Home / slideshow / Uitslagen oefenwedstrijden 18 t/m 23 augustus
Uitslagen oefenwedstrijden

Uitslagen oefenwedstrijden 18 t/m 23 augustus

De start van het seizoen komt nu steeds dichter bij. Op 29 augustus start voor de meeste ploegen het seizoen officieel met de eerste wedstrijd in de districtsbeker. De duels in de districtsbeker worden door veel ploegen ook als oefenduels gezien, maar ook in aanloop daarnaar wordt uiteraard volop geoefend.

Ook deze week staan er flink wat duels op de planning, waaronder een aantal leuke toernooien. Je vindt hieronder het hele programma, voor zover bij ons bekend.

18 augustus

  • 19.30: Blauw-Wit (zon) – DSOV
  • 20.00: Olympia Haarlem – Ajax 1-2
  • 20.00: Purmersteijn – rkav Volendam 0-2
  • 20.00: ZOB- Vrone 6-0
  • 20.00: DCG – Waterwijk 0-1
  • 20.00: SDZ – Hercules Zaandam
  • 20.00: Amstelveen Heemraad – BSM 3-0
  • 20.15: FC Abcoude – DVVA 3-5
  • 20.30: WV-HEDW – JOS Watergraafsmeer 1-1
  • 20.00: OSV – JOS Watergraafsmeer (zat)
  • 20.30: TABA – JOS Watergraafsmeer 2
  • 20.30: FC Weesp (zat) – Germaan/De Eland (zat)
  • 20.30: ZSGOWMS – De Dijk (zat)
  • 20.30: Marken – FC Almere 4-0
  • 20.30: Buitenboys – Ajax 2 1-1

19 augustus

  • 20.00: Jong Telstar – DWS 3-0

20 augustus

  • 19.00: DVVA – Marken 5-1
  • 19.30: De Meer – Wartburgia 5-1
  • Vanaf 19.30: Toernooi bij Sporting Martinus (AMVJ, RODA ’23, Sporting Martinus & Pancratius)
  • Toernooi bij Purmersteijn (ZOB, Monnickendam, SV Beemster en Zaterdag 1)
  • IVV – Ilpendam 5-0
  • Marken – DVVA 1-5

21 augustus

  • Toernooi bij De Meteoor (Zondag 1, Zondag 2, Zaterdag 1, Kadoelen, Wherevogels en Oosthuizen)
  • 19.30: JOS Watergraafsmeer – Legmeervogels

22 augustus

  • 11.00 en 14.00: Melkweg-toernooi bij TOB (TOB, Kadoelen, Zeeburgia en De Dijk zat) Gewonnen door TOB 
  • 12.30: FC Aalsmeer – Maarssen 3-3
  • Vanaf 12.45: Toernooi bij Sporting Martinus Gewonnen door Sporting Martinus 
  • 14.00: JOS Watergraafsmeer (zat) – Waterwijk 1-3
  • 14.00: De Dijk – DUNO 0-1
  • 14.00: FC Weesp (zat) – ZSGOWMS
  • 14.00: FC Almere – Unicum 5-2
  • 14.30: Swift – SDZ 4-2
  • 14.30: vv Sliedrecht – Ajax afgelast 
  • 14.30: De Vecht – De Meer (zat)
  • 14.30: DVVA – IVV 0-4
  • 14.30: Jong AZ – AFC afgelast
  • 14.30: OSM ’75 – RODA ’23 (zat) 1-1
  • 15.00: Arsenal – AGB 1-3
  • 15.00: IJsselmeervogels – AFC (alleen toegankelijk voor leden van IJsselmeervogels) 0-1
  • Tijdstip onbekend: Blauw-Wit – JOGA Fortius (zat)
  • Tijdstip onbekend: Diemen – TOG
  • Tijdstip onbekend: ADO ’20 – WV-HEDW 2-1
  • Tijdstip onbekend: United DAVO – CTO ’70 2-2
  • Toernooi bij Purmersteijn (ZOB, Monnickendam, SV Beemster en Zaterdag 1) Gewonnen door ZOB
  • Zilveren Zwanen toernooi bij IVV Gewonnen door IVV (IVV – DVVA 4-0, Marken – Ilpendam, 4-3)
  • Zilveren Pont toernooi bij De Volewijckers Gewonnen door Ajax 2 

23 augustus

  • 13.00: Badhoevedorp – Pancratius
  • 14.00: JOS Watergraafsmeer – Hoofddorp
  • 14.00: Legmeervogels – Zwanenburg (toernooi bij JOS Watergraafsmeer) afgelast 
  • 14.00: DWS – ZSGOWMS 1-2
  • 14.00: De Meer – Wervershoof 4-3
  • 14.30: Eendracht ’82 – Nieuw West United 2-2
  • Tijdstip onbekend: De Dijk – Sloterdijk 1-5
  • Tijdstip onbekend: Nautilus – FC Aalsmeer (zon) 0-4
  • Tijdstip onbekend: JOGA Fortius (zon) – GeuzenMiddenmeer (zon)
  • Toernooi bij De Meteoor (Zondag 1, Zondag 2, Zaterdag 1, Kadoelen, Wherevogels en Oosthuizen) Gewonnen door De Meteoor Zondag 1
Send this to a friend