dijk
15/06Yves RellumAmstelveenVSV (zon)
15/06Jaël VreugdAmstelveenFC Almere
15/06Mousawar HashemiBuikslootMonnickendam
15/06Marlon AmadoFC AalsmeerMonnickendam
15/06Frenk TeulingHBOKMonnickendam
15/06Casper PenningHBOKMonnickendam
15/06Nayshel MarchenaMontfoortPancratius
15/06Walid MabroukSloterdijkPancratius
15/06Donny KoolArgonPancratius
15/06Lionel GrootfaamStormvogelsPancratius
15/06Omar El AamraniAGBPancratius
15/06Menno SchellingEDOPancratius
15/06Selihman UnalZeeburgiaPancratius
15/06Mike VosAalsmeerPancratius
15/06Freek DielissenNuenenGeuzen Middenmeer (zat)
15/06Martijn EijerkampMerlijnGeuzen Middenmeer (zat)
15/06Tim HoebenGeuzen Middenmeer (zat)TOG (zat)
15/06Stijn MenninkGeuzen Middenmeer (zat)Domstad Majella
15/06Gillio TerolFC AmsterdamGeinburgia
15/06Teddy MijnalsDWSSDZ
15/06Richie NginamanDWSSDZ
15/06Charley AlvesVVA/SpartaanSDZ
15/06Mouhad TallihVVA/SpartaanSDZ
15/06Bilal ObibbaVVA/SpartaanSDZ
15/06Kamel AamarouVVA/SpartaanSDZ
15/06George AkpoBuitenboysSDZ
15/06Quinten MatrayBuitenboysSDZ
15/06Michiel BonneeBuitenboysSDZ
15/06Bilal LakbilaUNOSDZ
15/06Thiago WellingtonOSCSDZ
15/06Oguzhan YilmazIVVSDZ
15/06Oswald Patrick AkbarRAPSDZ
15/06Stacy PersonRAPSDZ
15/06Anouar Ben SellamSwiftSDZ
15/06Sil ZijlstraSwiftDCG (zat)
15/06Illias BourajajUnited/DAVODCG (zat)
15/06Sjoerd DegenkampFITDCG (zat)
15/06Arjen de WitFITDCG (zat)
15/06Mike ZinhagelZSGO/WMSDCG (zat)
15/06Bart LaarmanDWSDCG (zat)
15/06Mo el JilaliDWSDCG (zat)
15/06Bruce WilhelmSloterdijkDCG (zat)
15/06Adem KazanciSloterdijkDCG (zat)
15/06Achi EttajiriNieuw-WestDCG (zat)
15/06Achmed Oulad OmarNieuw-WestDCG (zat)
15/06Rachid OuachourNieuw-WestDCG (zat)
15/06Mohamed AjouaNieuw-WestDCG (zat)
15/06Yassine el AbouiZeeburgiaDCG (zat)
15/06Mo FouradiDe ElandDCG (zat)
15/06Doganay GocOSVOFC
15/06Derrin WijdenboschADO Den HaagOFC
15/06Carlos GroenVolendamOFC
15/06Jessy KuiperVolendamOFC
15/06Mitchel MichaelisVolendamOFC
15/06Romano de JongeKatwijkOFC
15/06Ati MollyChababOFC
15/06Mohamed CherifChababOFC
15/06André MorganAFC (zat)FC Breukelen
15/06Jamal DibiEDOZeeburgia
15/06Jurgen BelfortReal SranangZeeburgia
15/06German GotschinReal SranangZeeburgia
15/06Donny DayChababZeeburgia
15/06Tarik AmarzagouiNieuw UtrechtZeeburgia
15/06Nessim Haf HafBuikslootZeeburgia
15/06Hicham L’MerrouniPancratiusZeeburgia
15/06Gregory SchakenOFCZeeburgia
15/06Davey de WitteJOS/WatergraafsmeerZeeburgia
14/06Amin AydarJOS/WatergraafsmeerHoofddorp
14/06Ismael MarkeloJOS/WatergraafsmeerHoofddorp
14/06Soufian SaidiZeeburgiaHoofddorp
14/06Medamdou KetaZSGO/WMSHoofddorp
14/06Justin SchoutenArgonHoofddorp
14/06Ivar LammersKoninklijke HFCHoofddorp
14/06Dave AgterhofKoninklijke HFCHoofddorp
14/06Jeffrey van GoethemHoofddorpDIOS
14/06Marijn de HaasHoofddorpDe Meteoor
14/06Jelmer de WinterHoofddorpHBS
14/06Ibrahim KalinVVA/SpartaanPancratius (zat)
13/06Jelle HuitemaAjaxHollandia
13/06Stefan VerboomForza AlmereSporting Almere
13/06Rachad MokiemDe DijkKadoelen
13/06Miquel ZaandamChababAjax
13/06Thomas MetzemaekersAjaxACV
12/06Joey NoordenbosVolendam (zat)De Dijk
