Home / Algemeen / Clubs houden zich een stuk rustiger op de transfermarkt (deel 3)

Clubs houden zich een stuk rustiger op de transfermarkt (deel 3)

Over twee maanden sluit de overschrijvingstermijn. Tot 15 juni (23:59) heeft iedereen de tijd om voor volgend seizoen van club te wisselen. Net als de voorgaande jaren houdt Het Amsterdamsche Voetbal alle transfers in de regio bij. In deel 3 staat de teller op 68 wijzigingen, een stuk minder dan een jaar geleden rond deze tijd.

 

Tips? [email protected]

DATUM Speler Oude club Nieuwe club
12/04 Jordan de Jong Legmeervogels AFC’34
12/04 Niels Eijkenaar Purmersteijn (zon) Purmersteijn (zat)
12/04 Robbert Jan Orij Purmersteijn (zon) Purmersteijn (zat)
12/04 Mylan Polman Purmersteijn (zon) Purmersteijn (zat)
11/04 Mick Zwolle WVHEDW (lager) SDZ
11/04 Nick Borgman De Dijk SDZ
09/04 René de Jong Ouderkerk JOS/Watergraafsmeer
06/04 Shaquille Djairin De Dijk 2 DWS
06/04 Jasper Blonk AFC (zat) AMVJ
05/04 Nick Maijenburg Wherevogels Purmersteijn (zat)
04/04 Mitchel Dijkstra AFC (zat) IVV
03/04 Sonny Pronk Ajax Hollandia
03/04 Bart Spil Ajax Hollandia
03/04 Damien Simson Nieuw West United De Volewijckers
03/04 Zamorano Bourne DWS De Volewijckers
03/04 Jimmy Chapman De Dijk 2 De Volewijckers
03/04 Geronimo Comvalius De Dijk 2 De Volewijckers
02/04 Manolito Joren Elinkwijk HBOK
02/04 Franklin de Jong Waterwijk (zon) FC Almere
02/04 Sebastiaan Visser Buitenboys (jeugd) FC Almere
02/04 Shiegeru Hiwat Spakenburg 2 FC Almere
02/04 Jamil Moestalam Zeeburgia FC Almere
02/04 Aramez Poepon Purmersteijn FC Almere
02/04 Sergio Comvalius Hoofddorp IVV
27/03 Erwin Smajic Blauw-Wit Beursbengels Hoofddorp
27/03 Guus Zuidema IVV Hoofddorp
27/03 Renaldo Jongebloet JOS/Watergraafsmeer IVV
27/03 Moiz da Silva AFC Ajax
26/03 Puck Postma Legmeervogels SJC
26/03 Danny Lorent De Meteoor (zat) Kadoelen
26/03 Dave Dekker Kadoelen TOB
26/03 Sergay Gemin OSV TOB
22/03 Donny van de Pol Swift FC Aalsmeer
21/03 Mike Dam Ter Leede FC Aalsmeer
20/03 Noud Schartman Legmeervogels WVHEDW
20/03 Denzel Sno ZSGOWMS DWS
20/03 Charlton Graaven ZSGOWMS DWS
20/03 Joel Gunning DSOV DWS
15/03 Stefan Smal Hoofddorp AFC’34
13/03 Bud Water Zandvoort HBOK
13/03 Matthijs Coenradi Argon WVHEDW
13/03 Ed Nyarko DWS De Volewijckers
13/03 Jeffrey Ankumah DWS De Volewijckers
12/03 Issam el Bakkali SDZ De Volewijckers
08/03 Jaap Smeeing Swift SDZ
07/03 Lars van Rijn Hoofddorp DSOV
06/03 Dean Huisman AFC SDZ
05/03 Magdy Ibrahim FC Abcoude Diemen
05/03 Martijn Tjon-A-Njoek Legmeervogels Hoofddorp
05/03 Soeremly Te Vrede DSOV Hoofddorp
05/03 Gairvyno Zeefuik JOS/Watergraafsmeer Hoofddorp
05/03 Tim Elmers Zwaluwen’30 Purmersteijn (zat)
02/03 Romano de Jonge OFC Ajax
01/03 Sonny ten Hoope VVSB OFC
01/03 Joost Meendering Swift ODIN’59
01/03 Tim van Gelder ODIN’59 SDZ
28/02 Sven Wierda Hoofddorp HBC
28/02 Tiago dos Santos JOS/Watergraafsmeer 2 Sporting Martinus
26/02 Allon Koene JOS/Watergraafsmeer SDZ
25/02 Dalian van Damme Legmeervogels Hillegom
26/02 Omar el Aamrani DCG HBOK
21/02 Rinaldo O’Niel Huizen HBOK
13/02 Mitchel Bormann ODIN’59 Ajax
06/02 Gévero Markiet IJsselmeervogels AFC
01/02 Nick Kramer OFC (zat) ADO’20
09/01 Tom Noordhoff OFC FC Lisse
21/12 Nick Zeijlmans OFC Rijnsburgse Boys
19/12 Mike Ruijter Swift Pancratius

 

Blijf op de hoogte en volg ons via Facebook, Instagram en Twitter!
▼Bezoek ook de clubpagina(s)

Send this to a friend