fbpx
Home / Algemeen / Uitslagen eerste ronde districtsbeker (zondag)
foto paul stoeltie

Uitslagen eerste ronde districtsbeker (zondag)

Vandaag (zondag) stonden veel wedstrijden uit de eerste ronde van de beker op het programma. Opvallend was de winst van Ouderkerk geen hoofdklasser EDO. Topklasse AFC rekende na rust af met Legmeervogels. Dinsdag staan nog meer wedstrijden op het programma.

Het Amsterdamsche Voetbal zal alle uitslagen voor u bijhouden. Een volledig overzicht ziet op de speciale bekerpagina.

Foto Paul Stoeltie: Swift rekende zaterdag al af met DIO (5-1)

GROEP 1 (Noord-Holland Noord)

DATUM TIJD THUIS UIT UITSLAG
 27/10  20:00  Saenden (zon)  Zilvermeeuwen (zon)
 25/10  14:00  Egmondia (zon)  DWOW (zon) 4-3
 25/10  14:00  LSVV (zon)  Kwiek ’78 (zon) 3–0
 25/10  14:00  Hugo Boys (zon)  Fortuna Wormerveer (zon) 1–2
 29/10 20:00  West Frisia (zon)  Nieuwe Niedorp (zon)
 24/10  15:00  Jong Holland (zat)  Jisp (zon) 5–0
 29/10  20:00  Sporting Andijk (zon)  Alkmaarse Boys (zon)
 25/10  14:00  KFC (zon)  Berdos (zon) 5–1
 25/10  14:00  Always Forward (zon)  HSV Sport (zon) 4–1
 22/10  20:00  Hauwert (zon)  Opperdoes (zat) 1–1 O. wns
 25/10  14:00  Velsenoord (zon)  FC Purmerend (zon) 1-2
 25/10  14:00  Hercules Zaandam (zon)  Wijk aan Zee (zon) 2–1
 25/10  14:00  De Kennemers (zon)  Vitesse ’22 (zon) 5–2
 25/10  14:30  Purmerland (zon)  SVA Assendelft (zon) 0–5
 25/10  14:00  Texel ’94 (zon)  Purmersteijn (zon) 3–5
 22/10  20:00  Sporting Krommenie (zon)  BOL (zat) 1–5
 28/10  20:00  Ilpendam (zon)  Reiger Boys (zat)
 27/10  20:00  RKAV Volendam (zon)  Strandvogels (zon)
 28/10  20:00  AFC ’34 (zon)  Marken (zat)
 25/10  14:00  Succes (zon)  Vrone (zon) 0–5
 25/10  14:00  De Zouaven (zon)  De Foresters (zon) 0–5
 25/10  14:00  ADO ’20 (zon)  De Rijp (zon) 6–0
 25/10  14:00  DTS (zon)  Dynamo (zon) 3–2
 29/10  20:00  Hollandia (zon)  VVS ’46 (zon)

GROEP 2 (Amsterdam/Haarlem)

DATUM TIJD THUIS UIT UITSLAG
11/11 20:00  Koninklijke HFC (zon)  DWS (zon)
 24/10 14:30  Argon (zat)  Spaarnwoude (zon) 4–0
 24/10 14:30  Swift (zat)  DIO (zon) 5–1
 25/10  14:00  DSS (zon)  Germaan/De Eland (zon) 1–1 G. wns
 25/10 14:00  FC Aalsmeer (zon)  Ankaraspor (zon) 3–0
 25/10  14:00  De Meteoor (zon)  Olympia Haarlem (zon) 2–2 M. wns
 25/10  14:00  Sporting Martinus (zon)  Hillegom (zon) 0–1
 24/10  12:00  Waterwijk (zon) Ajax 2 (zat) 1–0
 25/10  14:30  AFC (zon)  Legmeervogels (zon) 4–2
 24/10  14:30  Waterwijk (zat)  Ajax (zat) 0–6
 24/10  15:00  Diemen (zat)  Argon 2 (zat) 1–4
 25/10  14:00  Roda ’23 (zon)  Nieuw-West United (zon) 3–1
 24/10  16:00  AMVJ (zat)  FC Amsterdam (zon) 9–2
 24/10  14:30  De Dijk (zon)  Buitenveldert (zat) 3–0
 27/10  20:30  WV-HEDW (zat)  SDZ (zon)
 24/10  14:30  VVC (zat)  AFC 2 (zon) 1–4
 25/10  14:00  Onze Gezellen (zon)  Velsen (zon) 0–7
 24/10  17:00  DCG (zat)  Stormvogels (zon) 0–5
 25/10  14:00  Ouderkerk (zon)  EDO (zon) 1–1 O. wns
 25/10  14:30  Forza Almere (zon)  HBC Heemstede (zon) 2–2 H. wns
 25/10  14:00  Pancratius (zon)  Schoten (zon) 2–0
 29/10  20:00  Arsenal (zon)  Real Sranang (zon)

GROEP 3 (Noor-Holland Zuid/Utrecht)

DATUM TIJD THUIS UIT UITSLAG
 27/10 20:00  Nieuw-Utrecht (zon)  FC De Bilt (zat)
 29/10 20:00  De Dreef (zon)  APWC (zon)
 27/10 20:00  Allen Weerbaar (zon)  SVM (zat)
 25/10  14:00  Sporting ’70 (zon)  NVC (zon) 0–3
 27/10 20:00  Hoograven (zon)  BZC ’13 (zat)
 03/11 20:00  Spakenburg (zat)  Brederodes (zat)
 24/10  14:30  Saestum (zon)  Altius (zat) 2–5
 24/10  17:00  Vriendenschaar (zon)  Lopik (zat) 4–1
 24/10  15:00  IJsselmeervogels (zat)  SVL (zat) 1–1 S. wns
 24/10  16:00  Faja Lobi KDS (zon)  Deltasports ’95 (zat) 0–5
 24/10  14:30  Nieuwland (zat)  Elinkwijk (zon) 1–1 E. wns
 24/10  14:00  VRC (zat)  DOVO (zat) 0–2
 24/10  13:00  Spakenburg 2 (zat)  Voorwaarts (zat) 5–0
 24/10  14:30  FZO (zat)  Roda ’46 (zat) 0–6
 24/10  17:00  Hercules (zon)  Montfoort (zat) 4–3
 25/10  14:00  Hercules 2 (zon)  MSV ’19 (zon) 1–2
 25/10  14:30  De Meern (zon)  Magreb ’90 (zon) 0–4
 24/10  14:30  GVVV (zat)  Zuidvogels (zat) 1–2
 27/10  20:00  Loosdrecht (zat)  Focus ’07 (zat)
 24/10  14:30  Batavia ’90 (zat)  Eemdijk (zat) 1–2
 24/10  14:30  De Merino’s (zat)  Kockengen (zat) 4–1
 24/10  17:00  VVA ’71 (zat)  HDS (zon) 7-0
Send this to a friend