Home / Algemeen / Programma eerste ronde districtsbeker 24/25/26 oktober

Programma eerste ronde districtsbeker 24/25/26 oktober

De eerste wedstrijden worden deze week al gespeeld, maar volgende week brandt de districtsbeker echt pas los. De eerste knock-outronde van de districtsbeker staat gepland voor dinsdag 24, woensdag 25 en donderdag 26 oktober. Een enkele wedstrijd wijkt daar van af, wat betekende dat Argon en Volendam zich al hebben geplaatst voor de volgende ronde. De tweede ronde wordt tijdens het inhaalweekend 11/12 november afgewerkt.

In totaal zijn er vijftien derby’s, waaronder drie tussen competitiegenoten: AFC (zaterdag) – Swift, Pancratius – KDO en Ouderkerk – Diemen. Het uitgebreide programma is ook op de speciale bekerpagina te zien.

Programma eerste ronde regio Noord:

DATUM THUIS UIT UITSLAG
26/10 20:00 Always Forward (zon) De Kennemers (zon)
25/10 20:00 Dynamo (zon) PSZ (zat)
24/10 20:00 De Blokkers (zon) Limmen (zon)
26/10 20:00 Kolping Boys (zon) Grasshoppers (zon)
25/10 20:00 Jong Holland (zat) Alkmaarsche Boys (zon)
25/10 20:00 Monnickendam (zat) Kleine Sluis (zon)
25/10 20:00 Hellas Sport (zat) LSVV (zon)
26/10 20:00 Vrone (zon) DEM (zon)
26/10 20:00 Strandvogels (zon) Hollandia (zon)
24/10 20:00 Hollandia T (zon) FC Uitgeest (zon)
24/10 20:00 Purmersteijn (zat) SEW (zon)
25/10 20:00 HSV Sport 1889 (zon) Velsenoord (zat)
24/10 20:00 Volendam 2 (zat) AFC’34 (zon)
18/10 20:00 Volendam (zat) * ZAP (zon) 5-2
24/10 20:00 Volendam (zon) Zwaluwen’30 (zat)
25/10 20:00 Winkel (zon) Reiger Boys (zat)
26/10 20:00 De Zouaven (zon) Purmersteijn (zon)
26/10 20:00 Zaanlandia (zon) DWOW (zon)
26/10 20:00 Meervogels ’31 (zon) Zeevogels (zon)
26/10 20:00 Fortuna Wormerveer (zon) Koedijk (zon)
26/10 20:00 Bergen (zon) Spirit’30 (zon)

 

 Programma eerste ronde regio Midden:

DATUM THUIS UIT UITSLAG
17/10 20:00 Argon (zat) * Zandvoort (zat) 7-3
31/10 20:00 AFC (zat) Swift (zat)
25/10 20:00 Buitenveldert (zat) Bloemendaal (zon)
25/10 20:00 Ajax (zat) DSOV (zon)
25/10 20:00 Ajax 2 (zat) Legmeervogels 2 (zon)
25/10 20:00 JOS W’meer (zon) Wartburgia (zat)
26/10 20:00 Alliance’22 (zon) AS’80 (zon)
24/10 20:30 KDO (zon) Pancratius (zon)
24/10 20:30 Kadoelen (zat) ZSGOWMS (zon)
24/10 20:00 Sporting Martinus (zon) Buiksloot (zat)
24/10 20:00 De Meer (zon) IJmuiden (zat)
24/10 20:00 RODA ‘ 23 (zon) Arsenal (zat)
24/10 20:00 SCW (zat) EDO (zon)
24/10 20:00 Spaarnwoude (zon) Swift (zon)
24/10 20:00 Overbos (zat) Stormvogels (zat)
24/10 20:00 Pancratius (zat) WV-HEDW (zat)
25/10 20:00 Velsen (zon) Kon. HFC 2 (zon)
24/10 20:00 ZSGOWMS (zat) Sporting Martinus (zat)
24/10 20:00 AMVJ (zat) SDZ (zon) (bij SDZ)
26/10 20:00 Waterwijk (zat) VVA/Spartaan (zon)
24/10 20:00 Buitenboys (zat) Swift 2 (zat)
25/10 20:00 VEW (zat) DWS (zon)
26/10 20:00 Ouderkerk (zon) Diemen (zon)
24/10 20:30 FC Weesp (zon) FC Aalsmeer (zat)
25/10 20:00 AC Amsterdam (zon) Amstelveen (zat)
24/10 20:00 AH’78 (zat) Westzaan

 

 Programma eerste ronde regio Zuid;

DATUM THUIS UIT UITSLAG
24/10 20:00 Jonathan (zat) FC De Bilt (zat)
24/10 20:00 Geinoord (zat) Huizen (zat)
24/10 20:00 SO Soest (zon) CSW (zat)
26/10 20:00 Sporting’70 (zon) Hooglanderveen (zon)
24/10 20:00 Montfoort (zat) Scherpenzeel (zat)
24/10 20:00 DHSC (zat) FC Breukelen (zat)
24/10 20:00 Spakenburg 2 (zat) Cobu Boys (zat)
24/10 20:00 FC Hilversum (zat) NiTA (zat)
24/10 20:00 Benschop (zat) APWC (zon)
24/10 20:00 De Merino’s (zat) DOSC (zat)
26/10 20:00 Kampong (zon) VVZA (zon)
24/10 20:00 Hoogland (zon) Zuidvogels (zat)
24/10 20:00 Candia’66 (zat) Saestum (zon)
26/10 20:00 MSV’19 (zon) De Dreef (zon)
24/10 20:00 Altius (zat) DVSU (zat)
24/10 20:00 Eemdijk (zat) Victoria (zat)
24/10 20:00 Brederodes (zat) IJFC (zat)
25/10 20:00 SDO (zon) DESTO (zat)
24/10 20:00 Valleivogels (zat) Woudenberg (zat)
25/10 20:00 Quick 1890 (zon) Laren’99 (zat)
24/10 20:00 Veenendaal (zat) Vriendenschaar (zon)
24/10 20:00 Roda’46 (zat) De Vecht (zat)
26/10 20:00 Roda’46 (zon) TOV (zat)
24/10 20:00 Nieuwland (zat) SVL (zat)

Foto Mario Wormhoudt | Ouderkerk en Diemen treffen elkaar ook in de beker