ofc - dvsu - breukelen

Oefenprogramma voorbereiding seizoen 2024-2025 (Deel 1)

Het seizoen 2023-2024 zit er op. De EK-bal rolt richting de achste finales, tegelijk met het voetbal in Duitsland starten enkele regioclubs hun (eerste deel) voorbereiding. Voor alle liefhebbers gaan wij weer regelmatig een overzicht van de bij ons bekende oefenduels – inclusief uitslagen – publiceren. Club die nog niets hebben aangeleverd worden van harte uitgenodigd om dit te doen. Aanvullingen graag e-mailen naar: info@hetamsterdamschevoetbal.nl

9/7: DCG – Purmersteijn
13/7: AZSV – Purmersteijn (Trainingskamp Silvolde)
 
16/7: WV-HEDW (za) – HB Voetbalschool
18/7: Ajax – DVVA (19:45 uur)
 
23/7: Eemdijk – JOS/ Watergraafsmeer (20.00 uur)
27/7: JOS Watergraafsmeer – VVSB (15.00 uur)
27/7: AFC – Ajax (15:00 uur)
 
3/8: Noordwijk – Ajax (14:30 uur)
3/8: Olympia Haarlem – DWS (14.00 uur)
3/8: JOS/ Watergraafsmeer – DEM  (14.00 uur)
 
6/8: ODIN’59 – JOS/ Watergraafsmeer (20.00 uur)
10/8: Purmersteijn – DEM
10/8: De Meer: 3-luik met Seanden/Westzaan
10/8: Sporting Martinus – De Foresters (12.00 uur)
10/8: HSV Zuidvogels – ASV Arsenal
10/8: RODA’23 – AMVJ (14.00 uur)
10/8: HBOK – Legmeervogels (12.00 uur)
10/8: FC Aalsmeer – Stormvogels (14.30 uur)
10/8: FC Abcoude – ASV De Dijk (14.30u)
10/8: Amstelveen Heemraard – TABA (14.30 uur)
10/8: Ajax – Swift (14:30 uur)
10/8: Ajax zat. 2 – De Meteoor (12:00 uur)
10/8: JOS/ Watergraafsmeer – Velsen (14.00 uur)
 
13/8: Purmersteijn – De Dijk
13/8: FC Aalsmeer – WV-HEDW (20.00 uur)
13/8: SDZ – Zwanenburg (20.00 uur)
13/8: ZSGO/WMS – TABA (20.15 uur)
13/8: ADO’20 – JOS/ Watergraafsmeer (20.00 uur)
15/8: WV-HEDW (zo.) – DWS (20.30 uur)
17/8: FC De Bilt – DVVA (14.00 uur)
17/8: ASV Arsenal – Ajax (am.)
17/8: JOS/ Watergraafsmeer – De Zouaven (14.00 uur)
17/8: Sporting Martinus – Legmeervogels (12.00 uur)
17/8: SDZ – Meteoor (14.00 uur)
17/8: SV De Meer – Odin’59
17/8: IVV – Wartburgia
17/8: OSV – JOS/ Watergraafsmeer/za (14.00 uur)
17/8: Swift – Purmersteijn
17/8: HBOK – TABA (14.00 uur)
17/8: RODA’23 – Olympia Haarlem 
17/8: FC Aalsmeer – HFC EDO (14.30 uur)
18/8: Hollandia – AGB
18/8: FC Abcoude – SV De Meteoor (14.00u)
 
20/8: RODA’23 – RKDES 
20/8: ZSGO/WMS – Swift/zo. (19.30 uur)
20/8: ASV Arsenal – AFC O21
20/8: De Meteoor – OSV (20.00 uur)
20/8: RCL – Legmeervogels (20.30 uur)
20/8: KDO – AMVJ (20.00 uur)
20/8: DSOV – DWS (20.00 uur)
21/8: UVV (Utrecht) – TABA (14.30 uur)
21/8: TOS-Actief – Wartburgia
23-25/8: AMVJ Trainingskamp Paterswolde
23/25/8: Meteoor toernooi (TOG)
22/8: HBOK – Monnickendam (20.00 uur)
22/8: sv Hillegom – Sporting Martinus (20.15 uur)
22/8: Toernooi SDZ bij RCZ Zaandam
22/8: Toernooi Buitenveldert (De Meer, ZSGO/WMS, De Dijk)
24/8: Toernooi Buitenveldert (De Meer, ZSGO/WMS, De Dijk)
24/8: Toernooi SDZ bij RCZ Zaandam
24/8: TOV – Vlug en Vaardig (14.30 uur)
24/8: Legmeervogels – Wartburgia (14.00 uur)
24/8: sv Ouderkerk – Sporting Martinus combinatie (12.00 uur)
24/8: OSV – Hoofddorp (14.00 uur)
24/8: AGB – ASV Arsenal (14.30 uur)
24/8: FC Abcoude – FC De Bilt (14.30u)
24/8: IVV  – HBOK (14.00 uur)
24/8: SCPB – RODA’23
24/8: FC Aalsmeer – De Valken ’68 (14.30 uur)
25/8: Fortuna Wormerveer – Sporting Martinus (14.00 uur)
 
27/8: SV De Meer – Roda’46
27/8: ASV Arsenal  – FC Purmerend
27/8: Legmeervogels – DIOS (20.00 uur)
28/8: Telstar O21 – DVVA (in stadion Telstar, 20.00 uur)
 
3/9: Ajax – DVVA (19.45 uur)
3/9: SDZ – HBOK (20.00 uur)
3/9: Sporting Martinus – De Dijk (20.00 uur)
3/9: ASV Arsenal – TOG (20.00 uur)
3/9: ASC Nieuwland – FC Abcoude (20.30u)
 
10/9: Swift – DVVA (20.30 uur)
10/9: ROAC – Legmeervogels (20.00 uur)
10/9: Buitenveldert – HBOK (20.00 uur)
10/9: ASV Arsenal – Sporting Martinus (20.00 uur)
10/9: Hillegom – SV De Meer (20.00 uur)
 
17/9: TABA – Ajax (am.) (20.00 uur)
17/9: Ajax (am.) – Hillegom (20.00 uur)

Mis niets van het voetbal(club)nieuws in en rondom Amsterdam. Via deze site blijf je ook in de zomerstop op de hoogte.

Blijf op de hoogte en volg ons via Facebook, Instagram en Twitter!
▼Bezoek ook de clubpagina(s)