12/06Ike Nanka BruceDe ZouavenOFC
12/06Achraf NazihZSGOWMSDe Zouaven
12/06Youssef ZingaChababADO ‘20
12/06Kasper de Fries-JohansenHBOKAFC ‘34
12/06Michael BokDe DijkIVV
12/06Jordy KleinTOBIVV
12/06Jeffrey GitsDe MeteoorIVV
12/06Mike OudshoornMarkenKadoelen
11/06Chelton LingerOFCSwift
11/06Stefan SchipperHollandiaJOS/Watergraafsmeer
10/06Thierry van der KooyeJOS/WatergraafsmeerTer Leede
10/06Jan HessingNVCFC Almere
10/06Arno SplinterNVCFC Almere
10/06Ricardo KolkWaterwijk (zat)FC Almere
10/06Peter van DongenNVCFC Almere
10/06Franklin de JongNVCFC Almere
10/06Gijs RoelofsenNVCFC Almere
10/06Robin TelkampAmstelveenAMVJ
10/06Robin MeerhoffHBOKAMVJ
10/06Bart ZoetRKAVICAMVJ
10/06Joop CanesSwiftAMVJ
09/06Jasper van KuijenNautilusSwift (zon)
09/06Steef van KuijenNautilusSwift (zon)
08/06Selcukhan OkayWaterwijkAjax
08/06Reda KharchouchVVA/SpartaanAjax
08/06Shaquille DoorsonZeeburgiaAjax
05/06Teddy JanssenTer LeedeJOS Watergraafsmeer
05/06Gunther SalfischbergerGeinoordSwift
05/06Geert van der HeijdenVVSBSwift
05/06Maarten de LangeAFC A1Swift
05/06Jorik HollewandHeinoSwift
05/06Tatchery LanguthEDOSwift
05/06Koen VerhoeffOFCSwift
05/06Marc BaardmanKoninklijke HFCSwift
05/06Mathieu ChristianenSwiftKoninklijke HFC
04/06Marco MulderChababDe Kennemers
04/06Donny van der DussenLeonidasAjax
04/06Sandro ContrucciZuidvogelsAjax
04/06Steve PromesZuidvogelsAjax
04/06Roy WismeijerFITGeuzen Middenmeer (zat)
04/06Davy SchniedewindSCWGeuzen Middenmeer (zat)
04/06Paul VerburgRKDESFC Aalsmeer (zon)
03/06Jan ZiereDSOVHoofddorp
03/06Edwin PieterseHoofddorpArgon
03/06Niels NeeringJOS WatergraafsmeerFC Abcoude
02/06Osarugue Solace Uly OlayeChababHercules
02/06Jordy VierbergenZwanenburgTer Leede
01/06Richard LynchBeursbengelsWV-HEDW
30/05Ab GhoudouWaterwijkFC Almere
29/05Sven KolleVVZ ‘49ZSGO/WMS
29/05Ricky KumarAMVJAFC (zat)
29/05Mostafa BenoudaSwift (zon)Diemen
29/05Alex CostaVVA/SpartaanSDZ
29/05Tim Klaasen-BosHuizenSDZ
29/05Dennie Klaasen-BosBeursbengelsSDZ
29/05Mohamed HallouziZSGO/WMSSDZ
29/05Mitchel BijvoetOSVSDZ
29/05Djarno HoflandAjaxSDC Putten
28/05Jordy BourgonjeRKDESOSV
28/05Jordi van DuijnAjaxRKDES
28/05Youssef AbdelhadiDe DijkZeeburgia
25/05Joey van LemmerenWVHEDWPancratius
24/05Bilal el AmraniChababOdin’59
24/05Youssef AamarouBeursbengelsFC Aalsmeer (zat)
24/05Dani CalmezRKDESFC Aalsmeer (zon)
23/05Nigel HardenbergFC LisseOFC
23/05Roy DekenPancratiusAjax
23/05Brian van der WerffKoninklijke HFCAjax
23/05Rolf HazelaarSDOAjax
23/05Niels de JongSCWAalsmeer (zat)
23/05Damien MenzoAFCDe Dijk
23/05Yordi DijkhuizenHBOKWVHEDW
22/05Lennart BrilWVFWVHEDW
22/05Joey PouwVVSBAjax
22/05Wessel WesterhofAbcoudeAFC (zat)
22/05Tobias KistemakerSDOAFC (zat)
22/05Michael MalmbergHBOKAFC (zat)
22/05David van ParidonAFC 2 (zon)AFC (zat)
22/05Mathijs MiserusAFC 2 (zon)AFC (zat)
22/05Mitchel FaerberAFC (zon)AFC (zat)
21/05Enzo StrooIVVZilvermeeuwen
21/05Davey de HazeIVVHBOK
21/05Alex TreurenIVVPurmersteijn
21/05Richard de VriesRKDESAalsmeer (zon)
21/05Jeremaih VeldmanRKDESAalsmeer (zon)
