Home / Algemeen / UPDATE: Veel aanvullingen in transfermarkt

UPDATE: Veel aanvullingen in transfermarkt

Vannacht om 00:00 sloot de overschrijvingstermijn voor amateurvoetballers. Het Amsterdamsche Voetbal zette wekelijks de overschrijvingen op een rij. Nu de markt gesloten is kunnen we de balans opmaken.

Vanaf maandag 22 juni (aanstaande maandag) zullen we dagelijks de complete selecties op de site plaatsen. Wilt u ook de selectie van uw club op de site mail hem dan naar info@hetamsterdamschevoetbal.nl o.v.v. selectie. Vermeld hierbij de naam van de speler, in welke linie hij speelt en bij welke club hij vorig actief was.

 

DATUM Speler Oude club Nieuwe club
15/06 Colin van der Hoorn Forza Almere Buitenboys (zat)
15/06 Erik Smits Forza Almere Buitenboys (zat)
15/06 Michael Buth Forza Almere Buitenboys (zat)
15/06 Hakim Moktari Forza Almere Buitenboys (zat)
15/06 Sherwan Mustafa Forza Almere Nederhorst (zon)
15/06 Elwin Jansen Forza Almere Waterwijk (zon)
15/06 Sharinda Jagroep Forza Almere VVA/Spartaan (zon)
15/06 Mohamed Hadou Forza Almere AS’80 (zon)
15/06 Frank Vlietstra FC Almere (zon) Forza Almere (zon)
15/06 Joey Zoet FC Almere (zon) Forza Almere
15/06 Marouane Zoubaa FC Almere (zon) Forza Almere
15/06 Giresse Nijhove ZSGOWMS (zon) Forza Almere
15/06 Nick Kool FC Almere (zon) Geuzen Middenmeer (zon)
15/06 Romano Kappen FC Almere (zon) FC Almere (zat)
15/06 Michel Adriaans FC Almere (zon) FC Almere (zat)
15/06 Caetano Brazia Tiago Buitenveldert Buiksloot (zat)
15/06 Bebeto Ngeze Monnickendam Buiksloot (zat)
15/06 Oguzhan Donmez Buiksloot (zon) Buiksloot (zat)
15/06 Omar Limon Huizen DCG
15/06 Mounir Mohajid Forza Almere Sporting Almere (zon)
15/06 Radsney Rijssel Beursbengels Boshuizen
15/06 Gino Scheffer Roda ‘23 De Eland/Germaan (zon)
15/06 Sergio Comvalius De Meteoor AGB
15/06 Toby Correia Amstelveen Sporting Martinus (zon)
15/06 Ramon Essed Amstelveen NFC (zat)
15/06 Vernon Essed Amstelveen NFC (zat)
15/06 Zakaria Madrane Amstelveen SCW
15/06 Jorn Oerlemans Amstelveen De Dijk
15/06 Yves Rellum Amstelveen VSV (zon)
15/06 Jaël Vreugd Amstelveen FC Almere
15/06 Mousawar Hashemi Buiksloot Monnickendam
15/06 Marlon Amado FC Aalsmeer Monnickendam
15/06 Frenk Teuling HBOK Monnickendam
15/06 Casper Penning HBOK Monnickendam
15/06 Nayshel Marchena Montfoort Pancratius
15/06 Walid Mabrouk Sloterdijk Pancratius
15/06 Donny Kool Argon Pancratius
15/06 Lionel Grootfaam Stormvogels Pancratius
15/06 Omar El Aamrani AGB Pancratius
15/06 Menno Schelling EDO Pancratius
15/06 Selihman Unal Zeeburgia Pancratius
15/06 Mike Vos Aalsmeer Pancratius
15/06 Freek Dielissen Nuenen Geuzen Middenmeer (zat)
15/06 Martijn Eijerkamp Merlijn Geuzen Middenmeer (zat)
15/06 Tim Hoeben Geuzen Middenmeer (zat) TOG (zat)
15/06 Stijn Mennink Geuzen Middenmeer (zat) Domstad Majella
15/06 Gillio Terol FC Amsterdam Geinburgia
15/06 Teddy Mijnals DWS SDZ
15/06 Richie Nginaman DWS SDZ
15/06 Charley Alves VVA/Spartaan SDZ
15/06 Mouhad Tallih VVA/Spartaan SDZ
