Sterk begin zonder beloning: Waterwijk onderuit na goede openingsfase

Voorsprong via Lesley Vlieger geen garantie voor punten; efficiënt Go Ahead slaat toe en beslist duel in slotfase. Buitenboys schiet er zes binnen bij Batavia ’90.

Waterwijk is er niet in geslaagd om een sterke openingsfase om te zetten in een resultaat. In de eerste twintig minuten was de ploeg duidelijk de bovenliggende partij en dat overwicht werd beloond met een 0-1 voorsprong. Lesley Vlieger was trefzeker en zette Waterwijk verdiend op voorsprong.

Toch wist Go Ahead zich terug in de wedstrijd te knokken. Na een persoonlijke fout aan Waterwijk-zijde viel de gelijkmaker, waarna de thuisploeg enkele minuten later zelfs de leiding nam. Daarmee draaide het duel volledig om, ondanks het sterke begin van de bezoekers.

In de tweede helft ging het spel meer gelijk op. Waterwijk toonde veel inzet en energie en ging nadrukkelijk op zoek naar de gelijkmaker. Die kansen kwamen er ook, maar de afronding liet te wensen over. Waar Waterwijk bleef hopen, sloeg Go Ahead in de slotfase genadeloos toe. In de 85e minuut bepaalde Kampen de eindstand op 3-1 en was de wedstrijd beslist.

Een nederlaag dus voor Waterwijk, maar wel één waar lessen uit te halen vallen. Met nog vijf wedstrijden te gaan is er bovendien nog genoeg om voor te spelen. De stand laat zien hoe dicht alles bij elkaar ligt: tussen plek vier en elf – de positie van Waterwijk – zit slechts vier punten.

Buitenboys wint overtuigend

Buitenboys boekte een overtuigende zege op het al gedegradeerde Batavia en tankte vertrouwen met een 6-0 overwinning. Renzo van Jaarsveld was de uitblinker met een hattrick, terwijl ook Joren Milo, Giovanni van der Zaken en Rowdy Moorman tot scoren kwamen. Kijk hier voor alle uitslagen, de stand en het programma in zaterdag 2G

Blijf op de hoogte en volg ons via Facebook, Instagram en Twitter!