Home / slideshow / Trainerscarrousel deel 6: grotendeels compleet

Trainerscarrousel deel 6: grotendeels compleet

De trainerscarrousel nadert zijn einde. Tot en met de derde klasse is op één positie na alles duidelijk. Daaronder zijn nog wat vraagtekens, vooral in de zaterdag vierde klasse en de zondag vijfde klasse.

Een aantal clubs heeft aangegeven dat de evaluatie nog moet plaats vinden, nu het seizoen zo abrupt geëindigd is. Sommige andere plekken zijn wellicht al ingevuld, zonder dat wij dat weten. Missen er namen? Geef het ons door op info@hetamsterdamschevoetbal.nl of door te WhatsAppen naar 0629211280.

Volgende week zullen we de trainerscarrousel voor het laatst plaatsen.

LANDELIJK 2019/2020 2020/2021
AFC Uli Landvreugd Uli Landvreugd
Ajax Yuri Rose Yuri Rose
De Dijk Kees Oostermeijer Andre Teuling
OFC Eerst: Eric Heerings Nu: Roy van der Mije Roy van der Mije
Swift Martin de Groot Martin de Groot
Purmersteijn Martin van Ophuizen
Martin van Ophuizen
JOS Watergraafsmeer Cor ten Bosch Cor ten Bosch
EERSTE KLASSE
AFC Eerst: Jorg Smeets Nu: Maarten van der Schaaf en Benno Nihom (interim) Vacant
WV-HEDW Marcel Valk Marcel Valk
ZOB Mohad Zaoudi Mohad Zaoudi
Legmeervogels Eerst: Roy van der Meije Nu: Alami Ahannach Ton Pronk
AGB Imdat Ilguy Imdat Ilguy
SDZ Kai Meeuwsse Thijs Sluijter
Hoofddorp Jethro Abram Jethro Abram
TWEEDE KLASSE
OSV Ron van der Velde Maurice Renger
DVVA Lex van der Horst
Lex van der Horst
FC Aalsmeer Jesse Donker Jesse Donker
AMVJ Ricky Kumar Ricky Kumar
Arsenal Imro Wielkens Imro Wielkens
Purmersteijn Lars Keppel Lars Keppel
HBOK Jan de Haze Kai Meeuwsse
FC Almere Charles Loots Charles Loots
Waterwijk Mo El Abdallaoui Ben Vis
DWS Patrick van Leeuwen
Patrick van Leeuwen
Zeeburgia Menno Willems Opgeheven
RODA’23 Bnar Toofeek Bnar Toofeek
FC Weesp Maykel Tak Maykel Tak
Pancratius Danny Hijzelendoorn
Danny Hijzelendoorn
KDO Raymond de Jong Mark Wietsma
DCG Senel Cebar Senel Cebar
IVV Gerrie Breugem Edwin Keizer
DERDE KLASSE
Zaterdag
Kadoelen Marc Onsia Marc Onsia
Buitenveldert Tijn Hammer Tijn Hammer
Blauw Wit/Beursbengels Reda Achkari
JOS/W’meer Richard Pel Richard Pel
Wartburgia Hans Bergsma Hans Schakel
De Dijk Ben Vis/Ron Stoffels Vacant
RODA ’23 Alvin Veldhuizen Alvin Veldhuizen
VVA/Spartaan Mo Obbiba Mo Obbiba
Amstelveen Edwin van Maas Edwin van Maas
Pancratius Hittjo Schipper Hittjo Schipper
De Meer (zat) Hans Verhoogt Hans Verhoogt
GeuzenMiddenmeer Ferry van der Meulen Vacant
Buitenboys Patrick Bal Mark Steur
Zondag
FC Aalsmeer (zon) Marco Bragonje Peter Neuvel
Diemen Mark Steur Opgeheven
Ouderkerk Jules Pasteuning
Jules Pasteuning
ZSGOWMS Rob Rijnink Rob Rijnink
Sporting Martinus Tom Verhoek Tom Verhoek
De Meer Stan Bijl Stan Bijl
Nieuw West United Abderrahman Ahannach Abderrahman Ahannach
Swift Bart Woldberg Bart Woldberg
FC Abcoude Petar Djenic
Anthony Servinius
Ilpendam Remco Sint Johnny Merks
VIERDE KLASSE
Zaterdag
TOB Remco van Twiller
Remco van Twiller
De Meteoor Peter Compier Peter Compier
De Volewijckers Mitchell Haijen Mitchell Haijen
DEVO’58 Dave Seegers
Zuidoost United Gwendell van Riemsdijk
Gwendell van Riemsdijk
FC Amsterdam Leslie Okyere
Diemen Johan Muuren
Portugal Amsterdam Jose Bras da Silva
Germaan/De Eland Tahir Akhamrane
Overamstel Boyke Oedit Doebe
ZSGOWMS Mohamed Hadra
Vlug en Vaardig Edwin van de Raad
Sloterdijk Rinus Loef
SDZ
Bert van Meteren
Nieuw Sloten Roberto Entigh
RKAVIC Samir El Aouad Samir El Aouad
FC Weesp René van Vark
Robinhood Nana Tutu
CTO ’70 Latif Wooter Latif Wooter
Real Sranang Julius Sandaal Vacant
TOS Actief Wesley Venema
JOGA Fortius Carlos Alarcon Vidal
Carlos Alarcon Vidal
TABA Igor de Jong
TOG Jules Pasteuning
Jules Pasteuning
Sporting Almere
Sporting Martinus Jessy Lissauer
AC Amsterdam Medet Kurtkaya
Zeeburgia Vacant
Zondag
De Meteoor Trevor Strobbe Trevor Strobbe
JOGA Fortius Sergio Hellings
Jermaine Holwijn
VVA/Spartaan Mo Obbiba Mo Obbiba
TOG Leroy Kroese Leroy Kroese
TABA Rene van Vark Rene van Vark
NFC Wessel Colijn Vacant
AC Amsterdam
Jamal Ahaddouch
Germaan/De Eland Dave Seegers, daarna Rinus Loef Uit competitie
Eendracht’82 Medet Kurtkaya
WV-HEDW Bert Reus Bert Reus
Ankaraspor Delano Snijders Delano Snijders
Arsenal Rob McDonald Rob McDonald
Geuzen/Middenmeer Carlos Alarcon Vidal
Carlos Alarcon Vidal
Geinburgia Peter van Buuren
Peter van Buuren
VIJFDE KLASSE
Sloterdijk Frans Bouman Frans Bouman
Nautilus Tom Herfst
CTO’70 Rogilio Doest Rogilio Doest
Badhoevedorp Patrick de Meijere
IJburg
Joshua Moi Thuk Shung
Blauw-Wit Beursbengels
DRC Jeroen Breedijk
OSC
Mohamed Kharchouch
Send this to a friend