15/06 Bilal Obibba VVA/Spartaan SDZ
15/06 Kamel Aamarou VVA/Spartaan SDZ
15/06 George Akpo Buitenboys SDZ
15/06 Quinten Matray Buitenboys SDZ
15/06 Michiel Bonnee Buitenboys SDZ
15/06 Bilal Lakbila UNO SDZ
15/06 Thiago Wellington OSC SDZ
15/06 Oguzhan Yilmaz IVV SDZ
15/06 Oswald Patrick Akbar RAP SDZ
15/06 Stacy Person RAP SDZ
15/06 Anouar Ben Sellam Swift SDZ
15/06 Sil Zijlstra Swift DCG (zat)
15/06 Illias Bourajaj United/DAVO DCG (zat)
15/06 Sjoerd Degenkamp FIT DCG (zat)
15/06 Arjen de Wit FIT DCG (zat)
15/06 Mike Zinhagel ZSGO/WMS DCG (zat)
15/06 Bart Laarman DWS DCG (zat)
15/06 Mo el Jilali DWS DCG (zat)
15/06 Bruce Wilhelm Sloterdijk DCG (zat)
15/06 Adem Kazanci Sloterdijk DCG (zat)
15/06 Achi Ettajiri Nieuw-West DCG (zat)
15/06 Achmed Oulad Omar Nieuw-West DCG (zat)
15/06 Rachid Ouachour Nieuw-West DCG (zat)
15/06 Mohamed Ajoua Nieuw-West DCG (zat)
15/06 Yassine el Aboui Zeeburgia DCG (zat)
15/06 Mo Fouradi De Eland DCG (zat)
15/06 Doganay Goc OSV OFC
15/06 Derrin Wijdenbosch ADO Den Haag OFC
15/06 Carlos Groen Volendam OFC
15/06 Jessy Kuiper Volendam OFC
15/06 Mitchel Michaelis Volendam OFC
15/06 Romano de Jonge Katwijk OFC
15/06 Ati Molly Chabab OFC
15/06 Mohamed Cherif Chabab OFC
15/06 André Morgan AFC (zat) FC Breukelen
15/06 Jamal Dibi EDO Zeeburgia
15/06 Jurgen Belfort Real Sranang Zeeburgia
15/06 German Gotschin Real Sranang Zeeburgia
15/06 Donny Day Chabab Zeeburgia
15/06 Tarik Amarzagoui Nieuw Utrecht Zeeburgia
15/06 Nessim Haf Haf Buiksloot Zeeburgia
15/06 Hicham L’Merrouni Pancratius Zeeburgia
15/06 Gregory Schaken OFC Zeeburgia
15/06 Davey de Witte JOS/Watergraafsmeer Zeeburgia
14/06 Amin Aydar JOS/Watergraafsmeer Hoofddorp
14/06 Ismael Markelo JOS/Watergraafsmeer Hoofddorp
14/06 Soufian Saidi Zeeburgia Hoofddorp
14/06 Medamdou Keta ZSGO/WMS Hoofddorp
14/06 Justin Schouten Argon Hoofddorp
14/06 Ivar Lammers Koninklijke HFC Hoofddorp
14/06 Dave Agterhof Koninklijke HFC Hoofddorp
14/06 Jeffrey van Goethem Hoofddorp DIOS
14/06 Marijn de Haas Hoofddorp De Meteoor
14/06 Jelmer de Winter Hoofddorp HBS
14/06 Ibrahim Kalin VVA/Spartaan Pancratius (zat)
13/06 Jelle Huitema Ajax Hollandia
13/06 Stefan Verboom Forza Almere Sporting Almere
13/06 Rachad Mokiem De Dijk Kadoelen
13/06 Miquel Zaandam Chabab Ajax
13/06 Thomas Metzemaekers Ajax ACV
12/06 Joey Noordenbos Volendam (zat) De Dijk
12/06 Ike Nanka Bruce De Zouaven OFC
12/06 Achraf Nazih ZSGOWMS De Zouaven
12/06 Youssef Zinga Chabab ADO ‘20
12/06 Kasper de Fries-Johansen HBOK AFC ‘34
12/06 Michael Bok De Dijk IVV
12/06 Jordy Klein TOB IVV
12/06 Jeffrey Gits De Meteoor IVV
12/06 Mike Oudshoorn Marken Kadoelen
11/06 Chelton Linger OFC Swift
11/06 Stefan Schipper Hollandia JOS/Watergraafsmeer
10/06 Thierry van der Kooye JOS/Watergraafsmeer Ter Leede
10/06 Jan Hessing NVC FC Almere
10/06 Arno Splinter NVC FC Almere
10/06 Ricardo Kolk Waterwijk (zat) FC Almere
10/06 Peter van Dongen NVC FC Almere
10/06 Franklin de Jong NVC FC Almere
