Iedereen weet waar hij voor volgend seizoen aan toe is. Vandaag maakte de KNVB de nummering van de clubs bekend voor bij het al bekende wedstrijdschema. Het Amsterdamsche Voetbal zet alles van de clubs uit onze regio op een rij, met in dit bericht alle zondagclubs.
De competitieschema’s voor de Tweede Divisie, Derde Divisie en de Hoofdklasse waren twee weken geleden al bekend gemaakt. De overige klassen kunt u met onderstaande gegevens eenvoudig doen. De competitie start op zondag 4 september.
Het bovenste schema is voor de afdelingen met veertien (of dertien) teams, het onderste voor de competitie met twaalf ploegen. In het vet staan de speelronden voor de heenwedstrijd en return vermeld.
1/14 | 2/15 | 3/16 | 4/17 | 5/20 | 6/19 | 7/22 | 8/21 | 9/18 | 10/23 | 11/24 | 12/25 | 13/26 |
1-9 | 11-1 | 2-6 | 1-2 | 8-11 | 1-6 | 5-7 | 1-10 | 2-3 | 8-10 | 1-8 | 13-1 | 1-12 |
2-11 | 10-2 | 5-9 | 4-3 | 9-12 | 2-5 | 9-11 | 2-8 | 6-12 | 4-1 | 2-4 | 12-2 | 2-9 |
3-13 | 8-3 | 8-14 | 6-5 | 5-1 | 3-7 | 10-12 | 3-5 | 8-13 | 14-2 | 3-12 | 11-3 | 3-14 |
4-12 | 13-4 | 10-13 | 11-7 | 7-2 | 4-10 | 14-1 | 4-9 | 9-14 | 9-3 | 5-11 | 14-4 | 4-11 |
5-8 | 14-5 | 3-1 | 9-8 | 10-3 | 11-14 | 13-2 | 11-13 | 10-11 | 12-5 | 6-13 | 10-5 | 5-13 |
6-14 | 9-6 | 7-4 | 14-10 | 6-4 | 12-8 | 6-3 | 12-14 | 7-1 | 11-6 | 7-14 | 8-6 | 6-10 |
7-10 | 12-7 | 12-11 | 13-12 | 14-13 | 13-9 | 8-4 | 7-6 | 5-4 | 13-7 | 10-9 | 9-7 | 7-8 |
1/12 | 2/13 | 3/14 | 4/15 | 5/18 | 6/17 | 7/20 | 8/19 | 9/16 | 10/22 | 11/21 |
1-11 | 8-1 | 3-11 | 1-5 | 3-5 | 1-6 | 6-11 | 1-7 | 2-5 | 10-11 | 1-10 |
2-9 | 7-2 | 4-10 | 11-2 | 7-11 | 2-3 | 8-9 | 2-4 | 4-11 | 9-1 | 2-8 |
3-10 | 9-3 | 5-9 | 8-3 | 4-1 | 8-10 | 12-1 | 3-6 | 6-9 | 12-2 | 3-12 |
4-8 | 12-4 | 6-8 | 9-4 | 6-2 | 11-12 | 10-2 | 5-10 | 7-8 | 9-3 | 4-7 |
5-12 | 11-5 | 7-12 | 12-6 | 12-8 | 5-4 | 4-3 | 9-12 | 10-12 | 6-4 | 5-6 |
6-7 | 10-6 | 2-1 | 10-7 | 10-9 | 9-7 | 7-5 | 11-8 | 3-1 | 8-5 | 11-9 |
Zondag 1A | Zondag 2B | ||
1 | Legmeervogels | 1 | ZSGOWMS |
2 | Assendelft | 2 | NVC |
3 | EDO | 3 | United/DAVO |
4 | Elinkwijk | 4 | Kampong |
5 | DEM | 5 | SCH’44 |
6 | Fortuna Wormerveer | 6 | Pancratius |
7 | Hillegom | 7 | DSOV |
8 | VSV | 8 | Hooglanderveen |
9 | Purmersteijn | 9 | Quick 1890 |
