Ere-haag voor ZSGOWMS

Oefenprogramma voorbereiding seizoen 2024-2025 (Deel 2)

De EK-bal rolt richting een spannende finish, tegelijk met het voetbal in Duitsland starten enkele regioclubs hun (eerste deel) voorbereiding.

Competitie-indeling en start Divisies

De KNVB heeft de competitieindeling voor alle standaard teams inmiddels gepubliceerd. Kijk verder op de website bij nieuwsberichten voor alle indelingen, tweede divisie tot en met vijfde klasse (standaard teams).

AFC start de competitie op 17 augustus met een thuisduel tegen ACV om 18.00 uur. Ajax bezoekt op diezelfde dag Excelsior ’31 in Rijssen en in de Vierde divisie staan op 24/25 augustus vooral uitduels op de planning voor de Amsterdamsche ploegen: Scherpenzeel – DVVA (14.30 uur), SDV Barneveld – Purmersteijn (15.00 uur) en Kolping Boys – Swift (14.00 uur). JOS/ Watergraafsmeer opent thuis tegen VVOG.

Aanleveren

Voor alle liefhebbers gaan wij weer regelmatig een overzicht van de bij ons bekende oefenduels – inclusief uitslagen – publiceren. Club die nog niets hebben aangeleverd worden van harte uitgenodigd om dit te doen. Aanvullingen graag e-mailen naar: info@hetamsterdamschevoetbal.nl

Oefencampagne seizoen 2024-2025

6/7: SDZ – Rood-Wit Zaandam (14.00 uur)
 
9/7: Purmersteijn – DCG (20.00 uur)
13/7: Jong Ajax – AFC (14.00 uur)
13/7: AZSV – Purmersteijn (Trainingskamp Silvolde, 12.00 uur)
 
16/7: WV-HEDW (za) – HB Voetbalschool
18/7: Ajax (am.) – DVVA (19:45 uur)
20/7: AFC  – FC Den Bosch (14.00 uur)
 
23/7: Eemdijk – JOS/ Watergraafsmeer (20.00 uur)
26/27-7: AVV Swift Trainingskamp
27/7: AFC – sv Huizen (12.00 uur)
27/7: JOS Watergraafsmeer – VVSB (15.00 uur)
27/7: AFC – Ajax (am.) (15:00 uur)
 
3/8: Noordwijk – Ajax (14:30 uur)
3/8:  AVV Swift – Kampong (14.30 uur)
3/8: AFC – Jong Volendam (12.00 uur)
3/8: AFC – Jong Almere City (15.00 uur)
3/8: Olympia Haarlem – DWS (14.00 uur)
3/8: JOS/ Watergraafsmeer – DEM  (14.00 uur)
 
6/8: ODIN’59 – JOS/ Watergraafsmeer (20.00 uur)
10/8: Purmersteijn – DEM
10/8: AFC – Excelsior Maassluis (12.00 uur)
10/8: AFC – Koninklijke HFC (15.00 uur)
10/8: Westzaan – De Meer
10/8: Seanden – De Meer
10/8: Sporting Martinus – De Foresters (12.00 uur)
10/8: HSV Zuidvogels – ASV Arsenal
10/8: RODA’23 – AMVJ (14.00 uur)
10/8: Batavia 90 – Waterwijk (14:30 uur)
10/8: HBOK – Legmeervogels (12.00 uur)
10/8: FC Aalsmeer – Stormvogels (14.30 uur)
10/8: FC Abcoude – ASV De Dijk (14.30u)
10/8: Amstelveen Heemraard – TABA (13.00 uur)
10/8: AVV Swift – Ajax (am.) (14:30 uur)
10/8: Ajax zat. 2 – De Meteoor (12:00 uur)
10/8: JOS/ Watergraafsmeer – Velsen (14.00 uur)
 
13/8: Purmersteijn – De Dijk
13/8: FC Aalsmeer – WV-HEDW (20.00 uur)
13/8: SDZ – Zwanenburg (20.00 uur)
13/8: Hoofddorp – AVV Swift (20.30 uur)
13/8: ZSGO/WMS – TABA (20.15 uur)
13/8: ADO’20 – JOS/ Watergraafsmeer (20.00 uur)
15/8: WV-HEDW (zo.) – DWS (20.00 uur)
17/8: FC De Bilt – DVVA (14.00 uur)
17/8: ASV Arsenal – Ajax (am.)
17/8: JOS/ Watergraafsmeer – De Zouaven (14.00 uur)
17/8: Sporting Martinus – Legmeervogels (12.00 uur)
17/8: SDZ – Meteoor (14.00 uur)
17/8: DOS Kampen – Buitenboys
17/8: Waterwijk – Forza Almere (15:00 uur)
17/8: De Meer – Odin’59
17/8: IVV – Wartburgia (12.00 uur)
17/8: OSV – JOS/ Watergraafsmeer/za (14.00 uur)
17/8: AVV Swift – Purmersteijn (14.30 uur)
17/8: RODA’23 – Olympia Haarlem 
17/8: FC Aalsmeer – HFC EDO (14.30 uur)
18/8: WV-HEDW (zo.) – Diemen (13.15 uur)
18/8: Hollandia – AGB
18/8: FC Abcoude – De Meteoor (14.00u)
 