10/06 Gijs Roelofsen NVC FC Almere
10/06 Robin Telkamp Amstelveen AMVJ
10/06 Robin Meerhoff HBOK AMVJ
10/06 Bart Zoet RKAVIC AMVJ
10/06 Joop Canes Swift AMVJ
09/06 Jasper van Kuijen Nautilus Swift (zon)
09/06 Steef van Kuijen Nautilus Swift (zon)
08/06 Selcukhan Okay Waterwijk Ajax
08/06 Reda Kharchouch VVA/Spartaan Ajax
08/06 Shaquille Doorson Zeeburgia Ajax
05/06 Teddy Janssen Ter Leede JOS Watergraafsmeer
05/06 Gunther Salfischberger Geinoord Swift
05/06 Geert van der Heijden VVSB Swift
05/06 Maarten de Lange AFC A1 Swift
05/06 Jorik Hollewand Heino Swift
05/06 Tatchery Languth EDO Swift
05/06 Koen Verhoeff OFC Swift
05/06 Marc Baardman Koninklijke HFC Swift
05/06 Mathieu Christianen Swift Koninklijke HFC
04/06 Marco Mulder Chabab De Kennemers
04/06 Donny van der Dussen Leonidas Ajax
04/06 Sandro Contrucci Zuidvogels Ajax
04/06 Steve Promes Zuidvogels Ajax
04/06 Roy Wismeijer FIT Geuzen Middenmeer (zat)
04/06 Davy Schniedewind SCW Geuzen Middenmeer (zat)
04/06 Paul Verburg RKDES FC Aalsmeer (zon)
03/06 Jan Ziere DSOV Hoofddorp
03/06 Edwin Pieterse Hoofddorp Argon
03/06 Niels Neering JOS Watergraafsmeer FC Abcoude
02/06 Osarugue Solace Uly Olaye Chabab Hercules
02/06 Jordy Vierbergen Zwanenburg Ter Leede
01/06 Richard Lynch Beursbengels WV-HEDW
30/05 Ab Ghoudou Waterwijk FC Almere
29/05 Sven Kolle VVZ ‘49 ZSGO/WMS
29/05 Ricky Kumar AMVJ AFC (zat)
29/05 Mostafa Benouda Swift (zon) Diemen
29/05 Alex Costa VVA/Spartaan SDZ
29/05 Tim Klaasen-Bos Huizen SDZ
29/05 Dennie Klaasen-Bos Beursbengels SDZ
29/05 Mohamed Hallouzi ZSGO/WMS SDZ
29/05 Mitchel Bijvoet OSV SDZ
29/05 Djarno Hofland Ajax SDC Putten
28/05 Jordy Bourgonje RKDES OSV
28/05 Jordi van Duijn Ajax RKDES
28/05 Youssef Abdelhadi De Dijk Zeeburgia
25/05 Joey van Lemmeren WVHEDW Pancratius
24/05 Bilal el Amrani Chabab Odin’59
24/05 Youssef Aamarou Beursbengels FC Aalsmeer (zat)
24/05 Dani Calmez RKDES FC Aalsmeer (zon)
23/05 Nigel Hardenberg FC Lisse OFC
23/05 Roy Deken Pancratius Ajax
23/05 Brian van der Werff Koninklijke HFC Ajax
23/05 Rolf Hazelaar SDO Ajax
23/05 Niels de Jong SCW Aalsmeer (zat)
23/05 Damien Menzo AFC De Dijk
23/05 Yordi Dijkhuizen HBOK WVHEDW
22/05 Lennart Bril WVF WVHEDW
22/05 Joey Pouw VVSB Ajax
22/05 Wessel Westerhof Abcoude AFC (zat)
22/05 Tobias Kistemaker SDO AFC (zat)
22/05 Michael Malmberg HBOK AFC (zat)
22/05 David van Paridon AFC 2 (zon) AFC (zat)
22/05 Mathijs Miserus AFC 2 (zon) AFC (zat)
22/05 Mitchel Faerber AFC (zon) AFC (zat)
21/05 Enzo Stroo IVV Zilvermeeuwen
21/05 Davey de Haze IVV HBOK
21/05 Alex Treuren IVV Purmersteijn
21/05 Richard de Vries RKDES Aalsmeer (zon)
21/05 Jeremaih Veldman RKDES Aalsmeer (zon)
21/05 Damian Veldman RKDES Aalsmeer (zon)
21/05 Elias el Hadji RKDES Aalsmeer (zon)
21/05 Thomas van den Berg SVI WVHEDW
21/05 Ashraf Azzouz HBOK WVHEDW
20/05 Sonny Punt Purmerend ZOB
19/05 Mouad Ben Chekh OFC Nieuw Utrecht
19/05 Alex Bindenga Waterwijk Nieuw Utrecht
19/05 Sharlon Graaven DWS Nieuw Utrecht
19/05 Maurice van der Neut SCW Hillegom
