Home / Algemeen / Programma en uitslagen oefenwedstrijden: opnieuw gelijkspel AFC, De Dijk wint

Programma en uitslagen oefenwedstrijden: opnieuw gelijkspel AFC, De Dijk wint

Jack Tuyp heeft zijn officieuze debuut in het shirt van De Dijk opgeluisterd met een doelpunt. De tweededivisionist was in Bussum met 2-1 te sterk voor Hoofdklasser SDO. Het andere Amsterdamse doelpunt kwam van Nabil el Gourari. Competitiegenoot AFC heeft opnieuw een oefenwedstrijd niet weten te winnen. Na een 1-1 gelijkspel bij Quick Boys werd het tegen Odin’59 2-2. Milan Hoek opende de score, in de laatste minuut benutte Eelke de Graaff een strafschop voor de 2-2 eindstand.

Ontbreken er wedstrijden of uitslagen in ons overzicht? info@hetamsterdamschevoetbal.nl

DATUMWEDSTRIJDUITSLAG
01/07Minitoernooi (45 min): Swift – WVHEDW1-1
01/07Minitoernooi (45 min): Swift – DVVA1-0
01/07Minitoernooi (45 min): WVHEDW – DVVA2-0
11/07OFC – Almere City1-4
15/07Hollandia – OFC1-4
22/07Quick Boys – AFC (zon)1-1
22/07KSC City Pirates Antwerpen – OFC (in Noordwijk)0-1
22/07RKAV Volendam – Purmersteijn1-3
29/07Odin’59 – AFC (zon)2-2
30/07SDO – De Dijk1-2
01/08HBS – AFC (zon)
01/08Ajax – RKAV Volendam
05/08Ajax – Jong FC Volendam
05/08De Dijk – FC Volendam
05/08Lisse – Swift
05/08Hercules – AFC (zon)
06/08OFC – Leonidas
08/08Ter Leede – De Dijk
08/08GVVV – OFC
08/08FC Abcoude – Wartburgia
09/08Zuiderzee Cup: Urk – Ajax
09/08Spakenburg – De Dijk (Salentijn Cup)
12/08AFC (zat) – AMVJ
12/08IJsselmeervogels – De Dijk (Salentijn Cup)
12/08Zuiderzee Cup met Huizen, Urk, VVOG, Ajax
12/08AFC (zon) – Elinkwijk
12/08ARC – Swift
12/08AS’80 (zat) – BZC
13/08OFC – JOS Watergraafsmeer
13/08FC Abcoude – Legmeervogels
15/08AFC (zat) – Zeeburgia
15/08Spakenburg – AFC (zon)
15/08De Dijk – Jong Almere City
15/08FC Abcoude – Zuidvogels
19/08WV-HEDW – AFC (zat)
19/08Wartburgia – AMVJ
19/08VVC – Amstelveen
19/08FC Abcoude – ZOB
19/08RKAV Volendam – JOS/Watergraafsmeer
19/08CTO’70 (zat) – AS’80 (zat)
20/08Minitoernooi Ouderkerk met Ouderkerk, IVV en Legmeervogels
22/08WV-HEDW – AMVJ
22/08Swift – ADO’20
22/08Ajax – JOS/Watergraafsmeer
23/08Vaneman Toernooi: Aalsmeer (zon) – Aalsmeer (zat)
23/08Vaneman Toernooi: RKDES – KDO
23/08Toernooi FC Abcoude: Abcoude – Breukelen
23/08Toernooi FC Abcoude: FC Weesp – Ajax 2
24/08Kampioenschap van Amstelveen: RODA ’23 (zon) – AMVJ
24/08Kampioenschap van Amstelveen: Sporting Martinus (zon) – NFC
24/08Kampioenschap van Amstelveen: RODA’23 (zat) – Sporting Martinus (zat)
24/08Ouderkerk Toernooi: Ouderkerk (zat) – CTO’70 (zat)
24/08Ouderkerk Toernooi: Ouderkerk (zon) – Knollendam
24/08HBOK Toernooi met HBOK, De Zouaven, De Dijk 2 en Monnickendam
24/08OSV Toernooi met OSV, Kadoelen
25/08SDZ toernooi met SDZ, Amstelveen
26/08Vaneman Toernooi: Aalsmeer (zon) – RKDES
26/08Vaneman Toernooi: KDO – Aalsmeer (zat)
26/08Swift – JOS/Watergraafsmeer
26/08WV-HEDW – Renswoude
26/08AS’80 (zat) – Zuid Oost United
26/08Ouderkerk Toernooi: Ouderkerk (zat) – Knollendam
26/08Ouderkerk Toernooi: Ouderkerk (zon) – CTO’70 (zat)
26/08Ajax – Leonidas
26/08Toernooi FC Abcoude: Abcoude – Ajax 2
26/08Toernooi FC Abcoude: Breukelen – FC Weesp
26/08Kampioenschap van Amstelveen: AMVJ – Sporting Martinus (zon)
26/08Kampioenschap van Amstelveen: RODA’23 (zon) – Sporting Martinus (zat)
26/08Kampioenschap van Amstelveen: NFC – RODA’23 (zat)
26/08HBOK Toernooi met HBOK, De Zouaven, De Dijk 2 en Monnickendam
26/08OSV Toernooi met OSV, Kadoelen
27/08SDZ toernooi met SDZ, Amstelveen
27/08SDO – AFC (zat)
29/08DSOV – AMVJ
31/08SDZ – DWS
05/09WV-HEDW – SDZ
05/09Purmerend – HBOK
05/09AFC (zat) – Kadoelen
12/09Ouderkerk (zon) – TOG
12/09SDZ – OSV
12/09NVC (zat) – AS’80 (zat)
12/09Kadoelen – ZSGOWMS
19/09WV-HEDW – Victoria
19/09Sporting Krommenie – Kadoelen

Foto: Leo Tillmans (Odin’59-AFC)

Send this to a friend