DWS heeft een overtuigende overwinning behaald tegen KDO op Sportpark Sloten: 4-1. De wedstrijd begon sterk voor DWS, dat al in de vijfde minuut op voorsprong kwam. Jeffrey Bok gaf een goede voorzet waar Fabian Serrrares van profiteerde om het eerste doelpunt te scoren. KDO kwam vervolgens iets beter in de wedstrijd, met het is DWS met een grote kans voor Oukhidja Oulemaine die werd gestopt door keeper Jesper Oudshoorn.

Druk
Na een aanvankelijke druk van DWS, gooide KDO de schroom van zich af, wat leidde tot enkele kleine kansen. DWS herpakte zich echter en na twintig minuten verhoogde Oukhidja de score naar 2-0. Na een drinkpauze kwam KDO terug in de wedstrijd. Roy de Jong scoorde uit een snelle uitval na een voorzet van Olof de Roy, waardoor de stand 2-1 werd.

Fel
In de tweede helft begon KDO feller, maar de kansen bleven onbenut. Een mooie solo van Melvin Grootfaam eindigde in de handen van doelman Oudshoorn. Tot de drinkpauze had DWS de controle over de wedstrijd, met enkele wissels die hun vruchten afwierpen. Pinas Touvarno hielp de voorhoede en via hem kwam de bal bij Joe Molema, die met een schot van twintig meter de stand op 3-1 bracht.
KDO probeerde terug te komen, de verdediging van DWS stond stabiel en gaf weinig mogelijkheden op een kans weg. Vlak voor het eindsignaal scoorde DWS nogmaals, waarmee het kwartet doelpunten en de eindstand op 4-1 kwam. Een goede overwinning voor DWS, dat zich nu kan voorbereiden op de volgende opponent en dat is nummer drie SDZ, dat op slechts vier punten staat. Kijk hier voor alle uitslagen, de stand en het programma in zaterdag 3B
Leendert Overweg
Foto archief: Jos Spitteler