Topklasser Ajax heeft de contracten met topscorer Kenneth Misa Danso, Glenn van Zoolingen en Kid Ronday met een jaar verlengd. Eerder verstrekte de club zich ook al met Stefano Seedorf en Raymond Homoet.
Met het vastleggen van Misa Danso slaat Ajax een goede slag want er was de afgelopen weken veel belangstelling voor de veel scorende aanvaller. Omdat Momoun ELoisghiri al heeft aangegeven naar Kozakken Boys te vertrekken is het blijven van Misa Danso een enorm pluspunt.

Middenvelder Van Zoolingen gaf vorige week al te kennen graag bij Ajax te blijven. De 22-jarige middenvelder is met zijn baan bij Players United in een andere fase van zijn leven beland. Door bij Ajax te blijven spelen kan hij werk en voetbal goed combineren. Ook met het zicht op de reistijd (Van Zoolingen woont in Hoofddorp) is Ajax een ideale club voor hem.
Foto boven Rob van Vliet: Kenneth Misa Danso