SC Buitenveldert heeft een ruime zege geboekt op bezoek bij Alliance’22. In Haarlem stond het bij de rust nog 1-1, maar in de tweede helft werd de zege al snel veiliggesteld. De score stopte bij 1-6.
Op een knollenveld moest het team van Barry Vriens de operatie zien te voltooien. Met de 4-0 thuisoverwinning in het achterhoofd en de winst van vorig week, ging Buitenveldert met een goed gevoel de wedstrijd in.
Na tien minuten was het dan ook al raak. Een schot van Samir Ali werd door Tiago Caetano-Brazia getoucheerd. De keeper was vervolgens kansloos: 1-0. Het was een lekker begin, maar niet veel later werd de stand alweer gelijk getrokken. De hoogbejaarde centrumverdediger van Alliance werd helemaal vrijgelaten. Hij schoot vervolgens vanaf ruim twintig meter prachtig raak: 1-1.
Buitenveldert had meer balbezit, maar speelde erg slordig. Alliance maakte dankbaar gebruik van het balverlies en counterde in de tweede versnelling richting het doel van Arjen van den Dool. Doelpunten bleven echter uit.
Na de rust werd het duel snel beslist in het voordeel van Buitenveldert. Een geweldige voorzet vanaf links van Arjen Bakker werd knap binnen gekopt door Samir. Daarna ging het snel. Verdedigers Derek Carius en Jacco van Harlingen krikten de score op naar 1-4. Invaller David Plaza, de Spaanse motor op het middenveld, scoorde nog met een afstandsschot en uit een strafschop.