Home / slideshow / Bekerprogramma & uitslagen 11 september
Districtsbeker west 1

Bekerprogramma & uitslagen 11 september

Vorige week stonden de eerste wedstrijden in de groepsfase van de districtsbeker op het programma, nu is het tijd voor ronde twee.

Daarin zien we HBOK niet meer terug. De Zunderdorpers stelden vorige week de geschorste Sverre Ubbels op en zijn daardoor uit het toernooi gehaald. Gelukkig is er verder nog steeds een mooi uitgebreid voetbalprogramma!

Programma eerste en tweede klasse

14.00 FC Almere – BFC: 0-2
14.00 AGB – Victoria: 4-1
14.30 Arsenal – CSW: 6-1
14.30 WV-HEDW – Maarssen: 5-0
14.30 SDZ – Roda ’46: 0-3
14.30 FC Aalsmeer – Legmeervogels: 4-0
14.30 FC Weesp – Argon: 2-2
14.30 AFC – EDO: 1-0
14.30 Huizen – Waterwijk: 3-2
14.30 Zwaluwen ’30 – OSV: 4-5
17.00 ZOB – AFC ’34: 0-2
17.00 Kolping Boys – Monnickendam: 6-0
17.00 KDO – FC Breukelen: 1-1
17.00 HSV – DVVA: 2-0
17.00 FC Uitgeest – AMVJ: 5-0

Programma derde en vierde klasse

11.30 THB – TOS-Actief: 0-5
13.15 Robinhood – Buitenboys: 1-6
14.00 Pancratius – Hoofddorp: 3-5
14.00 Westzaan – VVA/Spartaan: 1-5
14.30 Waterloo – GeuzenMiddenmeer: verplaatst
14.30 AmstelveenHeemraad – FC Weesp: 8-0
14.30 Germaan/De Eland – Blauw-Wit: 1-0
14.30 Overbos – De Volewijckers: 3-2
14.30 DZS – TABA: afgelast ivm terugtrekken TABA
14.30 JOS Watergraafsmeer – Nieuw Sloten: afgelast ivm terugtrekken Nieuw Sloten
14.30 OFC – Zuidoost United
14.30 Zeeburgia – De Meer
14.30 Aurora – Sporting Almere: afgelast ivm terugtrekken Sporting Almere
14.30 Real Sranang – Opperdoes: 8-2
14.30 BZC ’13 – Legmeervogels: verplaatst
14.30 Parkstad – Schoten: 3-4
14.30 Alcmaria Victrix – Overamstel: 4-5
14.30 Forza Almere – ZSGOWMS: 4-3
14.30 Vlug en Vaardig – Beemster: 0-0
14.30 De Meteoor – Velsenoord: 1-1
14.30 RKAVIC – Stormvogels: 2-5
14.45 Koninklijke HFC – Buitenveldert: 0-3
15.00 De Dijk – Reiger Boys: 3-2
15.00 Sporting Martinus – Wartburgia: 3-4
15.00 Sloterdijk – DEVO ’58: 2-0
15.00 Atletico Club Amsterdam – Haarlem-Kennemerland: 6-2
15.15 Diemen – TOB: 4-1
15.15 ADO ’20 – RODA ’23: 2-2
16.30 AFC IJburg – Kadoelen: 1-4
16.30 AGB – FC Amsterdam: 3-4
Send this to a friend