Home / Algemeen / Wedstrijdschema zaterdag west 1

Wedstrijdschema zaterdag west 1

Vele keken er naar uit maar nu is het bekend: het wedstrijdschema voor het seizoen 2013/2014. De KNVB West 1 maakte vandaag de nummering bekend. In onderstaand schema kun je aflezen wanneer en tegen wie je moet spelen. Onze nieuwe klassenpagina’s zullen in de week van 22 juli verschijnen. Momenteel werken wij aan een update.

Onderaan deze pagina vind je de schema’s voor, 11, 12, 13 of 14 teams de  bijbehorende speeldata.  19/20 oktober, 23/24 november en 21/22 december zijn inhaal/beker data.

De KNVB heeft de indelingen nog niet vrijgegeven maar de clubs kunnen er, via sportlink, wel al bij. De eerste klasse B valt onder het district West 2.

ZATERDAG HOOFDKLASSE A ZATERDAG 1A

1.

Montfoort

1.

Leerdam’55

2.

SDV Barneveld

2.

Eemdijk

3.

Ajax

3.

CSW

4.

VVA’71

4.

Nivo Sparta

5.

DOVO

5.

De Meern

6.

Quick Boys

6.

SVL

7.

SDC Putten

7.

Breukelen

8.

Sportlus’46

8.

LRC

9.

RKAV Volendam

9.

VVZ’49

10.

Huizen

10.

Roda’46

11.

Bennekom

11.

Nieuwland

12.

Odin’59

12.

ARC

13.

Sparta Nijkerk

13.

Zuidvogels

14.

DVS’33

14.

Almkerk

 

ZATERDAG 1B ZATERDAG 2A

1.

 Nootdorp

1.

AFC

2.

 WV-HEDW

2.

Marken

3.

 DSO

3.

BOL

4.

 Zwaluwen’30

4.

ZOB

5.

 Voorschoten

5.

Castricum

6.

 Forum Sport

6.

NFC

7.

 Alexandria

7.

EDO

8.

 Haaglandia

8.

Beursbengels

9.

 RCL

9.

HBOK

10.

 GHC

10.

Zandvoort

11.

 Aalsmeer

11.

DVVA

12.

 Rijnvogels

12.

EVC

13.

 BVCB

13.

AMVJ

14.

 Swift

14.

Monnickendam

 

ZATERDAG 2B ZATERDAG 3A

1.

Benschop

1.

Zeemacht

2.

De Merino’s

2.

Asonia

3.

Valleivogels

3.

OSV

4.

Delta Sport

4.

Blauw Wit (W)

5.

RKAVIC

5.

Wieringermeer

6.

Geinoord

6.

Hellas Sport

7.

Argon

7.

Alcmaria Victrix

8.

AH’78

8.

Jong Hercules

9.

Renswoude

9.

ZCFC

10.

Woudenberg

10.

HCSC

11.

Odysseus’91

11.

Kadoelen

12.

JSV Nieuwegein

12.

Jong Holland

13.

UVV

13.

De Zouaven

14.

’t Vliegdorp

14.

Opperdoes

 

ZATERDAG 3B ZATERDAG 3C

1.

Haarlem Kennemerland

1.

FC Almere

2.

JOS Watergraafsmeer

2.

TOV

3.

Ouderkerk

3.

Cobu Boys

4.

SCW

4.

Eemnes

5.

Overbos

5.

CJVV

6.

Real Sranang

6.

De Vecht

7.

Koninklijke HFC

7.

Waterwijk

8.

FC Amsterdam

8.

De Posthoorn

9.

IJmuiden

9.

Loosdrecht

10.

Amstelveen Heemraad

10.

VOP

11.

VVC

11.

Altius

12.

VVA/Spartaan

12.

FC Hilversum

13.

Sporting Martinus

13.

FC Weesp

14.

Stormvogels

14.