20/8: RODA’23 – RKDES 
20/8: ZSGO/WMS – Swift/zo. (19.30 uur)
20/8: Ajax (zat 2.) – Amstelveen Heemraad (19.45 uur)
20/8: ASV Arsenal – AFC O21
20/8: FC Almere – Graveland (20.30 uur)
20/8: De Meteoor – OSV (20.00 uur)
20/8: RCL – Legmeervogels (20.30 uur)
20/8: KDO – AMVJ (20.00 uur)
20/8: DSOV – DWS (20.00 uur)
21/8: UVV (Utrecht) – TABA (14.30 uur)
21/8: TOS-Actief – Wartburgia
23-25/8: AMVJ Trainingskamp Paterswolde
23/25/8: Meteoor toernooi (TOG)
22/8: HBOK – Monnickendam (20.00 uur)
22/8: sv Hillegom – Sporting Martinus (20.15 uur)
22/8: Toernooi SDZ bij RCZ Zaandam
22/8: Toernooi Buitenveldert (De Meer, ZSGO/WMS, De Dijk)
24/8: Toernooi Buitenveldert (De Meer, ZSGO/WMS, De Dijk)
24/8: Toernooi SDZ bij RCZ Zaandam
24/8: TOV – Vlug en Vaardig (14.30 uur)
24/8: Amstelveen Heemraad – Victoria 2 (10.30 uur)
24/8: Amstelveen Heemraad – DCG (13.00 uur)
24/8: Legmeervogels – Wartburgia (14.00 uur)
24/8: sv Ouderkerk – Sporting Martinus combinatie (12.00 uur)
24/8: OSV – Hoofddorp (14.00 uur)
24/8: Zeewolde – Waterwijk (15.00 uur)
24/8: AGB – ASV Arsenal (14.30 uur)
24/8: FC Abcoude – FC De Bilt (14.30u)
24/8: Batavia ’90 – Buitenboys
24/8: FC Almere – Ajax 2 (zat. am.) (14.00 uur)
24/8: IVV  – HBOK (14.00 uur)
24/8: SCPB – RODA’23
24/8: FC Aalsmeer – De Valken ’68 (14.30 uur)
25/8: WV-HEDW (zo.) – TOS-Actief (13.15 uur)
25/8: Fortuna Wormerveer – Sporting Martinus (14.00 uur)
 
27/8: De Meer – Roda’46
27/8: SCBP’22 – Amstelveen Heemraad (20.00 uur)
27/8: ASV Arsenal  – FC Purmerend
27/8: Legmeervogels – DIOS (20.00 uur)
28/8: Telstar O21 – DVVA (in stadion Telstar, 20.00 uur)
 
3/9: Ajax – DVVA (19.45 uur)
3/9: SDZ – HBOK (20.00 uur)
3/9: Swift (zo.) – WV-HEDW (zo.) 20.30 uur)
3/9: De Meer – DWS
3/9: Sporting Martinus – De Dijk (20.00 uur)
3/9: SDO – Buitenboys
3/9: ASV Arsenal – TOG (20.00 uur)
3/9: ASC Nieuwland – FC Abcoude (20.30u)
 
10/9: AVV Swift – DVVA (20.30 uur)
10/9: ROAC – Legmeervogels (20.00 uur)
10/9: WV-HEDW (zo.) – WV-HEDW O23 (20.30 uur)
10/9: Buitenveldert – HBOK (20.00 uur)
10/9: ASV Arsenal – Sporting Martinus (20.00 uur)
10/9: Hillegom – SV De Meer (20.00 uur)
 
17/9: TABA – Ajax (am.) (20.00 uur)
17/9: Ajax (am.) – Hillegom (20.00 uur)

Mis niets van het voetbalnieuws in en rondom Amsterdam. Via deze site blijf je ook in de zomerstop op de hoogte.

Blijf op de hoogte en volg ons via Facebook, Instagram en Twitter!
▼Bezoek ook de clubpagina(s)