19/05 Niek den Breejen SCW Ter Leede
19/05 Mark Schut Zwanenburg FC Aalsmeer (zon)
18/05 Maarten Daniels IVV HBOK
18/05 Moustafa Durcan AFC (zat.) HBOK
17/05 Michiel Berntsen SML Arnhem WVHEDW
15/05 Jesse van Huisstede FC Weesp JOS Watergraafsmeer
15/05 Danny Been Ajax OFC
15/05 Gregory Bijnaar NFC (zat) EDO (zat)
15/05 Kevin van Vlisteren Lisse VVC
15/05 Ruben Guda Lisse VVC
15/05 Terry Bone De Dijk AH’78
15/05 Karim Chahider Swift AH’78
13/05 Desmond Mensen Waterwijk Huizen
10/05 Damien de Vegt Roda ‘23 Legmeervogels
10/05 Melle de Ruiter Roda ‘23 Legmeervogels
10/05 Stefan Tichelaar Argon Legmeervogels
10/05 Rick van Veen Zwanenburg Pancratius
05/05 Anouar Lakbila De Dijk HBOK
05/05 Kevin Blankenagel Monnickendam HBOK
05/05 Jesse Braspenning Volendam HBOK
05/05 Marco Koning Volendam HBOK
05/05 Bas ter Haak JOS/Watergraafsmeer (zon) OSV (zat)
01/05 Danny Been Ajax OFC
01/05 Rolf Hazelaar SDO Ajax
30/04 Raymon Lagerburg Zuidvogels Ajax
30/04 Arlymar Lourens Zuidvogels Ajax
27/04 Edip Biberoglu EDO AFC
25/04 Michel Lion CTO ’70 (zon) FC Castricum
25/04 Kemal Gezer NVC DCG
25/04 Revinio Morsen FC Lisse (zat) OFC
24/04 Aaron Bruijn ADO ‘20 OFC
24/04 Tom de Lange HBOK JOS Watergraafsmeer (zon)
24/04 Robert Stuut HBOK Ajax
24/04 Stijn Knigge WV-HEDW TABA (zat)
23/04 Enrico Patrick AFC DOVO
22/04 Rachid el Guebli Purmerend OSV (zat)
16/04 Rahim Abdul Chabab Hoek
14/04 Tonnie Cusell PS Barito Putera (Ind) Ajax
13/04 Gijs Roodbeen AFC (zat) FC Breukelen
10/04 Nick Baggelaar Waterwijk (zat) Sparta Nijkerk
09/04 Ogur Kaya Ajax ADO ‘20
04/04 Floris Dokkum FC Aalsmeer (zat) AFC (zat)
31/03 Deen van Embriqs FC Breukelen Ajax
31/03 Edwin Soenarto FC Breukelen Ajax
31/03 Ömer Özcelik Chabab FC Breukelen
27/04 Stefan van der Grijp OFC ADO ‘20
04/04 Mitchell van Dijk HBOK SDZ
01/04 Roger Grootfaam Eemdijk FC Aalsmeer (zat)
01/04 Arnaud van Leeuwen ARC FC Aalsmeer (zat)
26/03 Mohamed Ajnane Chabab Telstar
26/03 Kevin Vermeij NVC FC Aalsmeer (zat)
13/03 Robin Thiel HBOK OFC
12/03 Bilal Ched-Dadi Magreb’90 De Dijk
12/03 Jordi Meester Ajax OFC
09/03 Donny Rijnink Katwijk Ajax
09/03 Joshua Patrick AFC (zon) DOVO
04/03 Tom van den Brink ADO’20 AFC (zon)
03/03 Mitchel van Friderici Breukelen FC Aalsmeer (zat)
24/02 Frank Abbring De Zouaven AFC (zon)
24/02 Pieter Koopman De Zouaven AFC (zon)
24/02 Rience Schurman Ajax De Dijk
13/02 Ralph Hovestad Ajax FC Lienden
04/02 Rinaldo O’Niel OFC Katwijk
03/02 Donaldo Sanches Silva Barendrecht Ajax
19/01 Mick Romer Monnickendam OSV (zat)
19/01 Tom Clobus HBOK OSV (zat)
17/01 Raymond Homoet Leonidas Ajax – per direct –
17/01 Stefano Seedorf FC Alecrim (Bra) Ajax – per direct –
16/01 Harry Zwarthoed Quick Boys De Dijk
16/01 Maarten Woudenberg Quick Boys De Dijk
15/01 Nabil el Gourari De Dijk IJsselmeervogels
14/01 Mark van de Boogaart Rijnsburgse Boys AFC
22/12 Maurits Schmitz Ajax Go Ahead Eagles – per direct –
18/12 Mimoun Eloisghiri Ajax Kozakken Boys

 

Send this to a friend