Voorzitter Beursbengels Han Vermeulen krijgt hoge KNVB onderscheiding

Han Vermeulen, voorzitter van Beursbengels, heeft onlangs een zeer hoge onderscheiding van de KNVB ontvangen. Vermeulen werd benoemd tot lid van verdienste van de KNVB.

Deze onderscheiding staat hoger aangeschreven dan de gouden, zilveren of bronzen speld die de KNVB regelmatig uitreikt en is de een na hoogste onderscheiding die kan worden toegekend.

Vermeulen kreeg deze onderscheiding omdat hij vijftig jaar lid is van Beursbengels en maar liefst 37 jaar voorzitter is van de clubs die nu gaat fuseren met Blauw Wit. Er zijn maar menig mens zo lang actief in de amateur-wereld.

Han Vermeulen (l) ontving zijn onderscheiding uit handen van Rob Stenacker van de KNVB
Han Vermeulen (l) ontving zijn onderscheiding uit handen van Rob Stenacker van de KNVB

Na goedkeuring van de voorzitter van de KNVB Michael van Praag kreeg Vermeulen de onderscheiding afgelopen week opgespeld door Rob Stenacker van het district West 1.

Ondanks de degradatie naar de derde klasse eindigt de historie van beursbengels dus toch nog op een mooie manier.

Blijf op de hoogte en volg ons via Facebook, Instagram en Twitter!
▼Bezoek ook de clubpagina(s)