Home / slideshow / Uitslagen oefenwedstrijden 10 t/m 16 augustus
Uitslagen oefenwedstrijden

Uitslagen oefenwedstrijden 10 t/m 16 augustus

Afgelopen week stonden voor veel ploegen de eerste oefenduels op het programma. Vanaf deze week beginnen ook de resterende ploegen weer met trainen en dat betekent dat er deze week flink wat wedstrijden worden gespeeld. Hieronder het programma voor zover bij ons bekend.

10 augustus

  • 20.00: JOGA Fortius (zat) – DVVA 1-4

11 augustus

  • 19.00: Swift – Jong FC Volendam 1-3
  • 19:30: De Meer – JOS Watergraafsmeer 2 4-1
  • 20.00: Kadoelen – De Meteoor 0-6
  • 20.00: JOS Watergraafsmeer – FC Breukelen 4-1
  • 20.00: De Dijk – Ajax 0-1
  • 20.00: OFC – De Zouaven 1-1
  • 20.00: Hoofddorp – Arsenal 1-1
  • 20.15: De Volewijckers – ZSGOWMS O23 0-2
  • 20.15: Argon – Legmeervogels 1-3

12 augustus

  • Tijdstip onbekend: JOGA Fortius (zat) – JOGA Fortius (zon) 1-6
  • 20.00: DWS – Swift (zon) 0-1
  • 20.30: ZSGOWMS – FC Zaandam

13 augustus

  • 20.15: Zwanenburg – RODA ’23 (zon) 1-4

15 augustus

  • 10.30: Koninklijke HFC – Ajax 3-1
  • 13.00: ZOB – Hollandia 0-0
  • 13.00: Legmeervogels (za) – Swift 2 0-3
  • 13.00: AMVJ – WV-HEDW 2 2-1
  • 14.00: HBOK – FC Almere 4-4
  • 14.30: Purmersteijn – Zwaluwen ’30 3-1
  • 14.00: JOS Watergraafsmeer (zat) – DVVA 0-7
  • 14.00: De Meteoor (zat) – Germaan/De Eland (zat) 6-2
  • 14.00: AFC – Sportlust 46 afgelast
  • 14.00: VEW (zat) – Sloterdijk (zon) 5-1
  • 14.30: RODA ’23 (zat) – AH ’78 3-0
  • 14.30: FC Breukelen – FC Aalsmeer 3-2
  • 14.30: Hoofddorp – Swift afgelast 
  • 14.30: JOGA Fortius – Arsenal 1-3
  • 14.30: Zeeburgia – Rood-Wit Zaandam
  • 14.30: De Volewijckers – Geuzenmiddenmeer zaterdag 4-1
  • 14:30: Wartburgia – Ajax zaterdag 2 0-2
  • 14.30: VVOG – WV-HEDW 2-1
  • 14.45: BFC – De Meer (zat)
  • 15.00: Quick Boys – OFC 2-2
  • 17.00: JOS Watergraafsmeer – Loosdrecht 2-1
  • 17.00: De Zouaven – Monnickendam 1-1 
  • Tijdstip onbekend: Pancratius – Buitenveldert 1-1 
  • Buitenboys – NVC 6-1
  • Be Quick Zutphen – De Dijk 0-3
  • KDO – Argon 1-1
  • Amstelveen Heemraad – HYS 2-3

16 augustus

  • 12.30: De Meteoor – TOG 3-1
  • 14.00: Sporting Martinus – DCG 0-2
  • 14.00: FC Purmerend – IVV 1-2
  • 14.00: RODA ’23 (zon) – Legmeervogels  0-2
  • 14.00: Wooter academy – ZSGOWMS
  • 14.00: DWS – AGB 1-3
  • 14.30: De Meteoor – DRC 0-6
  • 14.30: WV-HEDW (zon) – Wherevogels 3-3
  • GeuzenMiddenmeer (zon) – Swift (zon) 3-2 
  • 14.00: Jong Telstar – De Meer (zon) 2-2

 



Blijf op de hoogte en volg ons via Facebook, Instagram en Twitter!
▼Bezoek ook de clubpagina(s)
Send this to a friend