Uitslagen Derde Divisie zondag

Uitslagen
Hercules
-
ADO 20
7-1 [27 mei]
EVV
-
Quick
1-1 [27 mei]
Blauw Geel 38
-
OJC Rosmalen
3-1 [27 mei]
HSC 21
-
Dongen
3-1 [27 mei]
Quick 20
-
OFC
4-1 [27 mei]
UNA
-
JVC Cuijk
3-2 [27 mei]
De Meern
-
Jong Graafschap
1-4 [27 mei]
Be Quick 1887
-
Jong Vitesse
3-3 [27 mei]
HBS
-
Westlandia
4-2 [27 mei]
Programma


geen volgende wedstrijd informatie
blijf op de hoogte...
Stand Derde Divisie zondag
Jong Vitesse
34
23
6
5
75
(96
-
36)
UNA
34
22
5
7
71
(74
-
38)
Quick
34
17
10
7
61
(74
-
59)
Dongen
34
17
4
13
55
(61
-
65)
Westlandia
34
17
3
14
54
(77
-
74)
OFC
34
14
11
9
52
(64
-
47)
ADO 20
34
14
10
10
52
(76
-
70)
JVC Cuijk
34
15
5
14
50
(60
-
58)
Hercules
34
14
7
13
49
(63
-
59)
Blauw Geel 38
34
14
5
15
47
(60
-
62)
OJC Rosmalen
34
14
5
15
47
(52
-
61)
HBS
34
11
7
16
40
(43
-
43)
EVV
34
11
7
16
40
(33
-
48)
HSC 21
34
11
5
18
38
(44
-
57)
Quick 20
34
11
5
18
38
(52
-
67)
Be Quick 1887
34
9
6
19
33
(61
-
85)
Jong Graafschap
34
8
8
18
32
(48
-
61)
De Meern
34
6
7
21
25
(28
-
76)
1e Period
UNA
12
10
1
1
31
(32
-
13)
Jong Vitesse
12
8
3
1
27
(33
-
10)
Quick
12
7
3
2
24
(29
-
19)
EVV
12
6
3
3
21
(14
-
13)
OFC
12
5
5
2
20
(23
-
14)
ADO 20
12
4
6
2
18
(26
-
19)
JVC Cuijk
12
5
3
4
18
(24
-
23)
Hercules
12
5
3
4
18
(18
-
17)
OJC Rosmalen
12
5
3
4
18
(21
-
21)
Dongen
12
6
0
6
18
(20
-
29)
HSC 21
12
5
1
6
16
(18
-
23)
Blauw Geel 38
12
4
3
5
15
(21
-
21)
Be Quick 1887
12
3
3
6
12
(20
-
27)
De Meern
12
3
3
6
12
(15
-
22)
Westlandia
12
3
2
7
11
(22
-
31)
HBS
12
1
4
7
7
(08
-
15)
Jong Graafschap
12
1
4
7
7
(09
-
20)
Quick 20
12
0
4
8
4
(07
-
23)
2e Period
JVC Cuijk
11
8
1
2
25
(23
-
11)
Blauw Geel 38
11
7
1
3
22
(24
-
16)
UNA
11
6
3
2
21
(18
-
11)
OFC
11
5
5
1
20
(22
-
10)
ADO 20
11
6
1
4
19
(27
-
19)
Jong Vitesse
11
6
1
4
19
(23
-
15)
Quick
11
5
4
2
19
(26
-
24)
Westlandia
11
6
1
4
19
(22
-
23)
Dongen
11
5
2
4
17
(21
-
20)
Jong Graafschap
11
4
3
4
15
(24
-
20)
Quick 20
11
5
0
6
15
(15
-
22)
HBS
11
4
2
5
14
(15
-
13)
OJC Rosmalen
11
4
2
5
14
(14
-
15)
Hercules
11
3
3
5
12
(15
-
20)
HSC 21
11
3
1
7
10
(15
-
16)
Be Quick 1887
11
2
1
8
7
(15
-
29)
De Meern
11
2
1
8
7
(05
-
27)
EVV
11
2
0
9
6
(09
-
22)
3e Period
Jong Vitesse
11
9
2
0
29
(40
-
11)
Westlandia
11
8
0
3
24
(33
-
20)
Dongen
11
6
2
3
20
(20
-
16)
UNA
11
6
1
4
19
(24
-
14)
Hercules
11
6
1
4
19
(30
-
22)
Quick 20
11
6
1
4
19
(30
-
22)
HBS
11
6
1
4
19
(20
-
15)
Quick
11
5
3
3
18
(19
-
16)
OJC Rosmalen
11
5
0
6
15
(17
-
25)
ADO 20
11
4
3
4
15
(23
-
32)
Be Quick 1887
11
4
2
5
14
(26
-
29)
EVV
11
3
4
4
13
(10
-
13)
OFC
11
4
1
6
13
(19
-
23)
HSC 21
11
3
3
5
12
(11
-
18)
Jong Graafschap
11
3
1
7
10
(15
-
21)
Blauw Geel 38
11
3
1
7
10
(15
-
25)
JVC Cuijk
11
2
1
8
7
(13
-
24)
De Meern
11
1
3
7
6
(08
-
27)

Nieuws uit de Derde Divisie zondag