Eemboys

 

ZATERDAG 4B ZATERDAG 4C

1.

dvc Buiksloot

1.

VVH Velserbroek

2.

HSV Sport 1889

2.

Schoten

3.

Nieuw West

3.

United/Davo

4.

Dindua

4.

Olympia Haarlem

5.

Hollandia

5.

RCH

6.

Zaanlandia

6.

HBC

7.

TOB

7.

Velsen

8.

Zaandijk

8.

VEW

9.

Zilvermeeuwen

9.

Bloemendaal

10.

KFC

10.

Waterloo

11.

Hercules Zaandam

11.

Hoofddorp

12.

De Blokkers

12.

De Brug

13.

13.

DSS

14.

14.

VSV

 

ZATERDAG 4D ZATERDAG 4E

1.

Blauw Wit Amsterdam

1.

Zeeburgia

2.

SC De Eland

2.

Fortius

3.

DCG

3.

Overamstel

4.

KDO

4.

5.

Arsenla

5.

Legmeervogels

6.

AGB

6.

De Meer

7.

Vlug en Vaardig

7.

DRC

8.

Zuidoost United

8.

Sloterdijk

9.

Diemen

9.

TABA

10.

RAP

10.

Geuzen Middenmeer

11.

RODA’23

11.

SDW

12.

Voorland

12.

ZRC Herenmarkt

13.

13.

Wartburgia

14.

Buitenveldert

14.

Tos Actief

 

ZATERDAG 4F

1.

OSO

2.

Hees

3.

DOB

4.

Hertha

5.

BVV’31

6.

Abcoude

7.

Allen Weerbaar

8.

BZC’13

9.

SEC

10.

11.

Buitenboys

12.

NVC

13.

DOSC

14.

Muiderberg

 

 

SCHEMA voor competitie met 13 of 14 teams:

 

7/8 sep

14/15 sep

21/22 sep

28/29 sep

5/6 okt

12/13 okt

26/27okt

1-14

13-1

13-14

12-13

12-14

11-12

11-14

2-13

12-2

1-12

11-1

13-11

10-13

12-10

3-12

11-3

2-11

10-2

1-10

9-1

13-9

4-11

10-4

3-10

9-3

2-9

8-2

1-8

5-10

9-5

4-9

8-4

3-8

7-3

2-7

6-9

8-6

5-8

7-5

4-7

6-4

3-6

7-8

14-7

6-7

14-6

5-6

14-5

4-5

 

2/3 nov

9/10 nov

16/17 nov

30 nov/1 dec

7/8 dec

14/15 dec

10-11

10-14

9-10

9-14

8-9

14-8

9-12

11-9

8-11

10-8

7-10

9-7

8-13

12-8

7-12

11-7

6-11

10-6

7-1

13-7

6-13

12-6

5-12

11-5

6-2

1-6

5-1

13-5

4-13

12-4

5-3

2-5

4-2

1-4

3-1

13-3

14-4

3-4

14-3

2-3

2-14

1-2

 

SCHEMA voor competitie met 11 of 12 teams:

 

7/8 sep

14/15 sep

21/22 sep

28/29 sep

5/6 okt

12/13 okt

26/27okt

1-12

11-1

11-12

10-11

10-12

9-10

9-12

2-11

10-2

1-10

9-1

11-9

8-11

10-8

3-10

9-3

2-9

8-2

1-8

7-1

11-7

4-9

8-4

3-8

7-3

2-7

6-2

1-6

5-8

7-5

4-7

6-4

3-6

5-3

2-5

6-7

12-6

5-6

12-5

4-5

12-4

3-4

 

2/3 nov

9/10 nov

16/17 nov

30 nov/ 1 dec

8-9

8-12

7-8

12-7

7-10

9-7

6-9

8-6

6-11

10-6

5-10

9-5

5-1

11-5

4-11

10-4

4-2

1-4

3-1

11-3

12-3

2-3

2-12

1-2

Send this to a friend