21/05Damian VeldmanRKDESAalsmeer (zon)
21/05Elias el HadjiRKDESAalsmeer (zon)
21/05Thomas van den BergSVIWVHEDW
21/05Ashraf AzzouzHBOKWVHEDW
20/05Sonny PuntPurmerendZOB
19/05Mouad Ben ChekhOFCNieuw Utrecht
19/05Alex BindengaWaterwijkNieuw Utrecht
19/05Sharlon GraavenDWSNieuw Utrecht
19/05Maurice van der NeutSCWHillegom
19/05Niek den BreejenSCWTer Leede
19/05Mark SchutZwanenburgFC Aalsmeer (zon)
18/05Maarten DanielsIVVHBOK
18/05Moustafa DurcanAFC (zat.)HBOK
17/05Michiel BerntsenSML ArnhemWVHEDW
15/05Jesse van HuisstedeFC WeespJOS Watergraafsmeer
15/05Danny BeenAjaxOFC
15/05Gregory BijnaarNFC (zat)EDO (zat)
15/05Kevin van VlisterenLisseVVC
15/05Ruben GudaLisseVVC
15/05Terry BoneDe DijkAH’78
15/05Karim ChahiderSwiftAH’78
13/05Desmond MensenWaterwijkHuizen
10/05Damien de VegtRoda ‘23Legmeervogels
10/05Melle de RuiterRoda ‘23Legmeervogels
10/05Stefan TichelaarArgonLegmeervogels
10/05Rick van VeenZwanenburgPancratius
05/05Anouar LakbilaDe DijkHBOK
05/05Kevin BlankenagelMonnickendamHBOK
05/05Jesse BraspenningVolendamHBOK
05/05Marco KoningVolendamHBOK
05/05Bas ter HaakJOS/Watergraafsmeer (zon)OSV (zat)
01/05Danny BeenAjaxOFC
01/05Rolf HazelaarSDOAjax
30/04Raymon LagerburgZuidvogelsAjax
30/04Arlymar LourensZuidvogelsAjax
27/04Edip BiberogluEDOAFC
25/04Michel LionCTO ’70 (zon)FC Castricum
25/04Kemal GezerNVCDCG
25/04Revinio MorsenFC Lisse (zat)OFC
24/04Aaron BruijnADO ‘20OFC
24/04Tom de LangeHBOKJOS Watergraafsmeer (zon)
24/04Robert StuutHBOKAjax
24/04Stijn KniggeWV-HEDWTABA (zat)
23/04Enrico PatrickAFCDOVO
22/04Rachid el GuebliPurmerendOSV (zat)
16/04Rahim AbdulChababHoek
14/04Tonnie CusellPS Barito Putera (Ind)Ajax
13/04Gijs RoodbeenAFC (zat)FC Breukelen
10/04Nick BaggelaarWaterwijk (zat)Sparta Nijkerk
09/04Ogur KayaAjaxADO ‘20
04/04Floris DokkumFC Aalsmeer (zat)AFC (zat)
31/03Deen van EmbriqsFC BreukelenAjax
31/03Edwin SoenartoFC BreukelenAjax
31/03Ömer ÖzcelikChababFC Breukelen
27/04Stefan van der GrijpOFCADO ‘20
04/04Mitchell van DijkHBOKSDZ
01/04Roger GrootfaamEemdijkFC Aalsmeer (zat)
01/04Arnaud van LeeuwenARCFC Aalsmeer (zat)
26/03Mohamed AjnaneChababTelstar
26/03Kevin VermeijNVCFC Aalsmeer (zat)
13/03Robin ThielHBOKOFC
12/03Bilal Ched-DadiMagreb’90De Dijk
12/03Jordi MeesterAjaxOFC
09/03Donny RijninkKatwijkAjax
09/03Joshua PatrickAFC (zon)DOVO
04/03Tom van den BrinkADO’20AFC (zon)
03/03Mitchel van FridericiBreukelenFC Aalsmeer (zat)
24/02Frank AbbringDe ZouavenAFC (zon)
24/02Pieter KoopmanDe ZouavenAFC (zon)
24/02Rience SchurmanAjaxDe Dijk
13/02Ralph HovestadAjaxFC Lienden
04/02Rinaldo O’NielOFCKatwijk
03/02Donaldo Sanches SilvaBarendrechtAjax
19/01Mick RomerMonnickendamOSV (zat)
19/01Tom ClobusHBOKOSV (zat)
17/01Raymond HomoetLeonidasAjax – per direct –
17/01Stefano SeedorfFC Alecrim (Bra)Ajax – per direct –
16/01Harry ZwarthoedQuick BoysDe Dijk
16/01Maarten WoudenbergQuick BoysDe Dijk
15/01Nabil el GourariDe DijkIJsselmeervogels
14/01Mark van de BoogaartRijnsburgse BoysAFC
22/12Maurits SchmitzAjaxGo Ahead Eagles – per direct –
18/12Mimoun EloisghiriAjaxKozakken Boys

 

Send this to a friend