Home / slideshow / Bekeruitslagen 18 september
Districtsbeker west 1

Bekeruitslagen 18 september

Dit weekend wordt de groepsfase van de districtsbeker afgesloten. Een paar Amsterdamse ploegen wisten de volgende ronde al te bereiken, maar in veruit de meeste poules is het nog spannend.

Bij de eerste- en tweedeklassers zien we onder andere een leuk duel tussen SDZ en WV-HEDW op het programma. En bij de derde- en vierdeklassers zien we een heuse ‘Hans Bergsma-derby’. Met zijn nieuwe club TOS-Actief neemt Bergsma het op tegen Wartburgia.

Het hele programma vind je hieronder:

Programma eerste en tweede klasse

14.30 SDZ – WV-HEDW: 3-3
14.30 Legmeervogels – Argon: 1-6
14.30 Zuidvogels – FC Almere: 7-0
15.00 Waterwijk – Loosdrecht: afgelast
16.45 Victoria – Pancratius: 3-2
17.00 FC Aalsmeer – FC Weesp: 8-2
17.00 Hoofddorp – AFC: 2-1
17.00 Kleine Sluis – Monnickendam: 1-0
17.00 Arsenal – De Meer: 2-4
17.00 NiTA – KDO: 1-1
17.00 Assendelft – DVVA: 2-4
17.00 sv Enkhuizen – AMVJ: 1-2
17.00 OSV – LSVV: 1-1

Programma derde en vierde klasse

14.00 Westzaan – RKAVIC: 1-3
14.00 THB – Sporting Martinus: 2-1
14.00 Blauw-Wit – FC Weesp: verplaatst naar maandag 20.00
14.00 Buitenveldert – De Volewijckers: 6-2
14.30 RODA ’23 – De Foresters: 0-5
14.30 RCZ – Sloterdijk: 2-2
14.30 Germaan/De Eland – Amstelveen/Heemraad: 0-5
14.30 TOS-Actief – Wartburgia: 2-4
14.30 Pancratius – Velsen: 6-1
14.30 GeuzenMiddenmeer – Reiger Boys: 2-6
14.30 Waterloo – De Dijk: 3-6
14.30 DZS – JOS Watergraafsmeer: 4-5
14.30 OFC – AFC IJburg: 11-2
14.30 BZC ’13 – Legmeervogels: 1-4
14.30 Parkstad – AGB
14.30 Schoten – FC Amsterdam: 2-6
14.30 Forza Almere – Nederhorst: 2-1
14.30 Vlug en Vaardig – Atletico Club Amsterdam: 4-2
14.30 SVW 27 – De Meteoor: 4-1
14.45 Blauw Wit (W) – Overamstel: 3-2
15.00 VVA/Spartaan – Stormvogels: 1-6
15.00 Buitenboys – TOB: 1-1
15.00 Robinhood – Diemen: 1-3
15.00 Zuidoost United – Kadoelen: 5-2
15.00 De Blokkers – DEVO ’58: 2-1
15.15 Zeeburgia – DSK: 0-2
15.15 ZSGOWMS – VOP:
Send this to a friend