10 | Nieuw Utrecht | 10 | VVIJ |
11 | Velsen | 11 | AGB |
12 | AFC ‘34 | 12 | FC Abcoude |
13 | SO Soest | 13 | Hoofddorp |
14 | Zeeburgia | 14 | DCG |
Zondag 3B | Zondag 3C | ||
1 | Wijk aan Zee | 1 | Sporting Martinus |
2 | Hercules Zaandam | 2 | Diemen |
3 | De Rijp | 3 | FC Weesp |
4 | OSV | 4 | Schoten |
5 | WSV ‘30 | 5 | Bloemendaal |
6 | Zeevogels | 6 | DWS |
7 | Meervogels ‘31 | 7 | Ouderkerk |
8 | Limmen | 8 | Fortius |
9 | RKAV Volendam | 9 | RODA ‘23 |
10 | Beemster | 10 | VVH Velserbroek |
11 | SVW ‘27 | 11 | VVA/Spartaan |
12 | HSV | 12 | Laren ‘99 |
13 | Vitesse ‘22 | 13 | Arsenal |
14 | DTS | 14 | Olympia Haarlem |
Zondag 3A (West 2) | Zondag 4D | ||
1 | Nicolaas Boys | 1 | Alliance ‘22 |
2 | Stompwijk | 2 | DSK |
3 | Van Nispen | 3 | Zwanenburg |
4 | Rijnland | 4 | NFC |
5 | WVC | 5 | DIO |
6 | SJZ | 6 | Terrasvogels |
7 | Voorschoten ‘97 | 7 | HBC |
8 | KDO | 8 | BSM |
9 | ASC | 9 | DSS |
10 | Alphen | 10 | Vogelenzang |
11 | Warmunda | 11 | Onze Gezellen |
12 | Kickers ‘69 | 12 | Waterloo |
13 | MMO | 13 | RCH |
14 | FC Aalsmeer | 14 | Spaarnwoude |
Zondag 4E | Zondag 4F | ||
1 | Ilpendam | 1 | Baarn |
2 | Nieuw West United | 2 | Waterwijk |
3 | Purmerend | 3 | Ankaraspor |
4 | Zaandijk | 4 | Allen Weerbaar |
5 | RCZ | 5 | De Meer |
6 | DRC | 6 | TOG |
7 | Buitenveldert | 7 | Sporting Almere |
8 | De Meteoor | 8 | Geuzen Middenmeer |
9 | SDZ | 9 | Nederhorst |
10 | Germaan/De Eland | 10 | TABA |
11 | IVV | 11 | Real Sranang |
12 | Buiksloot | 12 | ASV ‘65 |
13 | Swift | 13 | AS’80 |
14 | De Wherevogels | 14 | ‘s Graveland |
Zondag 4A (West 2) | Zondag 5C | ||
1 | Delfia | 1 | AC Amsterdam |
2 | VEP | 2 | ZTS |
3 | ASW | 3 | Eendracht ‘82 |
4 | Moordrecht | 4 | Nieuw Sloten |
5 | SVH | 5 | Badhoevedorp |
6 | DIOS | 6 | Geel Wit |
7 | Bernardus | 7 | Nautilus |
8 | Altius | 8 | Heemstede |
9 | RKDES | 9 | Sloterdijk |
10 | Leidse Boys | 10 | OSC |
11 | Taurus | 11 | RAP |
12 | Roodenburg | 12 | DEVO ‘58 |
13 | GOL Sport | 13 | HYS |
14 | Floreant | 14 | Portugal Amsterdam |
Zondag 5D | |
1 | JSV Nieuwegein |
2 | Kismet |
3 | SVF |
4 | Domstad Majella |
5 | KVVA |
6 | HVC |
7 | Forza Almere |
8 | VVU Ardahanspor |
9 | FIT |
10 | WV-HEDW |
11 | Geinburgia |
12 | ‘t Goy |
13 | CTO ‘70 |