Home / Algemeen / Uitslagen districtsbeker dinsdag 24 oktober

Uitslagen districtsbeker dinsdag 24 oktober

Dertien ploegen uit onze regio hebben zich dinsdagavond geplaatst voor de tweede ronde van de districtsbeker West 1. Met uitzondering van een enkele wedstrijd worden alle duels in de eerste knock-outronde deze week afgewerkt. Kijk op de bekerpagina voor het volledige programma en overige uitslagen. De loting voor de volgende ronde is op woensdag 1 november.

Programma eerste ronde regio Noord:

DATUM THUIS UIT UITSLAG
24/10 20:00 De Blokkers (zon) Limmen (zon) 5-4
24/10 20:00 Hollandia T (zon) FC Uitgeest (zon) 0-5
24/10 20:00 Purmersteijn (zat) SEW (zon) 2-2 P wns
24/10 20:00 Volendam 2 (zat) AFC’34 (zon) 2-5
24/10 20:00 Volendam (zon) Zwaluwen’30 (zat) * 1-2

 Programma eerste ronde regio Midden:

DATUM THUIS UIT UITSLAG
24/10 20:30 KDO (zon) Pancratius (zon) 4-1
24/10 20:30 Kadoelen (zat) ZSGOWMS (zon) 1-2
24/10 20:00 Sporting Martinus (zon) Buiksloot (zat) 1-2
24/10 20:00 De Meer (zon) IJmuiden (zat) 4-1
24/10 20:00 RODA ‘23 (zon) Arsenal (zat) 2-1
24/10 20:00 SCW (zat) EDO (zon) 3-5
24/10 20:00 Spaarnwoude (zon) Swift (zon) 1-3
24/10 20:00 Overbos (zat) Stormvogels (zat) 3-3 O wns
24/10 20:00 Pancratius (zat) WV-HEDW (zat) 0-6
24/10 20:00 ZSGOWMS (zat) Sporting Martinus (zat) 10-1
24/10 20:00 AMVJ (zat) SDZ (zon) 1-3
24/10 20:00 Buitenboys (zat) Swift 2 (zat) 3-4
24/10 20:30 FC Weesp (zon) FC Aalsmeer (zat) 1-1 W wns
24/10 20:00 AH’78 (zat) Westzaan 7-2

 Programma eerste ronde regio Zuid:

DATUM THUIS UIT UITSLAG
24/10 20:00 Jonathan (zat) FC De Bilt (zat) 2-2 J wns
24/10 20:00 Geinoord (zat) Huizen (zat) 1-0
24/10 20:30 SO Soest (zon) CSW (zat) 2-4
24/10 20:00 Montfoort (zat) Scherpenzeel (zat) 2-2 S wns
24/10 20:00 DHSC (zat) FC Breukelen (zat) 0-0 B wns
24/10 20:00 Spakenburg 2 (zat) Cobu Boys (zat) 2-0
24/10 20:00 FC Hilversum (zat) NiTA (zat) 2-4
24/10 20:00 Benschop (zat) APWC (zon) 3-0
24/10 20:00 De Merino’s (zat) DOSC (zat) 0-1
24/10 20:00 Hoogland (zon) Zuidvogels (zat) 0-0 Z wns
24/10 20:00 Candia’66 (zat) Saestum (zon) 3-1
24/10 20:00 Altius (zat) DVSU (zat) 2-1
24/10 20:00 Eemdijk (zat) Victoria (zat) 4-0
24/10 20:00 Brederodes (zat) IJFC (zat) 1-0
24/10 20:00 Valleivogels (zat) Woudenberg (zat) 1-2
24/10 20:00 Veenendaal (zat) Vriendenschaar (zon) 0-5
24/10 20:00 Roda’46 (zat) De Vecht (zat) 5-0
24/10 20:00 Nieuwland (zat) SVL (zat) 1-1 N wns