Gözübüyük fluit Swift tegen Feyenoord, Kamphuis leidt De Dijk-Ajax

De arbitrage bij de bekerwedstrijd tussen Feyenoord en Swift ligt in handen van Serdar Gözübüyük. De 31-jarige scheidsrechter uit Haarlem is door de KNVB aangesteld voor de wedstrijd op woensdag 25 oktober (20:45 uur). Jochem Kamphuis fluit twee uur daarvoor het duel van De Dijk met Ajax.

Gözübüyük had drie jaar geleden ook de leiding bij JOS-Ajax, dat toen in het Olympisch Stadion werd gespeeld. De arbiter is één van Nederlands beste scheidsrechter en fluit meerdere Europese wedstrijden. Kamphuis, ook 31 jaar oud, staat op de senior lijst van de KNVB (hoogste categorie). Hij is de arbiter bij de Amsterdamse derby tussen De Dijk en Ajax, dat gespeeld wordt in Volendam. De aftrap van die wedstrijd is om 18:30.

Komend weekend hebben zij de leiding bij respectievelijk FC Twente – Roda JC (Gözübüyük) en AZ – FC Utrecht. Het Amsterdamsche Voetbal besteedt op woensdag 25 oktober uitgebreid aandacht aan de belangrijke bekerduels van Swift en De Dijk.

Archieffoto: Martin van Zurk

Blijf op de hoogte en volg ons via Facebook, Instagram en Twitter!
▼Bezoek ook de clubpagina(s)